Ostrzeżenie

Masz problem, wniosek, sugestię - napisz
Awatar użytkownika
wiking
100%
100%
Posty: 1419
Rejestracja: 2011-04-27, 01:52
Lokalizacja: Z międzyświatów

Ostrzeżenie

Post autor: wiking » 2014-01-09, 23:34

Nie pisałbym tego, ale widzę, że wrócił na forum @man111. Ostrzegam wszystkich przed tym forumowiczem, ponieważ potrafi zmieniać nick jak kameleon i wodzić za nos każdego, kto mu zaszkodzi, przez miesiąc zwodził mnie w sprawie zakupu mojego sprzętu ze szkła kazał sobie zdjęcia wysyłać opisywać wszystko a w momencie, gdy już wszystko spakowałem i miałem wysyłać napisał mi wiadomość żebym nic nie wysyłał, bo robił mnie w konia i bezczelnie (z ikonką, że się napierd...) się podpisał man111. Moim zdaniem ktoś taki nie zasługuje, żeby być na tym forum, gdybym mógł to usunął bym go w trybie natychmiastowym, ale to i tak nic by nie dało, bo za 10min byłby już pod innym nickiem, niestety Neostrada mu na to pozwala.
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
— Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
man111
90%
90%
Posty: 520
Rejestracja: 2009-04-07, 22:25

,

Post autor: man111 » 2014-01-10, 00:00

Tak to prawda, bo gó.no wciskałeś, ale ja byłem wspaniałomyślny i oszczędziłem Ci kosztów przesyłki, bo wiem jak Ciężko się na złotówce dorabia. A jak już coś to mam program do zmiany ip, bo jestem złośliwy i pamiętliwy. Czy kolega chce się jeszcze czegoś dowiedzieć?

PS. Może byś przeskanował swój sprzęt dobrym antiwirusem bo znudziło mi się na ciebie patrzeć :wink:
Człowiek w stadzie staje się baranem. Dlatego jestem indywidualistą.

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6979
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Post autor: magas » 2014-01-10, 00:15

Osoba o której pisze Wiking, straszyła nas policją i innymi instytucjami państwowymi, wiem że piszę na forum, ale jego postów nie widzę, dałem go do ignorowanych, w tym straszeniu przekroczył granice, których się nie przekracza, czyli wmanewrował w to wszystko mojego syna. Po różnych kłótniach na forum potrafię przejść z kolegami do normalnego dialogu, nawet nie pamiętam sprzeczki, gdy jednak pewne granice zostają przekroczone, obcowanie z taką osobą staje się niemożliwe. Co ja od siebie mogę napisać, takich rzeczy nie można zapomnieć, a jeszcze udawał na forum poszkodowanego, bo brzydko pisałem, gdy go widziałem, nie miałem może bidulka przytulić :furious

Awatar użytkownika
wiking
100%
100%
Posty: 1419
Rejestracja: 2011-04-27, 01:52
Lokalizacja: Z międzyświatów

Post autor: wiking » 2014-01-10, 00:16

To ty ku... cały czas mi się wpier... antywir cały czas mi wyje, i o czym to świadczy trzeba cię kut.... wyrwać jak chwasta.
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
— Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
man111
90%
90%
Posty: 520
Rejestracja: 2009-04-07, 22:25

,

Post autor: man111 » 2014-01-10, 00:19

No cóż, z tym synem to poleciałeś i dalej się trzymasz. Widać nie Twój, ze dalej go w to mieszasz.
Czy to nie są posty prowokacyjne CK? Mam byc grzeczny jak podpici koledzy sobie osobiste wycieczki robią?
Człowiek w stadzie staje się baranem. Dlatego jestem indywidualistą.

Awatar użytkownika
wiking
100%
100%
Posty: 1419
Rejestracja: 2011-04-27, 01:52
Lokalizacja: Z międzyświatów

Post autor: wiking » 2014-01-10, 00:27

I do tego bezczelny :furious do końca będzie się śmiał wszystkim w oczy.
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
— Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
man111
90%
90%
Posty: 520
Rejestracja: 2009-04-07, 22:25

,

Post autor: man111 » 2014-01-10, 09:21

Chciałem wszem i wobec wyjaśnić pewne rzeczy.
Wiking co pisał jest tylko w połowie prawdą, bo oczywiście zabawa z kupnem kawałka szkła nie trwała mc tylko 2 tygodnie i ciągle czekąłem na jego odpowiedzi dniami, bo jak zauważyliście pewnie chłopak jest zajęty w temacie wirtualny toast. Dostał ode mnie pstryczka w nos za swoje zachowanie, ale jak widać, nie jest mu dane wyciągnąć z tego wniosków.
Magas, no cóż tu temat jest bardziej złożony. Były król czatu nie przebierał w słowach,więc mu nie byłem dłużny, bo i dlaczego, Obrażał mnie w sposób chamski, wiec dostał tro na co zasługiwał, bo do pewnych osób trzeba odpowiadać ich językiem.
Sprawa jego syna co niby straszyłem. Przykre ze admin nie sprawdził wiarygodności słow magasa i to mnie boli, tylko powtarzał za nim brednie.
A to czy straszyłem policja czy nie, to chciałem udowodnić, że nikt nie jest bezpieczny i mając takie hobby trzeba brać pod uwagę swoje czyny w mowie i w piśmie.
Zostaje jeszcze sprawa psucia nerwów CK.
No cóż,ja to bym podciągnął pod odpowiedzialność zbiorową. Wykazałem, ze to mit jest, że forum jest bezpieczne i że ad tym czuwa administracja.
To,ze jestem złośliwy, pamiętliwy, bezczelny to fakt. Mnie to nie przeszkadza, ale tak maja inteligentni ludzie.
Nie mam zamiaru się więcej tłumaczyć bo i tak pewnie zakmnięcie temat najłatwiejszym sposobem dla was
czyli banem, zamiast rzeczowo porozmawiać. Nawet wiem, kto to zrobi by CK jak zwykle miał czyste ręce :lol:, dlatego nie potrafi odpisać na moje pytanie na priv,
Człowiek w stadzie staje się baranem. Dlatego jestem indywidualistą.

Keram
50%
50%
Posty: 119
Rejestracja: 2009-02-01, 17:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Keram » 2014-01-10, 10:37

Winszuję inteligencji. Najnteligentniejszych i wszystkowiedzących
(w ich własnej ocenie) dodaję do ignorowanych.

Awatar użytkownika
Emiel Regis
90%
90%
Posty: 656
Rejestracja: 2012-05-12, 14:56
Lokalizacja: Picardie, Żywiec

Post autor: Emiel Regis » 2014-01-10, 13:04

man111 pisze:bo jak zauważyliście pewnie chłopak jest zajęty w temacie wirtualny toast.
Nie wiem jak to było z wikingiem, ale pisząc w ten sposób sam sobie wystawiasz laurkę.
man111 pisze: Były król czatu nie przebierał w słowach,więc mu nie byłem dłużny, bo i dlaczego, Obrażał mnie w sposób chamski, wiec dostał tro na co zasługiwał, bo do pewnych osób trzeba odpowiadać ich językiem.
Już to kiedyś pisałem, ale powtórzę się; nie wiem od czego zaczęło się to wasze uczulenie na siebie, ale nie zauważyłem w waszych sprzeczkach na czacie tego, żebyś musiał się bronić jako ofiara prześladowania. Sam często prowokowałeś, a robiłeś to coraz bardziej agresywnie w miarę upływu czasu/stopnia odurzenia.
man111 pisze:A to czy straszyłem policja czy nie, to chciałem udowodnić, że nikt nie jest bezpieczny i mając takie hobby trzeba brać pod uwagę swoje czyny w mowie i w piśmie.
Straszyłeś pójściem na policję z informacjami skopiowanymi wybiórczo z czatu, czym chciałeś doprowadzić do usunięcia konta magasa.
Podejrzewasz tutaj kogoś o sklerozę?
Tym, co wtedy napisałeś, w moim przekonaniu skreśliłeś siebie jako poważnego partnera do rozmów. Pokazałeś się jako osoba niepoważna i niebezpieczna, niestabilna emocjonalnie i być może z problemami psychicznymi.
Nie umiem sobie inaczej wytłumaczyć tego, że czasem potrafisz pisać rzeczowo i z sensem, innym zaś razem wręcz przeciwnie.
man111 pisze: To,ze jestem złośliwy, pamiętliwy, bezczelny to fakt. Mnie to nie przeszkadza, ale tak maja inteligentni ludzie.
Nie ciasno Ci tutaj? Z tą inteligencją, żywą niczym rtęć, którą prezentujesz nam na każdym kroku śmiało mógłbyś zrobić karierę na obcojęzycznych, międzynarodowych forach. Nie krępuj się.
man111 pisze:dlatego nie potrafi odpisać na moje pytanie na priv,
A może po prostu ma je tam, gdzie światło nie dochodzi?

Ps. Co się ostatnio dzieje z forami; albo jacyś przemądrzali, którzy piszą że dopiero się uczą ale mimo to pełno ich światłych rad, od czytania których zęby bolą, albo jacyś wichrzyciele. Normalnych postów z jasnym przekazem coraz mniej, a gdyby nie kilka osób to pewnie wcale by się już nie pojawiały.

Awatar użytkownika
lesgo58
100%
100%
Posty: 1246
Rejestracja: 2011-04-28, 07:15
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: lesgo58 » 2014-01-10, 13:40

A kim Ty jesteś że wystawiasz takie moralizatorskie osądy? Nie pierwszy zresztą raz.
W końcu to jest forum alkoholowe czy psychologiczne?
Nie podoba Ci się tu - to zawsze jest wyjście z Tej dla Ciebie niewygodnej sytuacji. Szperasz po forum. Wyłuskujesz cytaty, wypunktowujesz błędy. A Ty co? Taki ideał jesteś. Spojrzyj w lustro. Już jeden wystarczy co na forum w takie rzeczy się bawi.
Kto albo co Ciebie upoważnia do takich gestów? Anonimowość?

WYLUZUJ!

Awatar użytkownika
man111
90%
90%
Posty: 520
Rejestracja: 2009-04-07, 22:25

.

Post autor: man111 » 2014-01-10, 14:32

@Emiel
Ja nigdy nie utyskiwałem, że jestem prześladowany, tylko chciałem zwrócić uwagę, ze takie słowa mogą drogo kosztować, co zresztą czeka na finał. Przypominam, że jestem pamiętliwy i złośliwy.
chciałeś doprowadzić do usunięcia konta magasa
nadinterpretacja, ale myślę, że inny zamierzony efekt uzyskałem.
skreśliłeś siebie jako poważnego partnera do rozmów
:nie_powiem
Nie ciasno Ci tutaj? Z tą inteligencją, żywą niczym rtęć, którą prezentujesz nam na każdym kroku śmiało mógłbyś zrobić karierę na obcojęzycznych, międzynarodowych forach. Nie krępuj się.
A uważasz,ze skąd mam pewną sprawdzoną wiedzę? Już kiedyś pisałem, że bardzo się mentalnie różnią od naszych.
A właśnie, czemu zabierasz głos w tym wątku? Tak dokładnie znasz sprawę z magasem, że potrafisz ją osądzić? O jego chamskim zachowaniu nie pamiętasz?
Wypierdalaj śmieciu
to są odpowiednie słowa nawet na czacie i są tolerowane przez moderatorów?
- A może wyrzucanie ludzi przez Legiona z czatu pamiętasz?
Wywołałeś mnie do odpowiedzi, wiec nie mogłem tego zostawić, ale za chwile usłyszę, ze to ja burdę zaczynam.
@lesgo50
Przykro mi, że ci wytknąłem i udowodniłem bajkopisarstwo, ale Tyle sprzecznych informacji piszesz, że było mi najłatwiej. Rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale nie jestem z tobą w tym bólu. Jak widzisz, sam też muszę nosić własny krzyż niezrozumienia.
Człowiek w stadzie staje się baranem. Dlatego jestem indywidualistą.

Awatar użytkownika
Legion
-#Admin
-#Admin
Posty: 1870
Rejestracja: 2009-01-24, 11:03

Re: .

Post autor: Legion » 2014-01-10, 15:32

man111 pisze:
Wypierdalaj śmieciu
to są odpowiednie słowa nawet na czacie i są tolerowane przez moderatorów?
Właśnie tak się zastanawiam jak mam postąpić. Na razie widzę, że Ty piszesz te wulgarne słowa.
Nie przedstawiłeś żadnego konkretnego dowodu na prawdziwość Twoich oskarżeń.
man111 pisze:...A może wyrzucanie ludzi przez Legiona z czatu pamiętasz?...
:1st
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Awatar użytkownika
Mr.R
50%
50%
Posty: 111
Rejestracja: 2012-09-19, 21:51
Lokalizacja: Centrum

Post autor: Mr.R » 2014-01-10, 15:37

Legion zakończ temat, do niczego nie prowadzi - hejtowanie w czystej formie - nie ma co rozdrapywać starych ran i ciągnąć to.

Awatar użytkownika
Emiel Regis
90%
90%
Posty: 656
Rejestracja: 2012-05-12, 14:56
Lokalizacja: Picardie, Żywiec

Re: .

Post autor: Emiel Regis » 2014-01-10, 15:38

man111 pisze:A właśnie, czemu zabierasz głos w tym wątku? Tak dokładnie znasz sprawę z magasem, że potrafisz ją osądzić? O jego chamskim zachowaniu nie pamiętasz?
Wypierdalaj śmieciu
to są odpowiednie słowa nawet na czacie i są tolerowane przez moderatorów?
- A może wyrzucanie ludzi przez Legiona z czatu pamiętasz?
Zabrałem głos, bo kilka rzeczy jednak pamiętam, a zapamiętałem je nieco inaczej niż Ty. Z magasem jechaliście sobie nawzajem równo po rajtach, w niczym mu nie ustępowałeś, a nie pisałem że był grzeczny.
W czasie, kiedy prawie co dzień był ruch na czacie, wystarczyło że się tam spotkaliście i można było zbierać kredki i zamykać piórnik. W końcu doszło do usuwania ludzi z czatu, ale co można zrobić z gościem, który w pijanym widzie pisze do wszystkich 'wypierdalać huje', mimo że nikt go nie sprowokował, trwa normalna rozmowa a ludzie piszą między sobą.
man111 pisze: @lesgo50
Rozumiem Twoje rozgoryczenie,
Ten post był kierowany do mnie, zobacz co napisałem w post scriptum. Mówią; ''uderz w stół...''

Awatar użytkownika
drgranatt
100%
100%
Posty: 1410
Rejestracja: 2009-07-13, 11:13
Lokalizacja: 3-city

Post autor: drgranatt » 2014-01-10, 15:42

Ludzie, co za diabeł :devil wstąpił w Was z Nowym Rokiem. :abaras

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości