Zły sprzedawca

Podziel się adresami sklepów i stron www
Szymo
0%
0%
Posty: 4
Rejestracja: 2017-06-06, 15:06

Zły sprzedawca

Post autor: Szymo » 2017-06-17, 16:29

Witam, kupiłem od Pewnego Pana ze sklepu destylatory.com aparature do destylacji. Prosiłem owego sprzedawce o instrukcje obsługi jako że z kolumną nigdy do czynienia nie miałem do póki sprzęt mi nie doszedł kontakt ze sprzedawcą konkretny, zacny gwarantował instrukcje i bezproblemowy kontakt po transakcji w przypadku niejasności. Po otrzymaniu maszynki instrukcji ni widu ni słychu. Zadzwoniłem do niego I napisałem email (zero kontaktu). Jeśli ktoś ceni Sobie szczerość wysyłki to nie polecam.
Dobrze że forum funkcjonuje i wykazali się tutaj ludzie bezinteresowną pomocą za to Wielkie Dzięki.

Awatar użytkownika
pulse86
20%
20%
Posty: 23
Rejestracja: 2014-11-05, 21:20

Re: Zły sprzedawca

Post autor: pulse86 » 2017-06-23, 21:00

Nie byłbym taki nerwowy z tego powodu. Pytanie czy sprzedawca nie odbierał czy nie odpisywał dłużej niż tydzień ?
Sytuację życiowe są różne a pech mógł trafić akurat na Ciebie.
Część sprzedawców "DORABIA" na produkcji aparatur często po pracy i akurat może nie mógł odebrać czy odpisać.
Może dzięki temu trafiłeś tu na forum i zamiast prostej instrukcji czerpiesz z wiedzy dużo większej.
Najważniejsze że mimo to nie kupiłeś badziewia, a to jest chyba najwierniejsze :wink:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości