Ocet ?????????

Awatar użytkownika
bimbelek
101%
101%
Posty: 321
Rejestracja: 2007-02-12, 16:44
Lokalizacja: powiat Gorlicki

Ocet ?????????

Post autor: bimbelek » 2007-03-22, 18:24

Witam.
Jakiś czas temu zrobiłem wino z ryżu. Pięknie bulgotało. Jechało z koksem równiutko. Po ok. 1,5 miesiąca przestało pracować. Zlałem, i okazało sie że jest bardzo gęste, więc przegotowałem wode, ostudziłem i dolałem. Było bardzo słodkie. Jeszcze na chwilke ruszyło, i stoi. Sprawdziłem i zalatuje octem, w smaku także. Czy można to przepuścić? I czy cokolwiek z tego wyjdzie?
Pozdrawiam.

bnp

Post autor: bnp » 2007-03-22, 19:56

@bimbelek
Robisz bałagan na forum. Taki temat już istnieje. Odpowiedź na twe pytanie także .

Awatar użytkownika
bimbelek
101%
101%
Posty: 321
Rejestracja: 2007-02-12, 16:44
Lokalizacja: powiat Gorlicki

Post autor: bimbelek » 2007-03-22, 20:24

Przepraszam że cie uraziłem, ale szukałem zanim zadałem pytanie.
Że nie znalazłem pewno moje przeoczenie, ale skoro tak twierdzisz podaj linka. Niestety nie mam na głowie tylko obserwowanie tego forum, ale równiez inne obowiązki - rodzina.
Co tez zaóważyłem że są tu ludzie bardzo wrażliwi na powtarzające się tematy. Odpisać że temat jest na forum, i odpowiedź też to się każdemu chce, ale podpowiedzieć - po co? Nie każdy ma czas żeby przeglądać to forum, a kto ma czas, czasami to co potrzebuje - pominie. I nie denerwuj się tylko bądż człowiekiem.
Pozdrawiam.

bnp

Post autor: bnp » 2007-03-22, 20:55

@bimbelek
Wcale mnie nie uraziłeś. I wcale się nie denerwuje. Tylko stwierdziłem fakt. Jestem „człowiekiem” ,
Proszę:

http://www.bimber.info/forum/viewtopic.php?t=455

też pozdrawiam - bnp

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości