Destylator vevor 19l z pompa dwubembnowa

Zadajemy tutaj proste i podstawowe pytania dotyczące destylacji.
Shadow57
10%
10%
Posty: 10
Rejestracja: 2022-12-19, 21:44

Re: Destylator vevor 19l z pompa dwubembnowa

Post autor: Shadow57 » 2022-12-27, 14:07

Ja wszystko rozumie można kupić wszystko ale wolałbym wydać na początek mniej i to nawet dużo mniej żeby wogule zacząć taka zabawę żeby nabrać wprawy to tak samo jak z prawkiem robisz kupujesz odrazu BMWczy jakiegoś zecha żeby się nauczyć i opanować to samo z destylatorem chce zacząć zabawę ale to nie przymus żeby wydawać 1500 albo więcej zaraz a potem walnąc do piwnicy albo sprzedawać na OLX zebybsie pozbyć poprostu chce się zapoznać z tematem nauczyć na takim sprzęcie ja kiedy widziałem jak na zwykłej chłodnicy szklanej bańka z mleka i był robiony psotnik nie było żadnych wlasnie wynalazków wszyscy żyli każdemu smakowało intro nie mogło być jakieś świństwo żeby hylonczuc berbelucha dlatego ja chce zacząć z tym co dałem linka na Allegro tylko nie wiem po co jest ten mały jeden garnek bez wężownicą czy to dostojnik czy jak się robi drugi raz nadaje smak no owoców

Dam jeszcze raz https://allegro.pl/oferta/vevor-destyla ... 1802892435


Może teraz będzie łatwiej ocenić nie mam zamiaru tak jak pisałem kasy nie więźniów żeby się nauczyć i jakoś zacząć takie psocenie gdybym troszkę wiedział coni jak albo miał kogoś żeby podglądać jak się to robi od podstaw to może bym wydał ileś kasy a tak jeszcze ja nie potrzebuje tego niewiadoma jakie ilości wiec jak napsocić sobie max 5l jakiegoś trunku to naprawdę wystarczy minto na długo do degustacji wiec to jest między innymi kolejny powód żeby nie wydawać kasy powyżej 1000za sprzęt nie powiem oglądając czytając sprzęty są fajne tylko maja jedna wadę strasznie drogie dla początkującego i dla takiego jak ja nie będący robić dużych ilości psoty tak jak gadam jestem skłonny dać za ten vevor nieuważnie ze w nazwie Ma Chiny wszystko jest z tamtąd nawet szybkowary co tu gadać tylko chce żeby minkots w końcu wyjaśnił do czego służy ten mały garnek bez wężownicy a to ze bede puszczał 2albo 3 razy to już inny temat bo ja mam jakieś wrażenie ze to taki pot still ze nadaje się po podłączeniu do zasypu owocami albo jakimiś sokami żeby nadać smak i zapach takie ja mam wrażenie ale co jak każdy mi tylko gada żeby kupować inne wydawać kase a ja poprostu chce spróbować zabawy na takim poprostu jak mam to wywalić do wole wywalić 500 zeta niż tysiaka albo więcej

Awatar użytkownika
jakis1234
50%
50%
Posty: 176
Rejestracja: 2020-05-11, 11:54
Lokalizacja: opolskie

Re: Destylator vevor 19l z pompa dwubembnowa

Post autor: jakis1234 » 2022-12-27, 16:04

Tego się nie da czytać. Słyszałeś o kropkach, przecinkach, podziale na zdania?
Szanuj nasz czas i oczy.
Pozdrawiam z opolskiego.

Szlumf
90%
90%
Posty: 629
Rejestracja: 2013-05-24, 00:54
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Destylator vevor 19l z pompa dwubembnowa

Post autor: Szlumf » 2022-12-27, 16:28

Shadow57 pisze:
2022-12-27, 14:47
.......................tylko chce żeby minkots w końcu wyjaśnił do czego służy ten mały garnek bez wężownicy ...........................
W opisie napisali, że to thumper. W uproszczeniu to naczynie z wejściem par z kotła nad dnem i wyjściem par w pokrywie. Pary skraplają się w nim i tworzą warstwę cieczy. Gdy jej poziom wzrośnie pary przechodzą przez nią w formie strumienia bąbelków i idą do wyjścia. W trakcie przechodzenia częściowo się oczyszczają i wzmacniają. W uproszczeniu to taki dodatkowy kociołek. Więcej o thumperze znajdziesz w internecie. Jak dołożysz jeszcze ze 2-3 takie thumpery (np. ze słoików) i zrobisz jakiś powrót do kotła to będziesz miał coś w rodzaju poziomej kolumny półkowej. Owocówki na takim zestawie wychodzą całkiem przyzwoiote.

Shadow57
10%
10%
Posty: 10
Rejestracja: 2022-12-19, 21:44

Re: Destylator vevor 19l z pompa dwubembnowa

Post autor: Shadow57 » 2022-12-27, 18:37

Dziej wielkie w końcu dowiedziałem się ponoć jest ten drugi garnek ,ale podsumowując robiąc psotnica z cukru nie musi być podlanczany czy lepiej podłączyć go,i druga sprawa owocowki które miałeś na myśli to znaczy ze włożyć tez tam można owoce tak?

Awatar użytkownika
zbyszko
101%
101%
Posty: 1787
Rejestracja: 2009-11-10, 20:36
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Destylator vevor 19l z pompa dwubembnowa

Post autor: zbyszko » 2023-01-02, 23:02

Nie i nie.
A tak dla przypomnienia:
search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keyw ... e&start=30
czytam nie pytam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości