TAKO-MINI

Teoria, praktyka, sprzęt, kolumna
rum-cajs
20%
20%
Posty: 27
Rejestracja: 2008-05-19, 06:32

TAKO-MINI

Post autor: rum-cajs » 2008-05-19, 08:40

witam wszystkich towarzyszy broni. na wstepie dziekuje wszys5tkim za umieszczona tu wiedze ktora ulatwila mi opanowanie wiadomego tematu. to moj pierwszy post chociaz odwiedzam to forum od miesiecy. za namowa kolegi najpierw zakupilem prosty szprzet (kolba +deflegmator+chlodnica) ktory uzytkowalem do tej pory i ktory dajac srednio 62% wydawal mi sie wystarczajacy. kolumna wydawala mi sie fanaberia wtedy. z czasem jednak wymagania smakowe mi wzrosly alba mi sie przejadlo i pomyslalem a moze by jednak kolumna. na kupno to nie bylo kasy a zrobic to nie bylo czasu. i tu wtym momencie jak z nieba na allegro pojawilo sie TAKO-MINI. mysle sprzet jak dla mnie stworzony...maly zgrabny.. pasuje do kolby i przylaczy... no super. wypelnienie jakies z super p/v i tylko 33 cm. po tygodniu przemyslen zaryzykowalem i kupilem to malenstwo.
jako ze to moja pierwsza kolumna to zrobilem probe na wodzie. i tu porazka ..... woda nie czciala przejsc....za niska temperatyra. znowu forum czytam.... rozne proby grzaniem i czlodzeniem kolumny..... nic nie daje. pomoglo ocieplenie kolumny i zordzielenie chlodzenia kolumny i chlodnicy. pierwszy nastaw w kolbie 9L ok 15%. pierwsza stabilizacja 77,7 st. -przedgony. druga stabilizacja 78 st. leci dobre. panowie nalecialo 1L 96% + 0,5L 88%. jak dla mnie rewelacja . wydajnosc moze ni za duza bo 1L ok. 2 godzinki ale i tak dwa razy szybciej niz poprzednio. te pierscienie-sprezynki sa super a sam sprzet jak na wlasne potrzeby wystarczajacy. no i to co do tej pory uwazalem za ambrozje zdegradowala sie do szamba....... tj powtornej rektyfikacji. puenta..... tako-mini dziala i to zajebiscie. niech moc bedzie z wami

[ Dodano: 2008-05-19, 08:43 ]
przepraszam wszystkich ale zycielo literki chodzi oczywiscie o TAKO-MINI

[ Dodano: 2008-05-19, 08:47 ]
ludzie tu nie mozna napisac slowa t***......... do jekas dyskryminacja chyba

[ Dodano: 2008-05-19, 09:01 ]
ja chcialem sie podzielic tylko doswiadczeniami a to pewnie jakies ograniczenie antyreklamowe......
Ostatnio zmieniony 2008-05-19, 10:58 przez rum-cajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5060
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Post autor: Citizen Kane » 2008-05-19, 11:03

Cieszę się, że sprzęt działa... ale, jak sam zauważyłeś, jest dyskryminacja, więc zamykam temat aby nie było niepotrzebnej wojny.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości