Poparcie dla Palikota

Linki do stron www o tematyce winno - alkoholowej
KARMEL
90%
90%
Posty: 509
Rejestracja: 2008-01-06, 18:54

Post autor: KARMEL » 2010-03-11, 22:58

Nasze Kolego nasze :twisted:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Astemio
101%
101%
Posty: 2144
Rejestracja: 2006-12-28, 12:29

Post autor: Astemio » 2010-03-11, 23:35

Najlepszym miernikiem nieskończoności jest ludzka głupota i arogancja.

Awatar użytkownika
SRG
90%
90%
Posty: 682
Rejestracja: 2007-12-15, 09:32
Lokalizacja: śląskie

Post autor: SRG » 2010-03-11, 23:52

@KARMEL
Masz rację! NASZE A nie ich.
@Astemio
Nie znałem tego.
Ale wychodzi na to ża niestety mam rację. I to mnie przeraża.

Rafal
60%
60%
Posty: 239
Rejestracja: 2008-05-04, 00:37
Lokalizacja: kraina marzeń

Post autor: Rafal » 2010-03-12, 00:12

Do służby zdrowia wcale nie jestem nastawiony przychylnie, jednak jeżeli mam wybierać pomiędzy lekarzami a znachorami to skłaniam się ku tym pierwszym.

Dlaczego smutas z UE ma być niedouczony, a polityk skorumpowany? proponuje skończyć z tymi frazesami. Równie dobrze nieuczciwy może okazać się twój zielarz z osiedlowego sklepiku, którym kieruje chęć zysku. Nie znam dokładnie procedur, ale nie wydaje mi się by leki do obrotu były wprowadzane przez urzędników, zdrowy rozsądek podpowiada mi, że jest to komisja wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Osobiście grypę także leczę bez antybiotyków. Zresztą podawani ich przy chorobach wirusowych chyba mija się z celem. Jeżeli się mylę, niech sprostuje to ktoś z medycznym wykształceniem. Służba zdrowia ma w naszym kraju sporo ułomności i wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę. Jedak nóż mi się w kieszeni otwiera gdy widzę ludzi handlujących bezkarnie takimi cudami jak np elektrody do trzymania w rękach - leczą cały organizm, łącznie z aids. To jest dopiero kurewski numer. Inny przykład, olbrzymi rynek suplementów, daję sobie rękę uciąć, że większość z nich, podawana w zalecanych dawkach, ma obojętny wpływ na organizm a kosztują sporo. Etyczna granica wciskania ludziom marketingowego kitu chyba została już przekroczona.

Awatar użytkownika
Astemio
101%
101%
Posty: 2144
Rejestracja: 2006-12-28, 12:29

Post autor: Astemio » 2010-03-12, 00:26

Rafal pisze:...nie wydaje mi się by leki do obrotu były wprowadzane przez urzędników, zdrowy rozsądek podpowiada mi, że jest to komisja wysoko wykwalifikowanych specjalistów....Etyczna granica wciskania ludziom marketingowego kitu chyba została już przekroczona.
Chyba żyjesz złudzeniami. Tej granicy nie ma.
A np. pandemię świńskiej grypy=zyski bezwzględnych koncernów nie wprowadzili ani jedni, ani drudzy: za to chyba (też wysoko w tym wykwalifikowani) cwaniacy i przekupieni "eksperci".
Najlepszym miernikiem nieskończoności jest ludzka głupota i arogancja.

Awatar użytkownika
SRG
90%
90%
Posty: 682
Rejestracja: 2007-12-15, 09:32
Lokalizacja: śląskie

Post autor: SRG » 2010-03-12, 00:40

Selekcja naturalna przed laty wyglądała inaczej. Przeżywał najsilniejszy, najsprawniejszy osobnik. Dzisiaj przeżyje ten co zachowa zdrowy rozsądek. Lata komuny wyuczyły mnie aby nie wierzyć propagandzie. Programowo nie wierzę tym co mają interes w okradaniu ludzi. Dlatego nie mają szans na zarobek u mnie. Niekiedy sadystycznie daję się produkować cwaniczkom sprzedającym np. jakiś cudowny filtr. Ja to przerabiałem a inni muszą się tego nauczyć. Nie zmienisz natury ludzkiej, ale zakazując cokolwiek, niczego dobrego nie osiągniesz.
Latwiej przekonasz udowadniając że Produkt A jest lepszy (zdrowszy) niż Produkt B niż zakazując jego sprzedaży bądź produkcji.
Przykład? Proszę: co dała bolszewicka propagandowa kampania na temat szkodliwości produkcji i konsumpcji bimbru? Tylko tyle że powstało te forum. :mrgreen:

JanK
80%
80%
Posty: 447
Rejestracja: 2008-04-27, 21:57
Lokalizacja: Z polecenia.

Post autor: JanK » 2010-03-14, 15:35

Posiedzenie komisji P.P. w sprawie okowity http://orka.sejm.gov.pl/Biuletyn.nsf/wgskrnr6/NPP-343 Zaczynają mieszać, szkoda. :(

Awatar użytkownika
Astemio
101%
101%
Posty: 2144
Rejestracja: 2006-12-28, 12:29

Post autor: Astemio » 2010-03-14, 16:50

Witam!
Ile dotąd (przez chyba dwa lata) kretyńskich przepisów usunęła ta za..rana komisja, a Państwo stało się dla nas bardziej przyjazne? Tu dla marnego żartu wspomnę o momentalnym otwieraniu firmy w jednym okienku :mrgreen: .
@JanK, czy naprawdę masz nadzieję? Nie mogę uwierzyć... żartujesz sobie :D .
Będą to ciągnąć jak baranie gluty, aby do wyborów - do wyborów, Mości Panowie.
Bez obrazy kogokolwiek(!), ale podczas "wyborów" większość zawstydzona tym, że ktoś mógłby ją choćby podejrzewać o "niegłosowanienaPO", kulturalna, oświecona, europejska i światowa wybierze kulturalną, oświeconą, europejską i światową PO, typu Zdradek Sikorski, Niesiołowski, Palikot itd. Może nawet będą sami "liberalnie" rządzić bez obmierzłej koalicji z PEEZELEM, z własnym prezydentem - byłym "prawieAKowcem" w ostrogach i armatką* :mrgreen: , albo pożal się Boże, byłym "prawiedyplomatą" (też :mrgreen: ).

I wtedy te nad wyraz naprężone i naciągnięte gluty się urwą i już nie będzie mowy o jakimś tam liberalizmie (Panowie Ministrowie, a właściwie co to takiego ten ribera... libelarizm :shock: ?), m. in. o zalegalizowaniu jakiegoś bimbru czy okowity (zresztą jaka to legalizacja, z akcyzą?).
Astemio pisze:...marzycie, że takie darmowe wpływy sobie odpuszczą???
Produkcja 1l spirytusu kosztuje 3zł, a w detalu kosztuje minimum 80zł, bardzo proszę wszystkich wobec tego druzgocącego wręcz faktu o logiczne myślenie, czyli używanie mózgu zgodnie z jego przeznaczeniem :D . Mało jest równie dobrych interesów, o podobnej rentowności - Wy byście się takiego dochodu pozbyli??? :shock: .
Chyba tylko rabowanie na rozstajnych drogach jest bardziej dochodowe, ale za to może być niebezpieczne.
Lepiej pomarzyć znów (każdy to już kiedyś robił :D ): "co to by było, gdybym wygrał w Totka 10mln". To akurat JEST możliwe.

*) wierszydło i ostrogi Babinicza (armatki nie ma :cry: )
Żywię wielką nadzieję, że ta wprost cudowna relacja z lizania d... pojawi się na Youtube - ale w całości, bo strasznie chciałbym zobaczyć ARMATKĘ nabitą rzadką wazeliną podczas ostrego strzelania.
Ale prawie wszyscy śmieją się tylko z tzw. "moherów"...
Najlepszym miernikiem nieskończoności jest ludzka głupota i arogancja.

Awatar użytkownika
vooyeck
50%
50%
Posty: 155
Rejestracja: 2008-08-24, 19:23
Lokalizacja: M@łpolska

Post autor: vooyeck » 2010-03-16, 23:56

Astemio pisze:[ciach] Ale prawie wszyscy śmieją się tylko z tzw. "moherów"...
Hej... Astemio w duszy czytasz? Biedny, bo durny naród zrzekł się samodzielnego myślenia, niestety.
pozdrawiam
Wujek

Awatar użytkownika
SRG
90%
90%
Posty: 682
Rejestracja: 2007-12-15, 09:32
Lokalizacja: śląskie

Post autor: SRG » 2010-03-17, 09:01

@Astemio
Produkcja 1l spirytusu kosztuje 3zł, a w detalu kosztuje minimum 80zł
Powinieneś dodać że w produkcji przemysłowej. Koszt w produkcji amatorskiej jest dużo wyższy. :lol:
Ale mógłbym się spokojnie podpisać pod wszystkimi Twymi słowami.

Awatar użytkownika
Astemio
101%
101%
Posty: 2144
Rejestracja: 2006-12-28, 12:29

Post autor: Astemio » 2010-03-17, 10:58

Witam
i bardzo mi przyjemnie!
Nie napisałem tego, bo z kontekstu wynika to bezpośrednio - Państwo z jego monopolem nie jest na pewno amatorem :) , to tylko my, robaczki, jesteśmy amatorami i płacimy za wszystko w detalu, z marżą, narzutem i akcyzą, z podwójnym opodatkowaniem, VAT-em, sratem itd.
Wiem, że robię trochę off-top i z góry przepraszam (jednak niepokojąco blisko wiąże się to z tematem; jeśli zapoznacie się z poniższym materiałem, to nasunie się Wam takie właśnie nieodparte wrażenie), ale dla zrozumienia rzeczywistości - i pewnych niedostrzeganych oczywistości - warto poczytać np. to:
Wojna informacyjna cz 1
Wojna informacyjna cz 2
i koniecznie to:
Agentura wpływu cz 1
Agentura wpływu cz 2
Ach, i jeszcze warto obejrzeć film:
Władcy marionetek cz 1/10 i części dalsze.

@Vooyeck: jak to mówią - biedny, bo durny; durny, bo biedny :? .

PS: Ponieważ link z mojego poprzedniego postu nie zawsze działa od razu, wklejam także bezpośredni:
wierszydło i ostrogi Babinicza (armatki nie ma :cry: )
Najlepszym miernikiem nieskończoności jest ludzka głupota i arogancja.

Awatar użytkownika
nokiapl
30%
30%
Posty: 44
Rejestracja: 2010-02-16, 17:01

Post autor: nokiapl » 2010-03-17, 15:10

Astemio pisze:
Ach, i jeszcze warto obejrzeć film:
Władcy marionetek cz 1/10 i części dalsze.
Ciekawi mnie jak się Sekielski odniesie do tego :):

http://www.platforma.org/pl/aktualnosci ... lowal.html

Awatar użytkownika
Mrozu
40%
40%
Posty: 70
Rejestracja: 2009-03-19, 14:25

Post autor: Mrozu » 2010-03-17, 15:25

Władcy marionetek
a ciekawy to film musze przyznac.. Tusk i nie tylko on zmoczyl dupe ...a wstawki z pijanymi politykami bezcenne
Ciekawi mnie jak się Sekielski odniesie do tego

A jak ma sie ustosunkowac? byl w tym szpitalu i szukal pani Ewy a platforma nie przedstawila Pani Ewy tylko zakichane dokumenty...( o ktorych tylko poinformowali ze maja takowe )
I jak bylo widac Tusk nie chcial z nim nawet porozmawiac..

Przeczytalem teraz te dwa dokumenty ktore przedtawila platforma...przeciez to az w oczy kole absurdem..
Dyrektor po "fakcie" sklada oswiadczenie :wall

Awatar użytkownika
SRG
90%
90%
Posty: 682
Rejestracja: 2007-12-15, 09:32
Lokalizacja: śląskie

Post autor: SRG » 2010-03-17, 16:02

Czytając artykuły podane przez @Astemio Agentura wpływu przypomina mi się redaktor naczelny pewnej znanej i wpływowej gazety ogólnopolskiej. Ojciec jego był skazny za szpiegostwo na rzecz ZSRR a jego brat prawnik ścigany jest za zbrodnie komunistyczne. Wsławił tenże się redaktorek słynnymi słowami "Odddd... pie... pie.. pie... pierdolcie się od ge..ge.. generała!"
Takie to mamy "elity"

KARMEL
90%
90%
Posty: 509
Rejestracja: 2008-01-06, 18:54

Post autor: KARMEL » 2010-03-17, 19:18

Jaki generał takie elity . Jacy politycy i dziennikarze takie obyczaje
A dla nas zostaje cała :cry: reszta gówna :cry:
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości