Kolumna TAKO?

Teoria, praktyka, sprzęt, kolumna
Awatar użytkownika
ziutekt
40%
40%
Posty: 62
Rejestracja: 2008-09-30, 21:54
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Post autor: ziutekt » 2008-11-27, 09:55

Witam wszystkich
krytykujcie, wytykajcie błędy, podpowiadajcie co należy poprawić, a sprzęt T*** będzie coraz lepszy, ostatnio ktoś kupił w/w sprzęt na allegro, może gość już coś poprawił, może ten co kupił już się o tym dowiedział, że tamten poprawił, itd,itp,ect, ............................................................................................

ale piszcie, piszcie, piszcie, z darmowej reklamy gośc chyba jest zadowolony,
więc p i s z c i e , p i s z c i e dużo i często.
pozdrawiam
polecam stronkę ; http://www.wedlinydomowe.pl/

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-11-27, 10:00

ziutekt pisze: [...] ale piszcie, piszcie, piszcie, z darmowej reklamy gośc chyba jest zadowolony, więc piszcie, piszcie dużo i często [...]
Czyżbyś Kolego miał problem z czytaniem ze zrozumieniem? :mrgreen:

A może to tylko pierwszy stopień umiejętności czytania. Umiejętność odróżnienia kiedy piszą od tego kiedy nie piszą.



pzdr

Awatar użytkownika
ziutekt
40%
40%
Posty: 62
Rejestracja: 2008-09-30, 21:54
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Post autor: ziutekt » 2008-11-27, 10:07

akurat takiego problemu nie mam

ale widzę, że do końca nie zrozumiałeś co napisałem

może inni dokładniej to przeczytają
pozdrawiam
polecam stronkę ; http://www.wedlinydomowe.pl/

Awatar użytkownika
winiarek5
101%
101%
Posty: 1814
Rejestracja: 2006-04-09, 15:02
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: winiarek5 » 2008-11-27, 10:10

kowal pisze:...wiele jego "kwiatków" posłaliśmy w niebyt. Nie zasługiwały na czytanie.
I to był chyba błąd. Trzeba było zostawić te chwasty jako materiał dydaktyczny :mrgreen:
bimbimbim pisze:Szkoda że koledzy z Łodzi nie byli 7 listopada w Biowinie na pokazie takorurki w akcji.
Widocznie koledzy z Łodzi nie żałują, kolegom z Łodzi to pewnie nawet wstyd, że l*** kojarzony jest z Łodzią.
l*** to nie Einstein i nie interesuje mnie jak on wygląda i co robi, nawet za darmo nie chcę nic co jest skażone dotykiem tego "geniusza"

:D

Paluch
101%
101%
Posty: 722
Rejestracja: 2006-06-10, 21:54
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Paluch » 2008-11-27, 10:26

Nawet kiedyś sugerowałem taki dział specjalnie z wypocinami L...
Nazywać się miał jak z "Piekła" Dantego "porzućcie wszelką nadzieję, którzy tu wchodzicie"
Było, minęło...

pozdrawiam

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-11-27, 11:29

Paluch pisze: [...] kiedyś sugerowałem taki dział specjalnie z wypocinami [...]
Ten problem dotyczy każdego "szkodnika" forumowego. Po skasowaniu postów i ewentualnym powrocie szkodnika trudno w przyszłości odnieść się do wcześniejszych "zasług" takiego indywiduum na forum.
Może tylko edytować takie posty i z treści usuwać przekleństwa, a temat zamykać?

pzdr

Paluch
101%
101%
Posty: 722
Rejestracja: 2006-06-10, 21:54
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Paluch » 2008-11-27, 11:48

@ a_priv

A może (to na przyszłość ale oby się nie wydarzyła) archiwować takie kasowane posty i w razie pytań nowych, nie znających sprawy forumowiczów przesyłać je na priv?
To nie zaśmiecałoby naszego forum a "corpus delicti" jak znalazł ?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-11-27, 12:15

@Paluch

Robi się z tego straszna robota.
Moim zdaniem prościej odsyłać do takiego zamkniętego już tematu.
Można też wtedy zalecić wyszukanie wszystkich postów delikwenta po nicku. To znacznie ułatwia znajdowanie takich cytatów.


pzdr

Awatar użytkownika
Svazy
50%
50%
Posty: 122
Rejestracja: 2008-01-10, 22:58
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Svazy » 2008-11-27, 12:16

ziutekt pisze: ale piszcie, piszcie, piszcie, z darmowej reklamy gośc chyba jest zadowolony,
więc p i s z c i e , p i s z c i e dużo i często.
jest to faktycznie rodzaj reklama podobnej do tej jak u Marlina Mansna...

a muszę przyznać, że dobijające jest czytanie o tym jaki to użytkownik Leon był, bądź jego następne wcielenia *mess, poziom jego wypowiedzi porównywalny z poziomem "łódzkiego bramina" mówi sam za siebie. Ale wasz "lament" jest porównywalny lamentu starych łodzianek... cały czas o tym samym i tak samo i was to w ogóle nie nudzi... i możecie sobie darować wypowiedzi na ten temat ze tego nie widziałem i nie przeżyłem...

założyłem kiedyś temat w HydeParku o śmiesznych wypowiedziach tzw. Leona... a jedyne co z tego wyszło to wytykanie mi jaki jestem nie oczytany i jaki Leon jest zly... a to świadczy tylko o waszym "braku czytania ze zrozumieniem"....

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-11-27, 12:40

Svazy pisze: [...] jest to faktycznie rodzaj reklama podobnej do tej jak u Marlina Mansna... [...]
A oto próbki tej "reklamy":
[...] g... mu to pomoże, bo potrzebna jest jeszcze odpowiednia moc grzania i reflux [...]
[...]wiele jego "kwiatków" posłaliśmy w niebyt [...]
[...] kolegom z Łodzi to pewnie nawet wstyd, że l*** kojarzony jest z Łodzią [...]
[...] NA TYM FORUM NIE REKLAMUJEMY TEGO PRODUCENTA [...]
[...] Jego motto to zdanie: "Co dwie sekundy rodzi się frajer którego mogę orźnąć" [...]
[...] Przy wysypywaniu wypełnienia poczułem dziwny zapach, ręce zrobiły mi się tłuste a woda na pierścieniach zbiła się w krople [...]
[...] Chodzi wyłącznie o oszukanie potencjalnego nabywcy [...]
[...] Nigdy za dużo zdzierania zasłon z jego oszustw i tępienia tego drania! [...]
[...] nie sądzę ,że dla tego "Łosia" ktoś zrobi darmowe badania i reklamę jego sprzętu [...]
To tylko niektóre cytaty z wypowiedzi rzekomo reklamujących sprzęt t****. Jeśli ktoś może to odebrać za reklamę, to ja upieram się przy twierdzeniu, że ten ktoś ma poważne kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.


pzdr

Awatar użytkownika
dastin
101%
101%
Posty: 347
Rejestracja: 2006-04-20, 16:33
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: dastin » 2008-11-27, 13:04

@all
jeden jest taki drugi jest inny ale za bardzo sie uwzieliscie na leona robil wedlug was zle i to powiedzieliscie glosno i chyba wystarczy bo widze znalezliscie sobie chlopaka do bicia to wam troche uwłacza zachowajcie sie z godnoscia i dajcie spokoj. po to inteligencja nie pachnie.
bylem przekonany ze to forum ma inne założenia niż to co tutaj widze.
bez urazy pozdro do wszystkich

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-11-27, 13:18

dastin pisze: [...] po to inteligencja nie pachnie [...]
Jak widzę takie posty, to rzeczywiście rozumiem, że potrzebna jest inteligencja aby dojść do tego co autor miał na myśli.


Nie bardzo rozumiem jednak intencje tych, co chcą żeby tematu nie kontynuować. Że niby co? Niech oszust dalej wkręca "frajerów", a niezadowolonych policją straszy?

Padło pytanie o taki sprzęt. Forumowicze się wypowiedzieli. Pojawili się zwolennicy, jak zwykle koloryzujący rzeczywistość (to typowe dla tego producenta), oraz forumowicze którzy ocenili sprzęt i producenta. Nikt nie znalazł sobie ani "chłopca do bicia", ani innych tego typu podtekstów. Normalna dyskusja.
dastin pisze: [...] bylem przekonany ze to forum ma inne założenia niż to co tutaj widze [...]
O jakie założenia Ci chodzi? Żeby nie pisać o leonie, czy żeby pisać o nim tylko dobrze? A może nie odpowiadać na maile w tym temacie i od razu usuwać posty związane z t***.
Rozwiń swoją myśl, ale wcześniej przeczytaj wszystkie posty w tym temacie.


pzdr
Ostatnio zmieniony 2008-11-27, 13:19 przez a_priv, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dastin
101%
101%
Posty: 347
Rejestracja: 2006-04-20, 16:33
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: dastin » 2008-11-27, 13:18

myślę że czas zakończyć tą nierówną walkę

[ Dodano: 2008-11-27, 13:22 ]
tak sie sklada ze przeczytalem ale z tego co czytam na forum to l.... tez ma niezle pomysly(zlacza keg kolumna, wypelnienie-znam osoby ktore maja od niego to wypelnienie ale sie nie chwala na forum ze maja bo boja sie krytyki na temat czegokolwiek co jest zwiazane z l..) czasami ale tak jak po nim jezdzicie to po nikim innym ktory tez jakies bledy popelnia proponowalbym jak wyzej pisane bylo do pozostawiania postow l.... i wtedy kazdy bedzie mial do przeczxytania co on pisal a nie zaczynanie za kazdym razem sprawe od poczatku.
kazdy wie jaki jest l.... a wy za kazdym razem od poczatku wystarczylo by bac linka do jego wypowiedzi i zalatwione a temat jest walkowany za kazdym razem od nowa, meczace sie to robi.

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-11-27, 13:35

Jak do tej pory wyłonił się z tego tematu dylemat: czy posty "szkodników forumowych" usuwać czy zostawiać?
Mnie też już męczy kolejne opisywanie leonowej obecności na forum. Wolałbym dać odnośniki do jego wypowiedzi, tylko że sporo z nich zostało usuniętych (tych najlepiej ilustrujących możliwości tego szkodnika), dlatego kolejny raz trzeba opisywać wszystko (i tak w dużym skrócie)
dastin pisze: [...] leon tez ma niezle pomysly czasami [...]
Teraz to mnie zaskoczyłeś. Jak posurfować po internecie, to akurat widać, że większość tych pomysłów to leon gdzieś skradł. Nawet jego sławna nalewka na cytrynie z ziarenkami kawy była skradziona z innego forum (a niektórzy brali to za dobrą monetę).

pzdr
Ostatnio zmieniony 2008-11-27, 13:40 przez a_priv, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Spirit
100%
100%
Posty: 2303
Rejestracja: 2008-03-01, 18:30
Lokalizacja: Ostrołęka.

Post autor: Spirit » 2008-11-27, 13:39

tako powinno założyć własne forum na którym udzielane byłyby porady na temat przebiegu procesu,sporządzania nastawów,porad odnośnie kupionej w tako aparatury.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami....

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości