Co należy poprawić w tej konstrukcji

Teoria, praktyka, sprzęt, kolumna
Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6988
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: Co należy poprawić w tej konstrukcji

Post autor: magas » 2019-05-04, 13:38

Mam na tym forum wielu takich przyjaciół.

morusek
50%
50%
Posty: 183
Rejestracja: 2010-02-08, 13:51
Lokalizacja: lubelskie

Re: Co należy poprawić w tej konstrukcji

Post autor: morusek » 2019-05-04, 13:45

polar pisze:
2019-05-04, 00:19
Sądzę, że się mylisz w swych osądach...
Można powiedzieć, że czasami ktoś może zrobić coś dla innej osoby i naprawdę nie mieć z tego nic oprócz satysfakcji :-)
:brawo :brawo :brawo
Ja doświadczyłem bezinteresownej życzliwości innych kolegów. Może dlatego że sam kiedyś coś użyczyłem bezinteresownie :nie_wiem :abaras
NeRWuS to nie tak. :stop
morusek

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5060
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Co należy poprawić w tej konstrukcji

Post autor: Citizen Kane » 2019-05-04, 15:34

magas pisze:
2019-05-04, 13:38
Mam na tym forum wielu takich przyjaciół.
Ja również, a jedynym z nich jest autor powyższego cytatu. Z góry przepraszam tych, których nie wymienię. Myślę, że część nawet by sobie tego nie życzyła.

Awatar użytkownika
NeRWuS
101%
101%
Posty: 403
Rejestracja: 2018-12-18, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co należy poprawić w tej konstrukcji

Post autor: NeRWuS » 2019-05-04, 18:42

polar pisze:
2019-05-04, 00:19
Sądzę, że się mylisz w swych osądach...
Można powiedzieć, że czasami ktoś może zrobić coś dla innej osoby i naprawdę nie mieć z tego nic oprócz satysfakcji :-)
To też jest pewien rodzaj zysku - ale taki bardziej "duchowny zysk". Tacy ludzie wierzą, że dobro wróci :)
Sam staram się być pomocną osobą.
"Kto żyje w Polsce, ten w cyrku się nie śmieje"

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6988
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: Co należy poprawić w tej konstrukcji

Post autor: magas » 2019-05-04, 19:47

Wchodząc na to forum dostajemy wiedzę darmo, a przynajmniej ja tak dostałem, oczywiście jest wielu, którzy dostali wiedzę wypracowaną przez wiele osób o różnych profesjach na tym forum, a później im się wydawało, że ich wiedza to oni, że to oni wszystko wymyślili, że dawno to wiedzieli, a prawda jest taka, że wiedzę forumową rozrzuconą na forum, poukładali w jakiś konkretny temat pisząc swój post i podpisali się pod nim jako swoje przemyślenia. Wiele razy ktoś mi dziękuje na pw. że mój sposób keg w garze z osoloną wodą jest super do odpędu gęstwy, że dzięki mojemu wynalazkowi, fotorelacji itd. a jakie to moje, ja chciałem puszczać gęste to napisałem do Bieloka, on mi wszystko wyłożył jak mam to zrobić, Bielok wcześniej usłyszał, przeczytał od Zbynka że tak można, Zbynkowi ale pewien nie jestem bnp wodę zasolił, bo wcześniej robił odpęd z powodzeniem w wodzie bez soli itd. Fajnie jest gdy dzielimy się wiedzą, opiniami, tylko dzięki temu możemy iść do przodu i nie tracimy czasu na błędy, zawsze jak coś robię, to konsultuje się z kilkoma osobami, lub piszę posta na forum licząc na dyskusję, bo mogę się nie zgadzać z wieloma osobami, może i tak zrobię po swojemu, ale opinie innych zawsze są mi pomocne i eliminują wiele przykrych niespodzianek, tylko o czym to był temat? Gdzieś poszedłem w bok i nie pamiętam w jakim temacie piszę :oops: .

Awatar użytkownika
zbyszko
101%
101%
Posty: 1787
Rejestracja: 2009-11-10, 20:36
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Co należy poprawić w tej konstrukcji

Post autor: zbyszko » 2019-05-06, 14:48

polar pisze:
2019-05-04, 00:19
Sądzę, że się mylisz w swych osądach...
Można powiedzieć, że czasami ktoś może zrobić coś dla innej osoby i naprawdę nie mieć z tego nic oprócz satysfakcji :-)
:drinks :drinks :drinks
Ja również potwierdzę że nie tylko w ryja można zarobić :mrgreen: .
Starsi stażem koledzy na pewno pamiętają jak kilka lat temu wymienialiśmy się czym kto miał na zbyciu i było to normalne.
Dzisiaj większość młodych userów celuje w wypasione sprzęciory z wodotryskami.
Może to i lepiej, bo my nie mieliśmy takich możliwości i do wszystkiego musieliśmy dochodzić sami.
Jak zaczynałem swoją przygodę z hobby to na alledrogo był jeden aabratek w kosmicznej cenie, dlatego każdy kombinował na własną rękę i strugał z tego co zdobył. Sam strugałem "śmietnikowe kolumny" dla mniej zamożnych kolegów. Mój pierwszy aabratek śmiga do dzisiaj u sąsiada.
czytam nie pytam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości