Do czego można użyć destylatora.

Teoria, praktyka, sprzęt, kolumna
Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6979
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: Do czego można użyć destylatora.

Post autor: magas » 2019-02-01, 19:32

Dunder jest niebezpieczny i nie wyobrażam sobie jak go oczyszczać, jak byłem dzieckiem chciałem zostać wynalazcą i łapać dunder w jakiś akumulator, nawet sobie sprawdziłem gdzie to robić, okazało się, że w Indonezji, kuchnia mi odpowiadała, tam serwują, kurde głodny jestem i znów o żarciu, ale chodziło mi gdzie dunder najczęściej występuje i tam na wyspie Jawa walił ponad 300 dni w roku. Nie wiem skąd w języku polskim dunder to pierun, może z czasów potopu, bo u Szwedów dunder to grzmot.

przegab
50%
50%
Posty: 110
Rejestracja: 2015-04-23, 10:48

Re: Do czego można użyć destylatora.

Post autor: przegab » 2019-02-01, 20:07

@magas- inspirujące! Według Einsteina energia to inna forma materii i w drugą stronę .
Jeśli więc przyłożyć pierun do odpowiedniej części destylatora (styki grzałki wydają się dość odpowiednie) spodziewać się należy syntezy oczekiwanej materii na drugim końcu aparatury. Z uwagi na gwałtowność tego zjawiska kłopotliwym może być skuteczne chłodzenie z czym można sobie jakoś poradzić, rozstawiając sprzęt w okolicach bieguna zimna, czyli gdzieś pod Suwałkami.
Jednak właściwe rozdzielenie frakcji takiego odpędu może okazać się niemożliwe - trzeba by podmieniać naczynia z prędkością 547 km/s (pierwiastek kwadratowy z prędkości światła)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości