Pomoc w rozbudownie sprzętu szklanego

Teoria i praktyka metody garnkowej
gromo90
20%
20%
Posty: 29
Rejestracja: 2011-09-20, 23:51

Pomoc w rozbudownie sprzętu szklanego

Post autor: gromo90 » 2011-10-16, 23:21

Chciałbym rozbudować (o ile to możliwe :D ) swój sprzęt. W zestawie oprócz tego co na zdjęciu mam jeszcze deflegmator- również szklany. Pytanie moje do was: jak mogę rozbudować ten sprzęt? Myślałem o czymś w rodzaju mini-kolumny. Wyczytałem w którymś poście, że nawet te małe dają dużo :) jesli kolumna to jaka i z czego zda tu egzamin?
Załączniki
DSC01331.JPG
Tak wielu to kręci, mimo konsekwencji

Awatar użytkownika
zbyszko
101%
101%
Posty: 1787
Rejestracja: 2009-11-10, 20:36
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: zbyszko » 2011-10-16, 23:40

@gromo90
:furious :furious :furious
Na którym zdjęciu kolego? Nie prościej podać link do zdjęcia? Jaki baran będzie grzebał Twoje wypociny i szukał tego co Ty tam masz? Ja zadałem sobie trud i co znalazłem: Odpowiedź kol. wikinga na twoje pytanie. A teraz Ty zadaj sobie trochę trudu i poczytaj o "laboratoryjnym" sprzęcie naszych kolegów. Linkował nie będę , o nie kolego. Do czytania.
A zanim znowu zapytasz, a robisz to zdecydowanie za często
Postów: 19, tematów: 5, załączników: 4, ankiet: 0
zajrzyj i poczytaj ze zrozumieniem
temat dla raczkujących kolesiów.

:shock: o znalazło się zdjęcie?
czytam nie pytam

gromo90
20%
20%
Posty: 29
Rejestracja: 2011-09-20, 23:51

Post autor: gromo90 » 2011-10-17, 00:08

Zdjęcie jest, nie wiem o co Ci chodzi :)

Uważam, że każdy sprzęt jest inny i powinno być indywidualne podejście do pomocy :)

Od paru tygodni siedze praktycznie dzień w dzień na forum. Troche tu tego jest : ) 8/10 odpowiedzi to niestety zwyczajne przemądrzanie się i wyśmiewanie z tych co zaczynają. A forum jest chyba od tego żeby pomóc- tu sie musisz zgodzić :)
Tak wielu to kręci, mimo konsekwencji

Awatar użytkownika
zbyszko
101%
101%
Posty: 1787
Rejestracja: 2009-11-10, 20:36
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: zbyszko » 2011-10-17, 00:43

Od paru tygodni siedze praktycznie dzień w dzień na forum.
Mój post jest po to abyś zrozumiał że od "siedzenia" to może dupa boleć.
W ciągu tego czasu ( 12 godzin) zdążyłeś zadać 5 pytań, ale czy zadałeś sobie trud sprawdzenia w FAQ istotnych kwestii? Zacznij czytać a nie pytać.
Zdjęcie wkleiłeś po czasie w jakim ja odszukałem Twoje graty w postach i zdążyłem napisać odpowiedź.
przemądrzanie się i wyśmiewanie z tych co zaczynają
Twoje posty świadczą o Tobie i wyobraź sobie przeczytałem wszystkie. Wynika z nich że potrzebujesz wielką garść teorii aby nie powielić sukcesu człowieczka bodaj że ze Szczecina, który wywalił ścianę z "wielkiej płyty".
Za "sukcesy naukowe" spijam kufel "Świątecznego" od bnp.
czytam nie pytam

Awatar użytkownika
Tofi
100%
100%
Posty: 1863
Rejestracja: 2006-01-05, 00:36
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontaktowanie:

Post autor: Tofi » 2011-10-17, 11:48

Gościu był Lubina, ale jego artyzm nie do podrobienia.
@gromo90
Wiesz co uważam o takim przemądrzaniu się? Uważam, że najlepiej fermentować zacier w dużym słoju i nie zapominać o zakręceniu mocno wieczka.

P.S. Zły ze mnie człowiek :mrgreen: Więc radzę z całego serca przeczytaj sobie chociażby ten link który dał Zbyszko bo to sprzęt kropka w kropkę jak twój.
Konstytucja RP - Art. 54. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

gromo90
20%
20%
Posty: 29
Rejestracja: 2011-09-20, 23:51

Post autor: gromo90 » 2011-10-17, 11:56

Tofi: Zrozumiałem sarkazm :> prędko nie dodam post'u tego możecie być pewni :)

Przemądrzanie się? Chodzi mi o odpowiedzi w stylu: "Ty na tym gównie to sobie możesz co najwyzej młyn do szyb przepędzić- JA to mam super sprzęt" i tak bla bla bla a w końcu dochodzi do tego, że post nic nie wnosi (prawdopodobnie tak jak ten mój) do skarbca wiedzy :)
Tak wielu to kręci, mimo konsekwencji

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości