Totalnie zielony

Zadajemy tutaj proste i podstawowe pytania dotyczące destylacji.
Ramzesbro
0%
0%
Posty: 1
Rejestracja: 2023-05-06, 18:43

Totalnie zielony

Post autor: Ramzesbro » 2023-05-06, 19:11

witam wszystkich.
Ostatnie czasy zacząłem interesować się oraz poszukiwać po Internecie artykułów na temat
produkcji bimbru i trafiłem na tutejsze forum :book Jestem całkowicie zielony w tym temacie ale chciałbym
spróbować wyprodukować swój pierwszy bimber. I tutaj zaczynają się schody jak już wyżej napisałem
totalnie nie mam o tym pojęcia nigdy tego nie robiłem :(
Czy jest ktoś w stanie mi pomóc tutaj odpowiednią rozpiską lub wymienić trochę wiadomości prywatnych? :roll:
1.Chodzi mi o polecenie jakiegoś destylatora "dla świeżaka" godny polecenia lub stworzenia z odpowiednich komponentów. :book
2.Rozpiskę Składników do produkcji pierwszego trunku :book
3.Instruktaż co i jak Robić (co zmieszać z czym ile powinno stać itp itd) :book
Jedyne co wyczytałem z często powtarzających się artykułów i tektsów to że pierwsze 100 ml się wylewa bo jest "trujące" :shock: :shock:
Dziękuje wszystkim z góry za pomoc! :oki

Awatar użytkownika
EdiWillow
50%
50%
Posty: 150
Rejestracja: 2023-02-04, 15:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Totalnie zielony

Post autor: EdiWillow » 2023-05-07, 04:08

Na forum znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Nie bądź leniem, wystarczy przestudiować tematy 😉 Moja jedyna rada to nie zaczynaj od kupna aparatury. Wałkuj teorię tak długo, aż sam dojdziesz, jaki sprzęt w Twoim budżecie Cię interesuje. To musi być świadomy wybór, inaczej natrafisz na naciągacza, który wciśnie Ci szmelc wyłącznie dla zysku. Pozdrawiam 👊
:beer

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości