Koniec OT! @Jaroslaw

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
bwie.
70%
70%
Posty: 304
Rejestracja: 2009-10-09, 13:59
Lokalizacja: 52.153°N, 21.038°E

Koniec OT! @Jaroslaw

Post autor: bwie. » 2011-10-02, 21:33

http://www.bimber.info/forum/viewtopic. ... c&start=75
a_priv pisze:Koniec OT!
Jeśli chcecie omawiać postawę @Jarosałwa, to proszę założyć stosowny wątek w odpowiednim miejscu
wiking napisał/a:
...może i Jarosław jest kontrowersyjny,ale dlaczego teraz macie ubaw z tego powodu że znowu ma szlaban?,aż tak go nienawidzicie?,może nie ma racji w każdym temacie ale wiedzę ma ogromną, i szacunek mu się należy...
A według mnie (mimo swej wiedzy) jest mendą, która potrafi zrazić do siebie sposobem traktowania adwersarza nawet nieboszczyka, tu po prostu trzeba mieć ogromny dar aby traktować rozmówcę jak g..no i niedorozwiniętego debila, być przekonanym o własnej nieomylności i boskości. Po prostu nie dziw się, że nie da się rozmawiać z kimś, kto ma ego rozdmuchane do rozmiarów Hindenburga i nie jest w stanie przyznać się do błędu niczym jakiś fanatyk albo faszysta.
Sverige2 nie tylko na tym forum dał ciała i dostał bana, ale jak napisałem wcześniej miesiąc wygaszenia nie zmieni kilkadziesiąt lat mentalności stworzonej do wqur...nia innych - po prostu tego się nie da :(

Ja po kilku dyskusjach z nim widzę na forum taki obrazek jak niżej :? (i wcale się z tego nie cieszę, ale zdrowie ważniejsze)
Załączniki
xxx.jpg
Ostatnio zmieniony 2011-10-06, 23:07 przez bwie., łącznie zmieniany 1 raz.
Ja lubię siebie. Siebię lubi mnie. Mnie lubię ja. I wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Schizofrenicy nie mają źle.

newcomer
40%
40%
Posty: 61
Rejestracja: 2010-12-15, 23:57

Post autor: newcomer » 2011-10-03, 00:47

Wypowiem się mocno na temat @jarosława, wiele osób uzna tą wypowiedź za zbyt mocną, lub nawet niedopuszczalną, jednak po to powstał ten wątek, by ukrócić anarchie @jarosława, który swoim zachowaniem zrobił burdel w każdym wątku, w którym się udzielał
Wielu userów z postu @Magas37, widzi filmik pasujący do sytuacji (Ta ostatnia Niedziela) @jarosława, który ma zakaz pisania
magas37 pisze:Mam nadzieję , że fani pana Mieczysława mi wybaczą , to dla pana Jarosława od klakiera, bo biznesu na maszynkach nie robię (oglądnij więcej niż 3/4) http://www.youtube.com/watch?v=ChvLzcUGkeY
Ja posunę się dalej i mogę stwierdzić, że film pokazuje również jego osobowość, gdyż
z jego zachowania, a raczej postów, można postawić "diagnozę" że @jarosław cierpi na MPD - WIELOKROTNA OSOBOWOŚĆ (mnoga) w najlepszym przypadku są to zaburzenia osobowości, a dokładniej zaburzenia socjopatyczne. Nie piszę tego tylko po to, żeby mu dokopać, choć tak po części jest, ale również jako przestrogę dla innych.
Dołączę do @bwie i również dodam go do ignorowanych

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2011-10-03, 08:44

Na forum są ludzie mniej lub bardziej doświadczeni, to zupełnie normalna sprawa.
Pojawiają się teorie zarówno prawdziwe jak i te obalające podstawowe prawa fizyki, to też nic nadzwyczajnego. M.in. od tego jest forum, żeby sobie wyjaśniać wszelkie wątpliwości, z jednym zastrzeżeniem - trzeba zachowywać się kulturalnie, a nie w chamski sposób udowadniać każdemu swoją wyższość albo i "najwyższość". Do tego kłamstwo nie ma tu racji bytu.

Wystrczy przeczytać kilka ostatnich postów wspomnianego, aby znaleźć te wszytkie negatywne cechy wypowiedzi, kontynuowane zresztą przez niego mimo ostrzeżeń.

pzdr

Awatar użytkownika
inżynier
101%
101%
Posty: 1823
Rejestracja: 2006-11-14, 12:00

Post autor: inżynier » 2011-10-03, 17:09

Spiryt pisze:Bez przesady, Jaroslaw jest osobą na tym forum wielce niedocenianą. Propozycje i patenty które przedstawiał, okazywały się doceniane dopiero wtedy, gdy inni, zasłużeni ,przedstawiali je jako swoje. .
a może jakiś przykład :?
Bo ja, jak czytam rewelacje typu:
Jarosław pisze: Kolumna wykonana w systemie VM/LM o średnicy rury 50mm. z E-ARC daje odbiór na poziomie 2.5-2.7 litra na godzinę, gotowego produktu 96,5%, o bardzo wysokiej jakości konsumpcyjnej.
to mam poważne wątpliwości jeżeli chodzi o wiedzę, a zwłaszcza rzetelność piszącego.
Zresztą już jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że wdawanie się w jakikolwiek dyskurs z kol. Jarosławem kończy się inwektywami z jego strony, albo jedynym słusznym argumentem ...kol. Riku.... lub 40 lat doświadczenia.
Znałem kiedyś gościa pracował w FSO na taśmie i przez 40 lat aż do emerytury przykręcał jeden detal do silnika - on miał w papierach mechanik samochodowy :shock:
pozdrawiam - inżynier

Awatar użytkownika
Spirit
100%
100%
Posty: 2303
Rejestracja: 2008-03-01, 18:30
Lokalizacja: Ostrołęka.

Post autor: Spirit » 2011-10-03, 17:38

jaroslaw pisze: Kolumna wykonana w systemie VM/LM o średnicy rury 50mm. z E-ARC daje odbiór na poziomie 2.5-2.7 litra na godzinę, gotowego produktu 96,5%, o bardzo wysokiej jakości konsumpcyjnej.
to mam poważne wątpliwości jeżeli chodzi o wiedzę, a zwłaszcza rzetelność piszącego.

Bez problemu zbuduję kolumnę o średnicy 50mm i wydajności 2,7 litra na godzinę przy mocy ~96%. Zapomniałeś o przewiewności wypełnienia.

Czy Wy wszyscy nie rozumiecie że zaszczuliście człowieka, a ten tylko się odszczekuje? Czy to tak trudno zrozumieć?
Mnie też kiedyś zaszczuto na tym forum, ja dla odmiany, zarejestrowałem się jeszcze raz na forum pod innym nickiem i zacząłem, wtedy już z rezerwą, pisać tak, aby w każdej chwili móc się wycofać.
Czy o to chodzi? Czy to forum ma mieć jedyną słuszną ideę? Kupą panowie, bo w kupie siła. Kupy nikt nie ruszy.
[/quote]
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami....

Awatar użytkownika
inżynier
101%
101%
Posty: 1823
Rejestracja: 2006-11-14, 12:00

Post autor: inżynier » 2011-10-03, 17:55

Spiryt pisze: Bez problemu zbuduję kolumnę o średnicy 50mm i wydajności 2,7 litra na godzinę przy mocy ~96%. Zapomniałeś o przewiewności wypełnienia.
a jaką ta kolumna będzie miała wysokość :?: :?: :?:
pozdrawiam - inżynier

Awatar użytkownika
Spirit
100%
100%
Posty: 2303
Rejestracja: 2008-03-01, 18:30
Lokalizacja: Ostrołęka.

Post autor: Spirit » 2011-10-03, 18:08

I tu właśnie jest problem, ktoś mi dosrał, ja dosram jemu. Czy nie można tego zakończyć? czy nie można kiedyś ugryźć się w palec? Czy zawsze trzeba postawić na swoim?.
Ja osobiście kończę polemikę w tym momencie gdy zaczyna ona być żenująca, nie tylko kiedy jest żenująca dla mnie, lecz też wtedy gdy jest żenująca dla kogoś.
Darujmy od czasu do czasu zbędne komentarze, komentarze ośmieszające, komentarze prowokujące, lub po prostu niemiłe. Skoncentrujmy się na pomocy innym, nowym userom forum, lub starym którzy próbują zrozumieć. Trochę kultury i zrozumienia.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami....

Awatar użytkownika
berbelucha
101%
101%
Posty: 478
Rejestracja: 2008-01-18, 21:05

Post autor: berbelucha » 2011-10-03, 18:15

Myślę podobnie jak Spiryt!
Jeśli ktoś uważa się za mądrzejszego powinien pierwszy odpuścić.

Awatar użytkownika
Korona
60%
60%
Posty: 234
Rejestracja: 2009-08-24, 11:39

Post autor: Korona » 2011-10-03, 18:43

Wydaje mi się że dużo ludzi odpuściło, ale ci co maja mało wiedzy i zaczynali przygody na forum nie wiedzieli z czym maja do czynienia. Też wkurzające jest że ktoś na otwartym forum pisze że to jego temat i jak się nie podporządkuje to niech zjeżdża. Też wątpię że to jest wiedza własna , na konkretne pytania o wytłumaczenie wypowiedzi którą zrobił zawsze była ucieczka w czytaj , przyciesz mówią to autorytety, nie wierzysz to nie bierz udziału w "dyskusji" .

1

Post autor: 1 » 2011-10-03, 18:55

Mimo że nie zgadzam się z wieloma tezami z postów Jarosława, denerwuje mnie jego ślepy upór, złośliwy charakter i "najwyższość" – to mimo wszystko uważam że akurat ten watek nie powinien mieć miejsca, w sytuacji kiedy jest on odizolowany od czynnego udziału w naszym Forum.

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2011-10-03, 18:58

Spiryt pisze: [...] Czy Wy wszyscy nie rozumiecie że zaszczuliście człowieka, a ten tylko się odszczekuje? [...]
Dostał swoją szansę. Zupełnie niepotrzebnie uparł się na OT, wobec uwag zwracanych przeze mnie. Dalej, zamiast odpuścić zaczął tu wypisywać jakieś urojone teksty nt. komerycjności mojej i moich rzekomych kolegów, podczas gdy to właśnie działania jego i jego popleczników miały tylko jedno zadanie: za wszelką cenę wypromować kolumnę niby przez niego zaprojektowaną. Piszę "niby", bo to on twierdzi, że projektował, a ja tego nie weryfikowałem.


pzdr

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2011-10-03, 19:00

1 pisze: [...] ten watek nie powinien mieć miejsca, w sytuacji kiedy jest on odizolowany od czynnego udziału w naszym Forum.
Uważasz, że lepsze były OT wpisy jego zwolenników w tamtym wątku?

pzdr

1

Post autor: 1 » 2011-10-03, 19:05

@a_priv
Źle mnie zrozumiałeś - Nie uważam tak absolutnie i miesięcza blokada dla Jarosława jest w pełni przez niego zasłużona - tylko nie powinno się " kopać leżącego".

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2011-10-03, 19:35

@1
Co do @Jarosława to wykazaliśmy jako społeczność forumowa i tak bardzo dużo cierpliwości, niestety nie zostało to docenione.

Co do tego wątku, to założony został przez osobę której post usunąłem z tamtego wątku jako OT. Gdyby nie ten wątek, to zapewne w tamtym wątku dalej pojawiałyby się wpisy OT broniące lub ganiące "banitę".
Moim zdaniem lepiej już tu się wypowiadać, a @Jarosław może przecież to czytć - on ma tylko miesięczny zakaz pisania.

pzdr

Awatar użytkownika
wiking
100%
100%
Posty: 1419
Rejestracja: 2011-04-27, 01:52
Lokalizacja: Z międzyświatów

Post autor: wiking » 2011-10-03, 19:39

Ja jestem ciekawy co będzie kiedy potraktują tak kiedyś któregoś z was, czyżby na forum panowała taka jednomyślność,wszyscy w jedną stronę,nie wieżę w to.Kiedyś ktoś wprowadzi jakąś innowacje pochwali się na forum to też oberwie,no chyba że będzie z towarzystwa wzajemnej adoracji bo takie tu istnieje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości