2014.01.25 - Warszawa - XV Zimowa Giełda Warszawska

Małe co nieco o produkcji złocistego napoju
Awatar użytkownika
bwie.
70%
70%
Posty: 304
Rejestracja: 2009-10-09, 13:59
Lokalizacja: 52.153°N, 21.038°E

2014.01.25 - Warszawa - XV Zimowa Giełda Warszawska

Post autor: bwie. » 2014-01-21, 18:55

Ktoś się pisze?

http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=105916

Pora oficjalnie potwierdzić znany pantoflowo od kilku tygodni termin XV Zimowej Giełdy Warszawskiej.
Odbędzie się ona 25.01.2014 roku w dobrze sprawdzonym od kilku lat miejscu czyli w klubie studenckim Karuzela przy ul. Konarskiego 85.
Info nt dojazdu dla osób które pojawią się dopiero po raz pierwszy na giełdzie można znaleźć w poście ubiegłorocznym
Początek giełdy to tradycyjnie godzina 7:00, wjazd od osoby - 5 pln, rezerwacja stolików (koszt 5 pln od stolika) wyłącznie mailowo na rezerwacja-gielda(małpa)wp.pl (małpa tzn @)
O to żebyście nie mogli prowadzić w drodze powrotnej jak co roku zadba Manufaktura Piwna oraz jej wyśmienite piwa premium.

Wzorem lat poprzednich gwarantowana 300-osobowa frekwencja kolekcjonerska (nie tylko z naszego kraju) oraz wrażenia jakich nie da nawet wigilia w Radomiu.
Ja lubię siebie. Siebię lubi mnie. Mnie lubię ja. I wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Schizofrenicy nie mają źle.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości