Oczyszczalnie ekologiczne

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
12tomaso
0%
0%
Posty: 1
Rejestracja: 2017-04-02, 20:26

Oczyszczalnie ekologiczne

Post autor: 12tomaso » 2017-04-02, 20:33

Witam, jestem w trakcie budowy domu więc prawdopodobnie to już moment kiedy należy zastanowić się nad zamontowaniem biologicznej oczyszczalni ścieków, rozmyślam nad oczyszczalniami fluoidalnymi lecz ogółem nie wiem, jakie lepsze.
Jeszcze kwestia wykonawcy, czy montowała komuś firma oczyszczalniaprimeko.pl ich oczyszczalnie ścieków ? Wiem, iż szamba ekologiczne podług wszystkich jest znakomitą lokatą, niby szybko się zwraca oraz nie potrzeba gromadzić rachunków za wywóz ścieków. Lecz wypatruję przede wszystkim rzetelnego wykonawcy ponieważ nie sztuką jest wybrać byle kogo, w przyszłości zamiast radować się z bezawaryjnej oczyszczalni przydomowej, dostać coś co bez ustanku będzie się uszkadzało i będzie potrzebowało kolejnych wkładów finansowych, skarbonki nowej nie wyszukuję, starczy że w auto co jakiś okres pakuje parę złotych.

laurentp
100%
100%
Posty: 1368
Rejestracja: 2013-07-08, 22:08
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Oczyszczalnie ekologiczne

Post autor: laurentp » 2017-04-02, 21:02

Z 15 lat temu kupiłem Purflo 2700 (obliczona na 5 osób), firma która dostarczała, nie pamiętam nazwy ale facet nazywa się Brandys. Przywiózł, doradził, gdzie kupić odpowiedni żwir na złoże, nadzorował montaż (bo robili mi miejscowi).
Okolice Wwy.

"Działa" bez problemów. Ponieważ jestem akurat ja jeden to wywóz osadu raz na 2 lata (normalnie x2 na rok się powinno). Więc oszczędność kolosalna. Jeszcze jak się ma własną studnię :)...
"Aromatów" brak. No, chyba, że się klapę podniesie... ale tak ma być.

Raz się zapchał drenaż dystrybucyjny z mojej winy - "spławiłem" resztę zboża po robieniu wina... Przepłukane i dalej jest ok.
https://nowyekran24.com/ prawda 24h, POLSKIE forum poza zasięgiem "głównego ścieku", taki informacyjny "DETOX"!
Nienawidzę.mechaniki.Za to przemiany fazowe zaczynają mnie fascynować

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości