Brew-kity GOZDAWA - czy ktoś ma już opinię?

Małe co nieco o produkcji złocistego napoju
Awatar użytkownika
Mr.R
50%
50%
Posty: 111
Rejestracja: 2012-09-19, 21:51
Lokalizacja: Centrum

Brew-kity GOZDAWA - czy ktoś ma już opinię?

Post autor: Mr.R » 2014-01-15, 11:24

Rynek niedawno zalały duuużo tańsze brewkity od Gozdawy. Czy ktoś z was próbował je robić?

Ja ostatnio robiłem i mam raczej słabe zdanie.
Robiłem Pale Ale drożdże zaczęły dużo później pracować niż w przypadku Coopersów czy Black Rocków, widoczna fermentacja zaczęła się po upływie doby, już myślałem że w ogóle nie wystartuje.
Do tego piwo po zabutelkowaniu jest mętne niemal nie przezroczyste. Nigdy takiego nie miałem wcześniej.

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5058
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Post autor: Citizen Kane » 2014-01-15, 19:56

Czytałeś :arrow: LINK 1, LINK 2.

Awatar użytkownika
wykap
10%
10%
Posty: 18
Rejestracja: 2017-07-30, 13:26

Re: Brew-kity GOZDAWA - czy ktoś ma już opinię?

Post autor: wykap » 2017-07-30, 14:23

Gozdawa - wypróbowałem i mam mieszane uczucia. Coopers 30 różnych typów nastawów i wychodzi za każdym razem. Gozdawa 50 na 50% nawet te, co mi zasmakowały za 1 razem za 2 klapa. Moje wnioski sam koncentrat przyzwoity, choć puszki potrafią puchnąć, więc nie kupujcie na zapas. Moje wnioski Gozdawa ma słabe drożdże i dlatego są problemy. Nigdy nie zawiodłem się na Coopersie drożej, ale zawsze efekt murowany. A jeszcze jedna uwaga Gozdawa ma jeszcze inny Brend taki niemiecki z nim jest to samo, choć tańsze w zakupie.
Kapie kapie aż wykapie :brawo

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości