Witam. (Chciał bym się jedynie przywitać w tym poście).

Teoria i praktyka metody garnkowej
Awatar użytkownika
Batu
0%
0%
Posty: 2
Rejestracja: 2020-10-01, 00:21
Kontaktowanie:

Witam. (Chciał bym się jedynie przywitać w tym poście).

Post autor: Batu » 2020-10-01, 01:02

Serwus Wszystkim :D

Nazywam się Łukasz i mam 24 lata.
W temacie alkoholi domowych, a mianowicie destylacji dobrej okowity zajmuje się dopiero od roku. :book
Robię to trochę z pasji, trochę z sentymentu. :wink:
Mój świętej pamięci dziadek miał ten fach w małym palcu i świetnie mu to wychodziło. :oki Zawsze miał czym poczęstować i tworzyło to fajną atmosferę. Ogólnie dużo miłych wspomnień, więc pomyślałem że warto było by poczytać i posłuchać mądrzejszych i bardziej doświadczonych od siebie :)

Bo jak wszyscy wiemy wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. :jude
Obrazek

morusek
50%
50%
Posty: 183
Rejestracja: 2010-02-08, 13:51
Lokalizacja: lubelskie

Re: Witam. (Chciał bym się jedynie przywitać w tym poście).

Post autor: morusek » 2020-10-01, 07:29

Cześć Łukasz, miłego :book .
Tak powinien się zachować każdy nowy forumowicz :brawo . Przyznam że sam dawno temu tego nie zrobiłem rejestrując się na pierwsze forum :oops: czyli nasze forum :lol: bo nie wpadł mi w ,,ręce,, na początku wątek powitanie.
Jest na naszym forum taki wątek, pewnie go nie znalazłeś, więc założyłeś nowy :brawo .
Ja w twoim imieniu proszę Szefa lub jego zastępcę @Legiona o przeniesienie wątku w odpowiednie miejsce, choć sami to na pewno zrobią, bo porządek musi być. :jude
A może by tak wyszczególnić temat Powitanie tak jak dla nowych przedszkolaków, przecież oni też są bardzo ważni, choć trafiają się tacy co od razu powinni do poprawczaka trafić :nie_wiem
Rozpisałem się jak nasz :krol wiadomo który :mrgreen: :jude
morusek

Awatar użytkownika
Zalobik
60%
60%
Posty: 251
Rejestracja: 2017-11-07, 18:25

Re: Witam. (Chciał bym się jedynie przywitać w tym poście).

Post autor: Zalobik » 2020-10-01, 10:05

Batu pisze:
2020-10-01, 01:02

Mój świętej pamięci dziadek miał ten fach w małym palcu i świetnie mu to wychodziło. :oki Zawsze miał czym poczęstować i tworzyło to fajną atmosferę.
Serwus, dobre geny to podstawa.
"Teoretycznie, nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest". Y.B.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: A_ST i 5 gości