Danie z makaronu, które właśnie przygotowałam dla mojej rodziny, czegoś brakuje

Czyli coś na ząb...
insanbelti4
0%
0%
Posty: 1
Rejestracja: 2020-08-28, 05:55

Danie z makaronu, które właśnie przygotowałam dla mojej rodziny, czegoś brakuje

Post autor: insanbelti4 » 2020-08-28, 06:04

Zrobiłam więc funt spaghetti, a następnie usmażyłam pokrojony boczek na oliwie z oliwek, ugotowałam dwie pokrojone piersi z kurczaka w mieszance oliwy z bekonem i dodałam czosnek, sól i pieprz. Następnie pokroiłam szpinak, czerwoną cebulę i przekroiłam na pół pomidory koktajlowe i ugotowałam je na większej patelni z oliwą z oliwek, dodałam z powrotem kawałki kurczaka i bekonu, a następnie wrzuciłam całe spaghetti i jak pół słoika pesto bazyliowego. To było naprawdę dobre, ale nadal wydaje się, że brakuje mu jakiegoś zingu. Myślałem o skórce z limonki, ale nie jestem pewien. jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
zbyszko
101%
101%
Posty: 1787
Rejestracja: 2009-11-10, 20:36
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Danie z makaronu, które właśnie przygotowałam dla mojej rodziny, czegoś brakuje

Post autor: zbyszko » 2020-08-28, 13:28

:abaras :abaras :abaras
Czy aby nie pomyliła/eś for internetowych.
Dobrze byłoby abyś się określił lub określiła, bo nawet źle się to czyta.
Źle będzie gdy spróbujesz nam coś linkować.
A teraz do rzeczy:
My również witamy serdecznie w naszym gronie :jude .
A wracając do twego pytania możesz pomyśleć o jakichś przyprawach, serze i czosnku :cooking
czytam nie pytam

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6979
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: Danie z makaronu, które właśnie przygotowałam dla mojej rodziny, czegoś brakuje

Post autor: magas » 2020-08-28, 14:49

Jak określił/ określiła, ty rasisto, faszysto odebrać chcesz przyszłemu reklamodawcy prawo do obu płci? Daj szanse niech wrzuci link z lekarstwem na niestrawność, albo miksturę przypraw na sranie, że palce lizać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości