Termometr / min3 sondy ( może wifi/bt) z wyjściem pk do wyłączenia ? zasilania

Teoria, praktyka, sprzęt, kolumna
gizmo
30%
30%
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-05, 22:38

Termometr / min3 sondy ( może wifi/bt) z wyjściem pk do wyłączenia ? zasilania

Post autor: gizmo » 2021-01-24, 11:24

Witajcie,
czy ktoś robił może doktorat z termometru ( pełno tego teraz u chińczyków), są z 3 , czy więcej sond, wifi, bt, też może by się przydało, ale szukam takiego, żeby przy tych 96 stopniach wyłączył grzanie. Fajnie by było powiązać to z pomiarem w 3 miejscach czyli coś kompaktowego z ew bajerami typu apka na telefon, ale może być jakiś regulator osobny. To co znalazłem to są sterowniki które regulują temperaturę w zakresie, czyli dochodzi do 96 i wyłącza, spadnie włącza ponownie. Myślałem, żeby dać przekaźnik, który przy odłączeniu zasilania odłączy też zasilanie regulatora, ale taka trochę kombinacja później z załączaniem itp.
Mam wspawane 3 gniazda w zbiorniku, wcześniej było jedno, ale... przez różnicę wskazań termostatu i termometru, dałem jeszcze jedną kontrolną :) Także damy radę jakby był to osobny sterownik i chętnie nie w jakiś kosmicznych cenach.

Awatar użytkownika
probant
40%
40%
Posty: 89
Rejestracja: 2016-01-09, 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termometr / min3 sondy ( może wifi/bt) z wyjściem pk do wyłączenia ? zasilania

Post autor: probant » 2021-01-24, 16:08

Polecam drgranatt'a. Wygląda solidnie i z komentarzy wiem, że nie zawodzi. Sam nie kupiłem tego regulatora i włożyłem dużo za dużo serca w inny na który nie miałem czasu. Tu masz niezawodne urządzenie.

Dudasz
60%
60%
Posty: 262
Rejestracja: 2020-07-11, 00:46
Lokalizacja: Słupsk

Re: Termometr / min3 sondy ( może wifi/bt) z wyjściem pk do wyłączenia ? zasilania

Post autor: Dudasz » 2021-01-25, 09:45

A tak z ciekawości po ile chodzą sterowniki drgranatt'a?
Ja kupiłem boleckiego multitermometr z modułem wykonawczym za 380. Ma niby możliwość wyłączania grzania przy zadanej temperaturze. Jeszcze tego nie testowałem.

Pozdrawiam,
Dudasz. :jude

Awatar użytkownika
ernoliko
101%
101%
Posty: 273
Rejestracja: 2009-05-18, 00:18

Re: Termometr / min3 sondy ( może wifi/bt) z wyjściem pk do wyłączenia ? zasilania

Post autor: ernoliko » 2021-01-25, 11:27

Napisz do robert4you albo poszukaj w jego postach i sam zrób.
W głuchej puszczy, przed chatką leśnika, Drużyna diabołów stanęła zielona; A u wrót stoi brać bimbrownicza, Tam w izdebce Marian wszak kona.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pepe11 i 84 gości