Usprawnienia forum

Masz problem, wniosek, sugestię - napisz
Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2015-01-20, 09:43

lesgo58 pisze: [...] się zdaża [...] dbają o kulturę językową czepiając się każdego znaczka, a jakimś dziwnym trafem "zapominają" o potrzebie elementarnej kultury bycia i zachowania [...]
Ortografii można się nauczyć w każdym wieku, kultury nie.


pzdr

Awatar użytkownika
C2H6O
60%
60%
Posty: 286
Rejestracja: 2010-01-06, 21:14
Lokalizacja: RoI

Post autor: C2H6O » 2015-01-20, 10:39

Tomisław pisze: Hobbysta chcący czegoś się nauczyć cierpliwie przeczeka (przeczyta - poszuka) wątku zanim zada pytanie:

JAk otrzymac spirytus...znaczy jak go zrobić ??? P
[22.12] 15:50 KApitanMintaj
Akurat to pytanie, zadane przez usera, który o ile pamiętam już nigdy nie zabrał głosu w dyskusji, jest swoistym kamieniem węgłowym pod tematyczne fora (m.in. bimber.info).

Awatar użytkownika
Frog
80%
80%
Posty: 450
Rejestracja: 2013-01-04, 10:22
Lokalizacja: Gmina Wieliczka ;)

Post autor: Frog » 2015-01-20, 11:26

Śledzę pilnie ostatnie posty i głosu nie zabieram "bom leszcz młody" (stażem, nie wiekiem ).
Ręce opadają, ale wraca nadzieja:
@lesgo58 :brawo :brawo :brawo

Ja bym się Panie Moderatorze jednak nie p.......ł do rzeczy błahych, bo tu o czymś ważniejszym jest mowa. Jak to pisze nasz wieszcz "nie czas żałować róż, gdy płoną lasy". NO.

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2015-01-20, 12:38

Frog pisze: [...] nie zabieram "bom leszcz młody" (stażem, nie wiekiem )[...]
Ja bym się Panie Moderatorze jednak nie p.......ł do rzeczy błahych, bo tu o czymś ważniejszym jest mowa.[...].
"Jestem za, a nawet przeciw"

:mrgreen:

pzdr

stefcio
0%
0%
Posty: 4
Rejestracja: 2014-12-21, 20:17

Post autor: stefcio » 2015-01-20, 13:54

Brawo lesgo58 dobrze to ująłeś :1st
Zbych zaraz dostanie krawacik :lol:
I oby się to sprawdziło, przejrzałem część postów kol. Zbyszko i widzę, że to nie pierwszy raz kiedy chamstwo z niego wychodzi mimo, że sam ponoć dba o kulturę na forum.

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6979
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Post autor: magas » 2015-01-20, 21:20

Jak dziewczynki, zaraz się popłaczecie, bo już że wszędzie jest lepiej niż tu, było już wielokrotnie powtarzane, kolego elofura idealnie z tym trafiłeś :brawo , a kolego lesgo58 o zbyszko nie powinien nic pisać, bo z tego co pamiętam od dawna zbyszko dał kolegę do listy ignorowanych, do dziś myślałem, że było ignoruj po dwóch stronach. Nieładnie podsłuchiwać co się w kuluarach mówi, do tego można coś przekręcić, o zbyszko się mówi, że się sam do rany przykłada i nie czeka na przyzwolenie, ale do tych ran co krwawią regularnie raz w miesiącu.

Awatar użytkownika
Emiel Regis
90%
90%
Posty: 656
Rejestracja: 2012-05-12, 14:56
Lokalizacja: Picardie, Żywiec

Post autor: Emiel Regis » 2015-01-20, 22:26

Temat się pięknie rozwija, usprawnienia forum że ho ho.
Załączniki
norek.jpg
norek.jpg (7.2 KiB) Przejrzano 4915 razy

stefcio
0%
0%
Posty: 4
Rejestracja: 2014-12-21, 20:17

Post autor: stefcio » 2015-01-21, 00:36

Krawacik powiadasz :?:
A za co?
A choćby za to, że jesteś zwykłym, pospolitym i tępym chamem, który chce tu robić za wielkiego "bonzo" pouczając każdego i przelewając swoje żale, że każdy pytający nowy jest złem dla forum :!:
Za leszcza z Grudziądza którego postów nie czytam ale dziś uczyniłem wyjątek bo mnie on dotyczy
I bijmy Ci pokłony żeś uraczył nas swoją obecnością w tym temacie wielki lamerze Zbyszku :1st :mrgreen:
Jeszcze parę lat temu za takie posty koledzy "zjedli by go na śniadanie", szkoda że już się nie udzielają.
To by było wtedy, ale teraz nie jest i może zmień swoje podejście i ton na forum, bo mnie osobiście chce się rzygać jak czytam takie hejterskie wypowiedzi jak twoje, a potem się ludzie dziwią, że w świecie Polaków się postrzega jak bandę niedorobów przez właśnie takich wielkich Zbyszków (bo oni tacy są) :!:
W ostatnim poście wyraziłem swoje oburzenie, bo po raz kolejny mamy przykład na to że koleś się rejestruje, pyta a my musimy mu tłumaczyć i basta.
Nie musisz :!: Jak nie chcesz to po chuj się udzielasz skoro masz z tym taki problem? Na Twoje miejsce jest więcej osób które chętnie udzielą rzeczowej odpowiedzi i nie wyleją swojego żalu, że nowi są tacy sracy i owacy - co ty czynisz nadmiar często.
Pokory droga młodzieży destylacyjna, pokory deko trzeba na dobry początek apotem już z górki
To i Tobie by się przydało i to bardzo, forum to forum i Ty nadworny błaźnie tu za króla nie robisz :!:

stefcio
0%
0%
Posty: 4
Rejestracja: 2014-12-21, 20:17

Post autor: stefcio » 2015-01-21, 01:24

Hamuj się panocku, hamuj.
Bo co mi zrobisz? Swoim mieczykiem z awatara pokroisz? Czy administrację naślesz by za kilka słów prawdy bana mi dali :?: Skoro Ty mistrzu chamstwem możesz rzucać to i ja mam do tego prawo - toć równouprawnienie i demokracja podobno jest :!:
Drugi raz to napiszę: Królem tu nie jesteś i jedno co możesz - to mnie pocałować w pędzel :!:
Nadepnąłem na odcisk :?:
Nawet nie, bo widzę, że Twoja kosa trafiła na mój kamień (tak jak kiedyś mima na winiarka :lol: - tak, tak pamiętam "wyrywanie chwasta", oba fora przeglądam od bardzo dawna ), po mnie wszystko spływa jak po "Jarku", i skoro wymagasz czegoś od innych to najpierw zacznij od siebie - pozbądź się wrodzonego chamstwa i przestań się wywyższać to może "nowi" mojego pokroju zaczną szanować na tym forum takich jak Ty.

Pozdro leszczu.

Szlumf
90%
90%
Posty: 629
Rejestracja: 2013-05-24, 00:54
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: Szlumf » 2015-01-21, 02:34

stefcio pisze:Twoja kosa trafiła na mój kamień (tak jak kiedyś mima na winiarka :lol: - tak, tak pamiętam "wyrywanie chwasta", oba fora przeglądam od bardzo dawna ), po mnie wszystko spływa jak po "Jarku", i skoro wymagasz czegoś od innych to najpierw zacznij od siebie - pozbądź się wrodzonego chamstwa i przestań się wywyższać to może "nowi" mojego pokroju zaczną szanować na tym forum takich jak Ty.
Pozdro leszczu.
@Stefcio.

1. Prześledź historię moich postów, skoro jesteś taki "śledczy", by sobie odpowiedzieć na pytanie czy należę do jakichś spisków lub koterii (może za trudne słowo - polecam Wikipedię) czy nie.
2. Przeczytaj swoje wypowiedzi i porównaj z wypowiedziami Zbyszko jeżeli chodzio ilość chamstwa.
3. Piszesz, że dawno śledzisz oba Fora a tu jesteś świeżo zarejestrowany. Brak odwagi (tchórzostwo!!!) by podać prawdziwy nick?
4. Uczestniczę w obu forach od ok. 1,5 roku i to co przedstawia Zbyszko zawsze ułatwiało mi zrozumienie problemu. Nie ograniczał się do zdawkowych odpowiedzi i kierował do odpowiednich wątków. Czynił to czasami w sposób nieco ironiczny (dla mnie angielski humor) ale pomagał. Proszę przytocz choć jedną jego chamską wypowiedź z tego okresu (dalej nie chciało mi się sięgać).
5. Może raczysz opisać traumę jaką kiedyś przeżyłeś z powodu Zbyszko. Podobno to sprzyja wyleczeniu. Skonsultuj z lekarzem.
Szlumf.

Awatar użytkownika
lesgo58
100%
100%
Posty: 1246
Rejestracja: 2011-04-28, 07:15
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: lesgo58 » 2015-01-21, 10:32

magas37 pisze: a kolego lesgo58 o zbyszko nie powinien nic pisać, bo z tego co pamiętam od dawna zbyszko dał kolegę do listy ignorowanych, do dziś myślałem, że było ignoruj po dwóch stronach.
To jest jakiś nowy punkt regulaminu? Czy może jakaś niepisana reguła?
Ja traktuję wszystkich jednakowo. I nie mam zamiaru nikogo ignorować w sposób, który to robi Zbyszko. Obnosząc się z tym na forum i dodatkowo rzucając od czasu do czasu zwrot typu "...leszcza z Grudziądza..." czy tez inne, które rzuca niby od niechcenia. Być może w niektórych kręgach uważane są za komplement. Jednak w tym kontekście w jakim ten i inne zwroty zostały użyte na forum - raczej do komplementów zaliczyć nie można.
Nie wiem też czy zachowanie mające na celu wyrzucenie kogoś z forum tylko dlatego, że zadał lamerskie bądź prostackie pytanie itp. itd. jest OKey. Co go do tego uprawnia?
Z kolei ja i nie tylko ja ignorowanie postrzegam ciut inaczej. Po prostu nie reaguję w żaden sposób na posty czy tematy które mnie nie interesują. Bez zbędnego afiszowania się, że coś mnie nuży, irytuje, czy śmieszy. A już tym bardziej próbując kogoś obrazić.

No chyba, że tylko niektórzy wybrani mają monopol na obrażanie i jawne lekceważenie innych? A innym wara tykać wybranych.
Zdaję sobie sprawę, że jestem postrzegany na forum jako osoba konfliktowa i jątrząca, ale czy to tak do końca jest? Nie mnie to roztrzygać. Z mojego punktu widzenia - bronię tylko swoich racji i próbuję stanąć okoniem na próby obrażania mnie.
Nie mam zamiaru negować zasług Zbyszka na tym forum. Nie o tym tutaj dyskutujemy.
Dyskutujemy o granicach do jakich można się posunąć w dyskusji. Dla jednych tej granicy nie ma, dla innych niestety jest. Co jawnie widać w ciągu całej tej i wielu innych wcześniejszych dyskusji.
Nieładnie podsłuchiwać co się w kuluarach mówi, do tego można coś przekręcić,
A po czym tak sądzisz? Że podsłuchuję w kuluarach?
Nie jestem z tych co srają w swoje gniazdo, a wszystko o czym piszę i cytuję jest do przeczytania na ogólnym.
Co mam do powiedzenia na ogólnym to mówię na ogólnym, i nie wypieram się tego. Co uważam, że bardziej nadaje się na PW to piszę i zostawiam na PW. Szkoda, że wielu nie stosuje tej zasady. I skrzętnie cytują fragmenty "rozmów" na PW. Tym samym próbując jeszcze bardziej zdyskredytować osobę z którą dyskutują. Anonimowość tak ośmiela? Głód poklasku?
Panowie otrząśnijcie się. Zaczynacie mieszać wirtual z realem. Znam wielu tak z forum jak i w realu. I mogę powiedzieć jedno. Jesteście zazwyczaj zupełnie różni.
A punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Zapewne Zbyszko, którego na forum odbieram jako gbura ( może rzeczywiście jego zachowanie to tylko taki typ humoru angielskiego - tylko że ja coś jestem nie kumaty... :D ) w realu jest gościem "wporzo".
I zapewne tak jest.
Nie mam prawa sądzić inaczej. Ja znam go tylko z forum.
Tak samo ja - osoba która jest postrzegana jako nie dająca się lubić - w realu byłbym postrzegany zupełnie inaczej.
Nie mnie to roztrzygać.
Z wieloma (co nie raz zaznaczałem), którzy mnie tutaj - delikatnie pisząc nie lubią - na pewno w realu rozmawialibyśmy inaczej. Bardziej przystępnie i koleżeńsko.
Ot życie...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości