www.bimberhobby.pl

Podziel się adresami sklepów i stron www
Awatar użytkownika
studzin
40%
40%
Posty: 96
Rejestracja: 2006-03-20, 17:05
Lokalizacja: Tczew

Post autor: studzin » 2010-12-02, 13:18

Zwłaszcza, że kolega 98% ma normalne ceny wysyłki takie jak PP-nie dolicza swojej extra marży za pofatygowanie się na pocztę.

@98% a myślałeś o "Odbiorze w punkcie"? Mi nigdy nie jest po drodze na pocztę, a warowanie na listonosza też mi się nie uśmiecha.

jurii
90%
90%
Posty: 644
Rejestracja: 2010-04-06, 22:55
Lokalizacja: Parczew

Post autor: jurii » 2010-12-02, 13:48

O, paczkomaty to byłaby super opcja! No i kosztują połowę, albo i mniej tego co PP.


Co do akcji- patrząc po moim sklepie bardzo opłacało mi się dołączyć do akcji- w wysyłkę trochę włożyłem, ale po pierwsze- baaaardzo dużo ludzi coś zamówiło ("darmowa" reklama- patrząc po statystykach to wczoraj ~70 procent wejść było właśnie ze strony akcji), a niektórzy do tego zamówili całkiem pokaźną ilość przedmiotów (zysk z marży).
Więc mi na przykład się opłacało, myślę, że Kol. 98 nie miałby nic przeciwko, jakby nagle w jego sklepie zamówienia złożyło dodatkowe 50 osób niezwiązane z forum :D

Awatar użytkownika
Afera
40%
40%
Posty: 64
Rejestracja: 2010-12-10, 13:44

Post autor: Afera » 2010-12-22, 20:59

A ja miałem darmową dostawę... sam sobie dostarczyłem ;) 98% super sklep, super towar, tak trzymaj ;) tylko w opisie tego alkoholomierza prof dopisz że sqrczybyk jest wery big i warto by sie zastanowić nad jakąś dodatkową menzurką :)

Awatar użytkownika
czornulek
101%
101%
Posty: 1065
Rejestracja: 2009-01-04, 17:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: czornulek » 2010-12-25, 16:03

Afera pisze:(...)sqrczybyk jest wery big i warto by sie zastanowić nad jakąś dodatkową menzurką :)
Ja swoją od 98% stuningowałem, przykleiłem plastikową rurkę (chyba PET) i dookoła zaciapkałem akrylem, dodatkowo ją obciążyłem nakrętkami bodajże M8 i problem wywracania mam z głowy :D
Nie potrzebuję się dobrze bawić, żeby pić alkohol.

Awatar użytkownika
pietras
20%
20%
Posty: 26
Rejestracja: 2010-11-23, 21:01
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: pietras » 2010-12-31, 13:00

Witam

Na tym forum jestem nowy, w sklepie 98% również stałem się dzięki informacjom na forum klientem nowym z dużą chęcią na długi staż.

I mam tylko pozytywne odczucia:

-z wstępnego oglądu na szybko odnośnie towaru który potrzebowałem na tzw. wczoraj - jest wszystko co dusza zapragnie

-ceny -kupywałem wcześniej u innych dostawców i po porównaniu cen wyszło mi że sklep 98% na ceny o 2-4 złoty mniejsze na jednym produkcie :D niby nic ale twierdzę że cieszy i to bardzo

- wysyłka expresowa, zamówiłem w poniedziałkowe popołudnie a już wieczorem miałem informację, że przesyłka została wysłana bez żadnego potwierdzania telefonicznego lub mailowego jak jest napisane w regulaminie

-tutaj uśmiech dla poczty a nie 98% bo już w czwartek awizo czekało w skrzynce a przesyłka została odebrana dziś rano


Z jedną drobną uwagą lub prośbą:

Pracuję za granicą i dlatego w formularzu posłużylem się adresem mojej mamy i nie mam zamiaru tego adresu i danych osobowych odbiorcy zmieniać bo tak jest najwygodniej ( wpadam do rodzinnego domu raz w miesiacu na kilka dni to odbiorę przesyłkę do mnie ).

Ale niestety nie mam konta w polskim banku a pobrania to średnia metoda tym bardziej, że raz to będzie zamówienie małe jak moje pierwsze a innym razem większe dlatego mam pytanie czy 98% nie zastanawiał się nad uruchomieniem innych metod płatniczych np. moneybookers lub PayPal


Szczerze polecam sklep bimberhobby.pl i za chwilę dokonam kolejnych drobnych zakupów

Zadowolony klient ukończonego zamówienia #379 i nowego 402 przed chwilą opłaconego

Awatar użytkownika
jagra
50%
50%
Posty: 121
Rejestracja: 2007-12-29, 09:52
Lokalizacja: z rozsądku

Post autor: jagra » 2010-12-31, 16:57

Kolego a jaki masz problem założyć sobie konto w polskim banku :nie_wiem :D
Jak dobrze jest nic nie robić , a potem odpocząć

Awatar użytkownika
pietras
20%
20%
Posty: 26
Rejestracja: 2010-11-23, 21:01
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: pietras » 2011-01-01, 11:59

jagra pisze:Kolego a jaki masz problem założyć sobie konto w polskim banku :nie_wiem :D
Żyję już 14 lat za granicą i nie widzę sensu otwierania konta w Polskim banku bo nie w Polsce jest moje miejsce na świecie.

Zresztą z konta moneybookres przy uzyskaniu pewnego statusu mogę również przesyłać bezpłatnie wpłaty na nieswoje konto bankowe ale trwa to 2-5 dni, Jeśliby zarządzający sklepem chciałby usprawnić sprzedaż i założył sobie konto np.moneybookers cała transakcja trwałaby kilka minut

Pobranie jest oczywiście metodą ale jeśli cieszy, że oszczędza się na cenach towaru to powinno też cieszyć możliwość ominięcia utrzymywania Poczty Polskiej. Poza tym jeśli chodzi o pobrania i moje dwa dotychczasowe zamówienia to bez problemu je może odebrać rodzina ale przy większych ilościach może to być problem a ja nie mam tak, że z tygodniowym wyprzedzeniem wiem, że będę mógł zajechać do rodzinnego domu by dostarczyć gotówkę

I proszę nie brać mojej propozycji dla sprzedawcy za krytykę bo z sklepu jestem bardzo zadowolony- to tylko propozycja która mogłaby mi a może i innym ułatwić życie dodatkowo rozwijając sklep bez konieczności opłacania się przez sprzedawce serwisom typu DotPay

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
drgranatt
100%
100%
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-07-13, 11:13
Lokalizacja: 3-city

Post autor: drgranatt » 2011-01-11, 11:51

Jeśliby zarządzający sklepem chciałby usprawnić sprzedaż i założył sobie konto np.moneybookers cała transakcja trwałaby kilka minut
Zgadzam się z tym. Prawie cały zgniły zachód korzysta z systemu płatności PayPal. Moneybookers ma jeszcze tę zaletę, że sprzedawca otrzymuje zapłatę w momencie gdy kupujący otrzyma towar. Oczywiście nie jest to obowiązkowe tylko opcjonalne.

W Polsce tylko nieliczne sklepy internetowe wprowadzają takie systemy płatności.

Podejrzewam, że wiąże to się z opłatami jakie sprzedający musi uiścić do systemu a przelewy bankowe są w większości bezpłatne.

Sam od wielu lat korzystam z obu systemów.

U kolegi 98% zrobiłem chyba większość swoich zakupów i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nim przede wszystkim dlatego, że jest osobą kulturalną i bardzo pomocną.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Percentage
50%
50%
Posty: 102
Rejestracja: 2009-07-11, 23:13

Post autor: Percentage » 2011-01-11, 17:34

Problem polega na tym ,że PayPal pobiera nie małą prowizję... Więc myślę ,że nie problemem było by uruchomienie takiej opcji płatności... Tylko raczej podniesienie cen...

vilgefortz
0%
0%
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-31, 15:42
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: vilgefortz » 2011-01-31, 17:31

Również polecam wszystkim sklep - szybko, sprawnie i satysfakcja gwarantowana :)

Pozdrawiam MK-MF

PS: co do enzymów może da się je kupić w większej ilości w jakiejś atrakcyjnej cenie ? ;>

jachu
10%
10%
Posty: 16
Rejestracja: 2009-01-29, 18:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: jachu » 2011-02-10, 21:31

Ostatnio widziałem zaprawkę śliwowice, wiem że to nie to samo co naturalnie robiona ale warto spróbować więc może u kolegi się poszerzy asortyment?

Awatar użytkownika
98%
100%
100%
Posty: 1746
Rejestracja: 2006-02-04, 14:53
Kontaktowanie:

Post autor: 98% » 2011-02-11, 00:33

witam niestety do oryginalnej śliwowicy nic się nie umywa - każdy z nas to wie 8) 8)

obecnie w ofercie są ( niestety brak czasu ale procuje nad tym ) :

- hazelnut - przepyszna orzechówka z orzechów laskowych -naprawdę pyszna

- irisch cream - dużo osób pytało i tyle samo już testowało - irlandzki likier oparty na bazie słodkiej śmietanki w połączeniu z whisky - coś jak Baleys lub Carolains - godne polecenia nie tylko dla kobiet - potrafią tego dużo wypić więc trzeba mieć na oku buteleczkę jak to w piosence 'nie wierz nigdy kobiecie .... ' bo zwali na kota/dzieci :mrgreen:

- dry gin - chyba najlepszy gin ( najdroższa zaprawka z gin-ów bo ich chyba kilka gatunków jest ) intensywny smak i zapach prawdziwego ginu

- cocorum - intensywny zapach kokosa z nutą rumu - niezłe jak nie spróbujesz to nie poznasz smaku 'egzotyki ' :mrgreen:

-hunters schnaps - chcecie 'Jager majstra" :mrgreen: ??? to macie łagodny likier ziołowy

- vanilia vodka , citron vodka - tego chyba nie trzeba przedstawiać

- malinowa vodka - ciekawy smak "lata " zapch jeszcze lepszy

-swiss chocolade almond - coś na słodko jak irich cream - polecam dla naszych małżowin 8)

- tequila gold - nie byleś w meksyku?? nic straconego - teraz możesz poznać smak agawy jeszcze małe dodatki sombrero ..i mamy lato w środku zimy :D

-currant - bardzo intensywny smak i aromat porzeczki - mniam - powąchasz i daję gwarancję iż dostaniesz ślinotoku ( ZAPRAWKA BEZBARWNA - NIE POWODUJE ZMIANY KOLORU DESTYLATU )

-BACCARA RUM - jeden z najlepszych rumów ma już wyrobioną markę ..

- amaretto - znany włoski likier migdałowy - można poszaleć :wink: i popiescic migdały te w gardle :mrgreen:

- canadian whisky - zachowana stara receptura wytwarzania whisky w stanie Canada - obfituje z "zapach dymu torfowego" ....


znana i chyba najlepsza sadząc po sondażach i moich porównaniach
Whisky scoth - na bieżąco w sklepie jakość nr 1.

Zaprawki pakowane są w wytrzymałe pojemniki zgodnie z oryginalna pojemnością 20ml - zawartość na 0.5 - 0.7 l najlepiej wódki 40-45% -ale według uznania . Zakręcone oryginalną nakrętką z pierścieniem zrywanym przy otwieraniu co daje gwarancję jakości i świeżości.
gwarancja terminu ważności 2014r ... opakowania są ( będą ) profesjonalnie opisane wraz z instrukcją przygotowania .
Ceny ..sami ocenicie ........ i możecie narzekać :mrgreen:

z uwagi iż czekam na opisy -naklejki pierwsze zamówienia mogą być wraz z dołączoną osobno instrukcją ale tak jak pisałem kwestia czasu i wszystko będzie na 98% ;) .

Wkrótce zaprawki będą wstawiona na "półkę' do sklepu na www.bimberhobby.pl

wiec proszę o obserwację ..

pozdrawiam
98%
www.bimberhobby.pl

( sklep dla prawdziwych hobbystów )

Awatar użytkownika
slaweq77
101%
101%
Posty: 118
Rejestracja: 2010-02-21, 20:41

Post autor: slaweq77 » 2011-03-05, 22:40

Jak najbardziej polecam zakupy w sklepie ,pełen profesjonalizm , pozdrawiam

Awatar użytkownika
TeddyBeers
70%
70%
Posty: 326
Rejestracja: 2010-11-10, 10:25
Lokalizacja: UK

Post autor: TeddyBeers » 2011-03-10, 12:57

Fakt paypal pobiera prowizje, ale miesiecznie nic nie kosztuje.

Tez przymierzam sie do zakupow u 98volt, akurat mam pieniadze na polskim koncie, lecz w razie potrzeby chetnie bym skorzystal z paypal.

Zalozenie paypal to chwilunia, pelna aktywacja konta kilka dni, utrzymanie nic nie kosztuje - prowizje sa bezposrednio od transakcji.
Jesli kypujacy i sprzedajacy maja konta aktywowane (sparowane z kontem bankowym), to pieniadze zostaja przelane od razu.

98% mozesz po prostu dopisac, ze w przypadku platnosci paypal nalezy doliczyc iles tam procent do calosci kwoty.
Aabratek, V=50l, ø76mm, H=150cm, sprężynki by karp55, P=4.1kW, 4m karbowanej DN16

Awatar użytkownika
98%
100%
100%
Posty: 1746
Rejestracja: 2006-02-04, 14:53
Kontaktowanie:

Post autor: 98% » 2011-04-17, 17:21

witam od wczoraj powiększyła się oferta na zaprawki - jest i pare ciekawych smaków
- między innymi :
-garedn herb - kompozycja dobrze zbilansowanych ponad 25 ziół i przypraw
- grappa
-śliwowica
-żurawinówka
- wiśniówka
-nowe rodzaje whisky -amerykańska - burbon
- pieprzówka tez jest :mrgreen:

pozdrawiam i zapraszam do sklepu na rozpoznanie :


www.bimberhobby.pl

lub bezpośrednio do działu zaprawek :

http://www.bimberhobby.vot.pl/category. ... ategory=19

98%
www.bimberhobby.pl

( sklep dla prawdziwych hobbystów )

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości