Prośba o usunięsie konta

Masz problem, wniosek, sugestię - napisz
Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6990
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Post autor: magas » 2012-09-12, 18:12

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, jakiego nicku używał kolega gdy Ostoja pakował zabawki, czy może ja źle zrozumiałem kolegi post.

pulse86

Post autor: pulse86 » 2012-09-14, 21:36

@magas przestań lać wodę dobrze wiesz co jest grane.

Forum umiera i nic tu się już właściwie nie dzieje. Nikt nie pokazuje co skonstruował wymyślił bo po co. Prawie jak AD gdzie cofają się wstecz. Bo admin ma rolę Boga.
Gdy tu się zalogowałem pierwszy raz myślałem iż to forum jest daleko lepsze od sąsiedniego bo bardziej technicznie tu pisano.
Prawdziwi hobbiści od których można by czegoś nauczyć odchodzą. Przykre ale prawdziwe.

PS. Dlaczego forum to skarbonka na mamonę?

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6990
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Post autor: magas » 2012-09-14, 21:42

Jak lać wodę, gość pamięta jak Ostoja pakował zabawki i odchodził, a zalogował się na forum rok później, to kto leje wodę. Druga rzecz to tych co tu zarabiają kasę można łatwo wyliczyć, ale wy rzadko zabieracie głos na forum, piszecie tylko wtedy gdy sprawy idą w kierunku, którego ja nie lubię.

pulse86

Post autor: pulse86 » 2012-09-14, 21:50

Pytanie dlaczego tak zrobił??

Rys
30%
30%
Posty: 38
Rejestracja: 2006-03-05, 13:53

Post autor: Rys » 2012-09-14, 21:56

raptor pisze:Pytanie dlaczego tak zrobił??
...magas37 już odpowiedział, na idiotów nie ma siły.
Rys

Awatar użytkownika
zbyszko
101%
101%
Posty: 1787
Rejestracja: 2009-11-10, 20:36
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: zbyszko » 2012-09-15, 00:11

raptor pisze:Forum umiera i ...
Prawdziwi hobbiści od których można by czegoś nauczyć odchodzą. Dlaczego?
A gówno prawda jak powiadał stary baca.
Ty kolego chyba zdążyłeś już zapomnieć swoje początki i od kogo czerpałeś wiedzę :?:
To forum to rzesza wspaniałych hobbystów którzy mają po prostu dosyć "nachalnej młodzieży", która uważa że forumowi hobbyści są po to aby odpowiadać po stokroć na ich bezsensowne pytania.
czytam nie pytam

Awatar użytkownika
wiking
100%
100%
Posty: 1419
Rejestracja: 2011-04-27, 01:52
Lokalizacja: Z międzyświatów

Post autor: wiking » 2012-09-15, 00:29

Ja jako nachalna młodzież przyznaję ci rację, ale jak i ty tak i wielu starszych forumowiczów pomagaliście mi i pomagacie dalej. Teraz mnie też denerwują jakieś głupawe posty, ale muszę wtedy sam przypomnieć sobie siebie jak to kiedyś było i wtedy mi przechodzi.
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
— Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
bastek
40%
40%
Posty: 59
Rejestracja: 2008-01-04, 10:52
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bastek » 2012-09-15, 03:37

Witam.
Cemik to strata dla forum. Fakt.

Moja osobista prośba. Jeżeli jest to możliwe, proszę, Cemik wróć. Twoja merytoryczna wiedza zdobyta również dzięki temu forum, ale nie tylko, była niepodważalna. Dzieliłeś się nią chętnie i bez ograniczeń. Dlatego szanuję Twoją decyzję.

Forum na mój gust trzyma się dobrze. Forumowa młodzież może troszkę zapanowała nad starzykami, a ci ostatni może niepotrzebnie zamknęli się w sobie. Kol. zbyszko powolutku odzyskuje dawny blask, ale Kol. zbynekkk dopiero ostatnio dochodzi do siebie po tym jak został nazwany "narcyzem" mimo również niepodważalnej wiedzy.
Forum umiera i nic tu się już właściwie nie dzieje. Nikt nie pokazuje co skonstruował wymyślił.

Bo to jest tak zwane szare, a kilku bystrych gości bez własnego wkładu intelektualnego, bazując na gotowcach, zaczęło to zamieniać w złote. Trudno się dziwić, że Wielcy tego forum zamilkli.

Mleko się rozlało. Nie ma sensu bić piany. Zrobi się masło i ktoś w końcu się poślizgnie. Ostatnio, widzę coraz częściej trudno o umiar.
lesgo58 pisze:
zico pisze:...i wychodzicie z forum , to kto nas poprowadzi , kto będzie naszymi nauczycielami PANOWIE rozwagi trochę ...
@vsop...
W innym wątku wyczytałem "kamień w wodę", a tu takie jazdy.

W tym temacie już nic mądrego nie zostanie napisane.
Admin myślę, że czas na kłódkę.

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5060
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Post autor: Citizen Kane » 2012-09-15, 07:10

raptor pisze:Nikt nie pokazuje co skonstruował wymyślił bo po co.
Widziałeś maszynę Zbyszka, to post sprzed kilku dni. Polecam.
raptor pisze:PS. Dlaczego forum to skarbonka na mamonę?
Rozwiń proszę, bo nie za bardzo rozumiem co masz na myśli.

PS. Można cofać się do przodu?

pulse86

Post autor: pulse86 » 2012-09-15, 07:42

@zbyszko pamiętam jak bym mógł zapomnieć.
To ja odpowiem tak:) Do młodzieży świat należy:) lub zapomniał wół jak cielęciem był:)
Dzięki Wam hobbystom zdobyłem ta wiedzę :1st
@ magas tylko żeby te 5% się szanowało.
:argue
@CK tak to fakt ale nie w tą drogę kieruje.
W przepychanki z Tobą nie będę się wdawał. Może nie masz w tym udziału ale wiesz kto macza w tym palce.

Awatar użytkownika
kermit64
80%
80%
Posty: 423
Rejestracja: 2008-02-10, 19:45
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: kermit64 » 2012-09-15, 08:59

Osobiście staram się być neutralny w takich sprawach, nie mniej jednak szkoda Cemika- uniósł się zdrową ambicją, ja pewnie też bym tak zrobił na jego miejscu. Zawsze wkurzało mnie to, że są ludzie którzy nic nie wnosząc , zarabiają na osiągnięciach innych. To jest fakt niezaprzeczalny. Tego się nie da uniknąć niestety.
A że zaczęło się od powiedzenia głośno tego co wszyscy wiedzą, to już co innego...
Nic co obce mi nie jest obce...A tak w ogóle to nie robie nic bo nic mi sie nie chce...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości