Niepożądani użytkownicy

Masz problem, wniosek, sugestię - napisz
Awatar użytkownika
Astemio
101%
101%
Posty: 2144
Rejestracja: 2006-12-28, 12:29

Post autor: Astemio » 2008-08-01, 22:33

Witam!
bart pisze:...Tylko, dlaczego mnie tu wychowuje tak dużo ludzi gdzie jest Admin, bo jak dotąd nic mi na priva nie napisał żadnego ostrzeżenia...
I w ogóle nie przychodzi Ci do głowy myśl, ze jest coś na rzeczy, skoro tak dużo ludzi uporczywie "Cię wychowuje"?! I nic dziwnego nie dostrzegasz w swoim zachowaniu i postach?
Widocznie wszyscy oni dostrzegli ewolucję Twoich postów, od zapewnienia: "nic nie sprzedaję" do deklaracji: "zrobię (98%) konkurencję".
Podchodź normalnie do swojej handlowej działalności, nie kombinuj jak dziecko, a nikt Ci złego słowa nie powie - jest stały dział Giełda, tam trzeba było zamieścić ofertę, Giełda jest od tego, a nie pisać np. o deszczu w Bieszczadach:
[Pią 20:04] bart: http;//www.allegro.pl/ite..._5_dni_20_.html fajna oferta pozdrawiam wszystkich serdecznie wlasnie\wrucilem z bieszczad ciagle padadeszcz he he

To jest po prostu głupawe, chyba nie masz nas tutaj za pijanych, rozkojarzonych małolatów?

Dobrych manier w przestrzeni publicznej nigdy dość, wiec może trzeba Cię też nadal wychowywać, żebyś nie pisał w ShoutBox-ie:
[Dzisiaj 16:07] bart:... I szczerze to mam w dupce co tam sobie zamerzacie...

bo może ktoś z forum "zamerza" kupić Twoje drożdże. Oj, nieładnie.
Klientów się szanuje - patrz: 98%, to podstawa handlu; nie szanowało sie ich nagminnie w PRL-u, który (jak utrzymujesz) dawno się skończył, a sam go w ten sposób przedłużasz.
Jeśli masz to tam, gdzie napisałeś - to przestań pisać o drożdżach, Bieszczadach i innych miejscach, z których wróciłeś na Allegro.
Szanuj innych, oni wtedy będą szanować Ciebie i nie będą wychowywać, tylko kupować na potęgę. Pewnie masz to głęboko w ...., ale ja już na pewno nie będę. Wolę przesympatycznego 98%.
Na koniec - wielu sukcesów handlowych życzę.

PS: A Admin niewątpliwie jest cierpliwy, wyrozumiały, i ma wyjątkowo dobre serce, o czym przekonać sie mogli wszyscy podczas najazdu pewnego l.ona na forum i pewnie jeszcze poczeka...
Najlepszym miernikiem nieskończoności jest ludzka głupota i arogancja.

Awatar użytkownika
zbynek
101%
101%
Posty: 2005
Rejestracja: 2007-07-26, 19:37

Post autor: zbynek » 2008-08-01, 23:17

Nasz admin jest jak dobry władca nie przeszkadza, pozwala rządzić się forum samemu, ale z pewnością trzyma w zanadrzu miecz D................ .
Najgorsza decyzja, to brak decyzji.
- zbynek, pozdrawiam

bart
30%
30%
Posty: 42
Rejestracja: 2008-04-28, 16:54

Post autor: bart » 2008-08-01, 23:46

Astemio to, że jesteś pijany i cos tam sobie piszesz to widzę. Pewno sobie myślisz o sobie, że wszystkie rozumy pozjadałeś, ale tak to jest przeważnie z alkoholikami. Jak coś masz do mnie to napisz do mnie na priva. Kto tu ma umysł dziecka skoro się dał tak podpuścić. Wiele wpisów w s-box to nie ma nic wspólnego z postami każdy sobie może tam wpisywać co mu się podoba koleżko . A tak na marginesie to, kto chciał to kupił, co nie, którzy właśnie z tego forum, ale nie będę zdradzał, kto h ech.

Awatar użytkownika
zbynek
101%
101%
Posty: 2005
Rejestracja: 2007-07-26, 19:37

Post autor: zbynek » 2008-08-02, 00:11

Nic dodać, nic ująć, Aż za nad to zostało napisane, szkoda czasu na dysputy, Kolega brat jest nie reformowalny, Każdemu z osobna należy pozostawić osąd całej sprawy. Dla mnie sprawa jest prosta i jednoznaczna.



Pozdrawiam kolegę Astemio, oby nigdy nie zabrakło Ci ni chęci ani ochoty.
Co nie którzy „„„ nawet nie wiedzą, co by mogli mieć, gdyby tylko chciało Im się chcieć?”„
Najgorsza decyzja, to brak decyzji.
- zbynek, pozdrawiam

Awatar użytkownika
kowal
101%
101%
Posty: 1748
Rejestracja: 2006-02-19, 00:18
Lokalizacja: Z-Dolny Śląsk ;)

Post autor: kowal » 2008-08-02, 02:54

Symboliczne 3 punkciki. Powód: "syndrom leona".

Kolego Barcie, widzę, że nie rozumiesz mnogich, grzecznych aluzyj dżentelmenów tego Forum. Niniejszym, w odpowiedzi na głosy (wolnego na tym Forum) rynku, reaguję wypisaniem Ci trzech punkcików ostrzeżeń. :)


Koledzy, jeśli gdzieś coś się dzieje, proszę dawać znać nawet na pw, bo moderatorzy nie zawsze są w stanie ogarnąć całość. A Bart już od dłuższego czasu "podpadał". Nawet jeden znajomy (dobry i usatysfakcjonowany klient 98%), obśmiał "chwyty marketingowe" Barta :lol:
Kuję żelazo, póki gorące :-)

Awatar użytkownika
Astemio
101%
101%
Posty: 2144
Rejestracja: 2006-12-28, 12:29

Post autor: Astemio » 2008-08-02, 09:28

Witam!
Widzę, ze zostałem alkoholikiem z gigantycznym przerostem poczucia własnej wartości, zapitym pożeraczem rozumów - a to dobre; muszę powiedzieć znajomym, popadamy razem ze śmiechu.
@bart: wszystkie strzały to kule w płot, nie trafiłeś ani razu.
Widać należysz do ludzi, którzy zawsze maja rację, nigdy nie popełniają błędów i nie mają w słowniku magicznego słowa "przepraszam"(określenie "syndrom l.ona" pasuje jak ulał).
Magicznego, bo z dawien dawna twierdzę, ze gdyby szeroko pojęci ludzie potrafili dostrzegać własne błędy, przyznawać sie do nich i w konsekwencji powiedzieć "przepraszam", to mielibyśmy wprost raj na Ziemi (nie mówiąc o forach :D ): bez wyzwisk, kłótni i nawet wojen.
Staram się nie unikać tego słowa, choć bywa czasem trudno - nie przeczę.

Nie mam żadnej satysfakcji z tego ostrzeżenia dla Ciebie, przyjemnie byłoby wszystkim, gdybyś użył tego czarodziejskiego słówka, i myślę, że Tobie po chwili też byłoby miło - wyartykułowanie go naprawdę aż tak bardzo nie boli, a ból szybko mija.
Ale cóż, jesteś, jaki jesteś i koniec.
Aha, i na pewno nie jestem Twoim "koleżką"; takich kolegów, jak Ty - nie mam.
Nadal życzę sukcesów, nie tylko handlowych.

@zbynekkk, bardzo dziękuję- staram się.
Również pozdrawiam.
Najlepszym miernikiem nieskończoności jest ludzka głupota i arogancja.

Awatar użytkownika
Tofi
100%
100%
Posty: 1863
Rejestracja: 2006-01-05, 00:36
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontaktowanie:

Post autor: Tofi » 2008-08-02, 12:35

bart dostał pouczenie, zatem czas na resztę, czyli przypominam kolegom, że to nie jest hydepark i w tym temacie dyskutujemy nad rozwiązaniem problemu niepożadanych użytkowników, a tymczasem powoli przekształca się w kłótnie
Konstytucja RP - Art. 54. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Awatar użytkownika
98%
100%
100%
Posty: 1746
Rejestracja: 2006-02-04, 14:53
Kontaktowanie:

Post autor: 98% » 2008-08-03, 16:03

Witam - "temat" rzeczywiście zszedł na drugi plan - ale czytając ostatni post "nowego handlowca " - wydaje mi sie że w jego słowniku powinno znalezć sie jedno "magiczne " słowo w stosunku do naszego Kolegi z forum @Astemio . Takie zachowanie zaowocowało "mocnym bonusem " od strony @Kolwala - brawo - popieram bo jeszcze chwila i usłyszelibyśmy że tu nic innego nie robimy tylko dajemy w szyję byle co i nastepnego dnia jesteśmy "pozamiatani "
tymi miotłami :mrgreen: ..... .

Temat dotyczy niepożądanych użytkowników i poniekąd "nowy nabytek "staje się jego tematem - mam nadzieje że przemyśli sprawy , troszkę ochłonie a jak sam wytrzeżwieje
to z pewnością odniesie się do ostatniego swojego postu - na co czekamy z zaciekawieniem :idea:

pozdrawiam 98%

Awatar użytkownika
kowal
101%
101%
Posty: 1748
Rejestracja: 2006-02-19, 00:18
Lokalizacja: Z-Dolny Śląsk ;)

Post autor: kowal » 2008-08-03, 23:16

Ban bartowi.
Kuję żelazo, póki gorące :-)

Awatar użytkownika
artgsm
101%
101%
Posty: 301
Rejestracja: 2007-10-26, 16:17
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: artgsm » 2008-08-04, 02:57

Jest roznica miedzy dosadnym jezykiem a zwyklym pospolitym chamstwem Barta. Syndrom **** pasuje mu jak ulal.

@Kowal
Popieram

@Astemio
Calkowita, absolutna racja

Niestety, chamow na swiecie nie brakuje, mam nadzieje, ze na tym Forum beda bardzo krotko, i szybko wywalani. Uwazam ze to nie miejsce na takie obrazanie sie i wylewanie szamba.
Jestem tu, bo mi tu dobrze, mam kolegow, jest fajna atmosfera, dobrze sie tu czuje. Ale czasem zjawia sie taki ktos i burzy cala konstrukcje.
Niestety, jak napisal Zbynekkk, niektorzy sa niereformowalni.

@98
Nooo, takiej konkurencji to nie musisz sie obawiac :wink: Zreszta, nie tylko towar sie tu liczy, ale tez inne przymioty, ktore Ty wszyskie posiadasz.
Nie bede ich wymienial, bo dostane opiernicz od Szefa za przeladowanie serwera, ale kazdy wie o co chodzi :wink:
ENERGA - bezplatny internet w Twoim gniazdku

Paluch
101%
101%
Posty: 722
Rejestracja: 2006-06-10, 21:54
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Paluch » 2008-08-04, 09:03

@all

Czasami odnoszę wrażenie iż niektórym nowym (młodym) uczestnikom tego forum pomylił się adres tego forum z "kulturą"
Już wyjaśniam o co mi chodzi: synonim "bimber" ma u większości ludzi raczej pejoratywny wydźwięk, bimber się kojarzy z podłym trunkiem.
Zdarza się jak widac że my, uczestnicy tego forum jesteśmy brani za facetów o poziomie i świadomości osobników spożywających najpodlejsze "wynalazki"
W związku z tym jak pokazuje kolejny kiepski przykład niektórzy uważają że mogą sobie tu pozwolic na chamstwo.

Cieszę się że takie postawy są napiętnowane.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości