- Rejestracja


Forum „” działa w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

1. Forum dostępne jest tylko dla osób pełnoletnich. Jeśli nie spełniasz tego warunku rozłącz się.

2. Rejestrując się na witrynie „”, wyrażasz zgodę na postanowienia poniższego regulaminu. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia. Korzystanie z witryny „” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

3. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto. Zabrania się tworzenia nowego konta bez wcześniejszego powiadomienia i zgody administracji.

4. Nie używaj do pobierania serwisu programów typu Teleport Pro. Jeśli chcesz to zrobić, skontaktuj się wcześniej z Administratorem.

5. Zanim napiszesz pytanie, zadaj sobie trud przeszukania forum. Być może odpowiedz na nurtujący Cię problem została już wcześniej udzielona.

6. Szanuj innych i pisz poprawną polszczyzną. W przypadku problemów stosuj przeglądarkę, która potrafi sprawdzić pisownię przed wysłaniem wiadomości.

7. Tytuł postu powinien odzwierciedlać jego treść.

8. Przed wysłaniem wiadomości, zwróć uwagę, aby treść postu pasowała do odpowiedniej kategorii forum.

9. Użytkownik nie może rościć sobie praw po usuwania swoich postów (punt wchodzi w życie od 27.03.2017).

10. Do odpowiadania na posty służy przycisk "Odpowiedz". Jeśli używasz przycisku "Cytuj", przytnij cytat, tak aby odnosił się do kwestii, na którą odpowiadasz.

11. Nie używaj wulgaryzmów i nie obrażaj innych użytkowników. Jeśli jednak coś Cię tak zdenerwowało, że użycie w/w wyrazów jest uzasadnione, zastosuj autocenzurę w postaci x****x.

12. Moderatorzy mogą usuwać, przesuwać, zmieniać posty bez podania żadnego uzasadnienia.

13. Wiadomości traktujące o sprawach nie dotyczących ogółu, należy kierować na konta prywatne (PW)

14. Użytkownicy, którzy nie napisali żadnego postu i nie logowali się na forum przez 6 miesięcy mogą być usunięci.

15. Za łamanie regulaminu grożą konsekwencje w postaci ostrzeżeń, kasowania postów, czasowej blokady pisania, do usunięcia konta włącznie.

16. Publikowane wiadomości są prywatnymi opiniami użytkowników forum. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść, ani szkody jakie mogą wyrządzić.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podasz i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Akceptuję na dole zgadzasz się na powyższe warunki.