Destylator

Zadajemy tutaj proste i podstawowe pytania dotyczące destylacji.
BrakInf
0%
0%
Posty: 1
Rejestracja: 2023-08-18, 17:34

Destylator

Post autor: BrakInf » 2023-08-18, 17:48

Witam przychodzę do was z projektem kończą mi się pomysły
Ja to nazywam projekt ulep dlatego iż jak to wygląda , nie zwracacie uwagi wyjaśnię co i jak zrobiłem więc też proszę o jakieś pomysły bo może wy macie jakieś pomysły

Kupiłem tube filtracyjna i szybkowar 12 l
Chciałem wyciąć otwór otwornicą napotkałem już wtedy problem ponieważ nie chciało iść , więc wziąłem wiertła porobiłem parę otworów w wyznaczonym okręgu (5,5 cm ) wyglądało to jak gwiazda z uposledzeniem ale nie odpuszczałem kupiłem idealny korek i nasadzilem okazało się że na bokach zostają dziury właśnie od wierteł napisałem do znajomego powiedział mi że nie może być sylikon tylko teflon więc zdrapalem cały sylikon j nałożyłem teflon po czym stwierdziłem że na wszelki wypadek na to nałożę sylikon , poniewaz jeśli jest teflon to nad nim na spokojnie może być sylikon ale powiedział że jak chce czymś doszczelnić to mam zrobić tak ,
Teflon , wosk , sylikon tylko tak aby ani wosk ani sylikon nie mial styczności no a więc tak zrobiłem ( zdjęcie )
Po nałożeniu na szybkowar całej tuby i pokrywy z 1 strony cały czas ( dmuchałem zadymiarką) wychodzi powietrze nie z pod sylikonu czy teflonu tylko z samej pokrywki w 1 miejscu , gdy dociska się szybkowar 1 miejsce się odgina czy macie jakiś pomysł jak zrobić wiem że rozprawka ale chciał bym dostać wartościową odpowiedź a nie komentarze typu ,, kup tube dedykowana do szybkowarów ktr się wkręca " za wszystkie odpowiedzi dziękuję ❤️

* zielone to miejsce które sie odgina
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości