Usprawnienia forum

Masz problem, wniosek, sugestię - napisz
Awatar użytkownika
wiking
100%
100%
Posty: 1419
Rejestracja: 2011-04-27, 01:52
Lokalizacja: Z międzyświatów

Post autor: wiking » 2015-01-13, 18:17

I co wtedy? Na kolana ludeczkowie z piaskownicy :twisted: . Każdy z nas pamięta jak sam zaczynał przygodę. Ten wątek powinien być tylko dla tych co chcą wszystko na tacy i nie potrafią czytać, a to już musi ktoś oceniać, aż mi żal tej osoby jakie ch... chałwy polecą.
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
— Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5058
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Post autor: Citizen Kane » 2015-01-13, 18:41

Przypadek "tacy" to przypadłość każdego forum. Nie da się w tym wygrać. Co poniektórzy mają nawet postawę roszczeniową...

Temat w zasadzie mógłby zaistnieć. Coś w rodzaju - chcesz to odpowiesz nawet na najbardziej śmieszne pytanie. Nie chcesz - nie zabierasz głosu.

Awatar użytkownika
fuutro
101%
101%
Posty: 561
Rejestracja: 2014-02-26, 02:18
Lokalizacja: małopolska

Post autor: fuutro » 2015-01-13, 19:20

Więc lepiej stworzyć takie dział - jak wiadomo kto go zobaczy od razu tam wskoczy. Jeśli starsi forumowicze będą na siłach to przeglądać i odpowiadać to jest szansa, że istnieje nadzieja a poza tym co jakiś czas można czystki robić, stosownie do zachowania tam szalejących.
Nie dowierzaj wszystkiemu co czytasz. Pozwól jednak swojej wyobraźni w to wierzyć. Wyobraźnia prowadzi własne życie równoległe do Twojego, realnego. Wyobraźnia może poszerzyć granicę świata.
M. Sandemo

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6979
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Post autor: magas » 2015-01-13, 19:28

Jaka nazwa działu, dział już jest dla początkujących, wystarczy założyć temat ,,podane na tacy'coś jak już mamy szybkie pytanie,' a w opisie tematu wpisać, jeśli nie chcesz pomóc nie wchodź, wtedy można zjebać, tego co was zjebie za takie pytania, opierając się o opis tematu, czytaj jak wyżej.

[ Dodano: 2015-01-13, 19:33 ]
Tam będzie można zadawać pytania w stylu, moja rura wygina się lekko w lewą stronę, czy może mi to przeszkadzać w brykaniu, albo, nie mam jak policzyć blg, bo mam nastaw w beczce bez rurki fermentacyjnej i nie słychać tych blgnięć, więc jak je policzyć.

jurii
90%
90%
Posty: 643
Rejestracja: 2010-04-06, 22:55
Lokalizacja: Parczew

Post autor: jurii » 2015-01-13, 23:46

A można dodać wtyczkę Tap-a-talk? Boom na tablety mamy, a TT to najwygodniejszy sposób oglądania for.

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5058
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Post autor: Citizen Kane » 2015-01-13, 23:58

Nie można, phpBB w tej wersji nie wspiera TT.

Awatar użytkownika
Tom_Cat
101%
101%
Posty: 23
Rejestracja: 2007-04-27, 22:12
Lokalizacja: 1377 km od Baunei
Kontaktowanie:

Post autor: Tom_Cat » 2015-01-15, 23:37

Citizen Kane pisze:Przypadek "tacy" to przypadłość każdego forum. Nie da się w tym wygrać. Co poniektórzy mają nawet postawę roszczeniową...
Potwierdzam to w 100%. Niektórzy, nie dość, że mają postawę roszczeniową, to potrafią zmieszać Cię z błotem, bo np. śmiałeś im nie zaplanować tego, co chcieli. Wydaje im się, że to jest główny cel i sens Twojego życia, a sami zaś nie mają zamiaru ani troszeczkę się wysilić.
fuutro pisze:Więc lepiej stworzyć takie dział - jak wiadomo kto go zobaczy od razu tam wskoczy. Jeśli starsi forumowicze będą na siłach to przeglądać i odpowiadać to jest szansa, że istnieje nadzieja a poza tym co jakiś czas można czystki robić, stosownie do zachowania tam szalejących.
Na bazie swoich doświadczeń, nie jestem o tym przekonany. Nie zawsze tak jest, że nowi będą mieli ochotę tam "wskoczyć". Administracja i doświadczeni użytkownicy, doznają zjawiska opadnięcia rąk. Wiem z autopsji, bo nadchodzi taki moment, że tracisz ochotę na użeranie się z takimi "tacowcami".

Awatar użytkownika
fuutro
101%
101%
Posty: 561
Rejestracja: 2014-02-26, 02:18
Lokalizacja: małopolska

Post autor: fuutro » 2015-01-15, 23:41

Jest w śród nich grono, którym bez pieprzenia się chcesz mordę skuć... Tak w kwestii konwersacji z nimi.
Nie dowierzaj wszystkiemu co czytasz. Pozwól jednak swojej wyobraźni w to wierzyć. Wyobraźnia prowadzi własne życie równoległe do Twojego, realnego. Wyobraźnia może poszerzyć granicę świata.
M. Sandemo

Awatar użytkownika
Tom_Cat
101%
101%
Posty: 23
Rejestracja: 2007-04-27, 22:12
Lokalizacja: 1377 km od Baunei
Kontaktowanie:

Post autor: Tom_Cat » 2015-01-16, 00:02

W mojej opinii, przepraszam tu za odbiegnięcie od tematu, ale "miłośników" otrzymania wszystkiego na srebrnej, bądź złotej tacy należy bezwzględnie tępić. Niestety pobłażanie w tej materii prowadzi do negatywnych zachowań. Doświadczalnie - "użyszkodnik" za złamanie regulaminu dostał ostrzeżenie, więc w odpowiedzi zbeształ za to moderatora przez PW - ban i jednego mniej.

piotrek1975
30%
30%
Posty: 49
Rejestracja: 2013-09-21, 19:37

Post autor: piotrek1975 » 2015-01-16, 13:43

Szanowni Koledzy!
Nie jestem użytkownikiem tego zacnego Forum od niepamiętnych czasów jak większość z Was i zawsze długo rozważam zanim coś napiszę. Od Was wszystkiego się nauczyłem, pokornie czytając i zbyt głupich pytań-mam nadzieję nie zadawając.
Krótko-wszelkie podziały na Użytkowników-zaawansowanych i "świeżaków" skończy się źle dla każdego forum. Mówię tu o tym jako administrator największego, z 10 letnim stażem w Polsce forum o uprawie pewnej grupy roślin. Nie wymienię tu jego nazwy nie z pychy, ale proza życia zbyt łatwo odkryła by moje dane osobiste, którymi nikt na tym Forum z oczywistych względów nie dzieli się. Po paru latach również administracji mojego forum znudziły się wałkowanie tych samych pytań itd.
Gdy stuknęło nam grubo ponad tysiąc użytkowników i ileś dziesiąt tysięcy postów zapragneliśmy" awangardy" nie dość, że zrobiliśmy dział dla początkujących, żeby nam gitary nie zawracali to jeszcze zrobiliśmy płatny dział dla starych wyżeraczy, żeby nam nowi się nie pałetali.
Wynik jest opłakany im więcej podziałów, obwarowań tym mniej aktywnych użytkowników, mniej nowych a starzy już są wyraźnie sobą znudzeni. Tego nie życzę temu wspaniałemu Forum i z góry przepraszam za przydługie ględzenie.

stefcio
0%
0%
Posty: 4
Rejestracja: 2014-12-21, 20:17

Usprawnienia forum

Post autor: stefcio » 2015-01-19, 00:18

Czy nie dałoby się tak zaprogramować Młodego aby mógł zabrać głos dopiero po iluś tam godzinach pobytu na Forum np. 10, aby dopiero mógł napsuć "starym" wyjadaczom krwi.
Jasne może jeszcze po wogóle miesiącu non stop na forum? Nie ważne że ktoś morze potrzebować pomocy "już" i nie ma czasu na przekopywanie forum w poszukiwaniu odpowiedzi na swój problem. Ważne by wielkie eksperty się nie męczyły w odpowiedziach bo przecież jusz wszystko było.
Ja polecam forum Alkochole Domowe, tam bez problemu można pytać i się dostanie opowiedź.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez stefcio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Re: Usprawnienia forum

Post autor: a_priv » 2015-01-19, 08:49

stefcio pisze: [...]Ja polecam forum Alkochole[...]
A ja polecam na początek jakiekolwiek forum ortograficzne!

Pzdr

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6979
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Post autor: magas » 2015-01-19, 21:33

Kącik poezji nam się otworzył ,,wszystko my mu dawali, nawet i to cyjankali, lecz nyc mu ne pomoglo, bo pomóc już nie moglo, wykonczył se ten facet, jako ten wendnący tacet, nyc po nim ne zostalo, bo zrobił bardzo malo'' prawie Witkacy, bo mogłem coś przekręcić.

Awatar użytkownika
zbyszko
101%
101%
Posty: 1787
Rejestracja: 2009-11-10, 20:36
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Usprawnienia forum

Post autor: zbyszko » 2015-01-19, 22:52

stefcio pisze: Nie ważne że ktoś morze potrzebować pomocy "już" i nie ma czasu na przekopywanie forum w poszukiwaniu odpowiedzi na swój problem. Ważne by wielkie eksperty się nie męczyły w odpowiedziach bo przecież jusz wszystko było.
Ja polecam forum Alkochole Domowe, tam bez problemu można pytać i się dostanie opowiedź.
"Wielkie eksperty" witają serdecznie znajdka z AD :twisted: .
Pytanie: jeżeli świeższy znajdek zadania pytanie tutaj a nie AD to na co liczy :?:
Na co może liczyć :?:
Na podanie na tacy :?:
O nie, chłopie, wracaj skąd przybyłeś, szkoda Twego i naszego czasu, w hobby nie ma pośpiechu, hobby trzeba polubić, poznać a dopiero wtedy brać się do rzeczy.
A jak Ci się spieszy to do CPN za.....j. :twisted:
czytam nie pytam

Awatar użytkownika
lesgo58
100%
100%
Posty: 1246
Rejestracja: 2011-04-28, 07:15
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: lesgo58 » 2015-01-20, 08:54

zbyszko pisze:..."Wielkie eksperty" witają serdecznie znajdka z AD :twisted:...
...A jak Ci się spieszy to do CPN za.....j. :twisted:...
Zastanawia mnie zachowanie kolegi z powyższego postu. I to nie pierwszy raz się zdaża.
Niby w kuluarach ma opinię człowieka, "...którego można do rany przyłożyć...", to jednak na forum jego zachowanie trochę mija się z tą opinią. Nie wiem dlaczego? Może to kwestia potrzeby dowartościowania, a może odreagowywania frustracji... :nie_wiem
I to w obecności i przy milczącej zgodzie tych co tak dbają o kulturę językową czepiając się każdego znaczka, a jakimś dziwnym trafem "zapominają" o potrzebie elementarnej kultury bycia i zachowania. :(
Tłumaczenia typu - "...ja już taki jestem..." albo "...,on już taki jest..." - które kiedyś padały, jakoś mnie nie przekonują.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości