III ZLOT FORUMOWY

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
98%
100%
100%
Posty: 1746
Rejestracja: 2006-02-04, 14:53
Kontaktowanie:

III ZLOT FORUMOWY

Post autor: 98% » 2008-02-06, 14:40

Witam szanowne grono "kapaczy" i nie tylko ( tak Aandy - "bracie " nasz i "zadymiaczu" oraz Aabratku i nie tylko..... ) co prawda obserwujemy "migrację" forumowych ludzi do portalu "zadymiarskiego" i odwrotnie oraz też z mani są wspaniali ludzie z forum mniejszych "legalnych" procentów ( forum winiarskie - Darekrz , Astemio , Wieniu26.... ) oraz "dobijają
znali nie tylko z forum winiarskiego ale i piwowarskiego ( wes i inni :) ) .....

zgodnie z moją obietnicą "rzuconą" na II zlocie w ................ ( Ci co byli wiedzą ) :wink:

ogłaszam wstępną informację organizacyjną aby każdy mógł swobodnie i na spokojnie zorganizować sobie małą " wyrwę " z życiorysu :mrgreen: :mrgreen: odpoczywając wśród
rzeczywistych ludzi z forum a nie tylko "klikając" klik klik po klawiaturze .

organizatorami tegorocznego III ZLOTU - będą :

- Kolega Winiarek5 :D
- oraz 98% :D


po konsultacjach - postanowiliśmy poddać pod demokratyczny wybór termin zlotu .
aby nie było dużego "rozstrzału" zakroiliśmy termin ( dla nas i dla wielu najbardziej korzystny) do terminu 1- no miesięcznego ....

i tak III ZLOT FORUMOWY odbędzie się na ziemi dolnośląskiej ( coby każdy miał świadomość ) a o termin wyboru prosimy Was szanowni Koledzy ( i Kolezanki o ile są)
teren jest zlokalizowany w południowo -zachodniej części naszego kraju w bliskiej okolicy granic Niemiec i Czech ....

terminem tym ustalamy datę od: 18.09.2008 do 12.10.2008r .

oczywiście zapraszamy chętnych do wpisywania/obligowania się czy zaszczycą nas swoją osobą / osobami oraz podaniem dla nich najbardziej dogodnego terminu.....

czas zbierania "głosów" jest dość elastyczny - proponuję do końca CZERWCA - bo potem zaczynają się wakacje i zdajemy sobie sprawę że to czas na spędzenie z rodziną wolnego czasu ...
termin nie jest przypadkowy - liczymy ( z Winiarkiem5) na dobra pogodę i słoneczną - więc powinno się udać :wink: , duża "obsadę" - forumowiczów , oraz to że termin ten jest wolny od "wakacyjnych urlopów" ................

oczywiście zlot obejmuje "weekend" czyli minimum 2 dni ( kto poczuje klimat to Winiarek już postara się o jego stałe zameldowanie - dlatego przemyślcie sprawę - klimat oraz okolica jest powalająca :?: :?: - przyjedziecie zobaczycie :mrgreen: :mrgreen: ) ....

więc konkrety to na dzień dzisiejszy wybór najlepszego terminu :!:
oraz wstępne zapisy - chcemy wiedzieć ile nas zagości aby nikt nie wyjechał od nas głodny i spragniony i niewyspany :wink:

co do programu "artystycznego " to napiszę krótko :

1)................................
2)................................
3)................................
4)...............................
.
.
.
.
.
:?: ) i jeszcze o jedną więcej :mrgreen:

oczywiście czekamy na terminy a my z Winiarkiem mamy już "osobiste" ( :oops: ) spotkanie w sprawie całej organizacji . co do możliwości zakwaterowania - już napiszę TAK JEST MOżLIWOśC I BEDZIE !!!!! więc rezerwujcie sobie już odpowiedni czas- urlop
oj bedzie się działo ( aż boję się tam być :mrgreen: :mrgreen: ).
oczywiście nie robimy "dyskryminacji forumowej" i zapraszamy nie tylko forumiarzy "c2h5oh"ale innych "wydziałów" :mrgreen: oraz oczywiście tez osoby towarzyszące.

p.s. - oczywiście mile widziani są "sponsorzy" zawsze to lepsza organizacja i więcej rzeczy możemy zaoferować - tak więc w tej kwesti proszę się też zgłaszać -na p.w.. :!:

WIęC ZACZYNAMY !!!!!

pozdrawiam w imieniu Winiarka5 i swoim ...


98% & Winiarek5

p.s. - Winiarku5 -jeżeli czegoś zapomniałem to proszę dopisz lub "zmodyfikuj" ..

a ADMINA C.K. - poproszę o umieszczenie tego "aktywnego" wątku w każdym dziale tak aby nikt potem nie pisał że nie widział , nie czytał i czuje się "skrzywdzony" - dziękuję

pozdrawiam ostatni raz w tym poście 98%

Awatar użytkownika
Pafcio
50%
50%
Posty: 177
Rejestracja: 2006-05-08, 22:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pafcio » 2008-02-06, 22:17

Jestem zdecydowanie - z kobietą, jeśli można.

18.09.2008 do 12.10.2008r to dobry termin, tylko czy ten zlot nie za krótki? To tylko 25 dni - wystarczy, żeby popróbowac wyrobów, ale kiedy zdążymy wytrzeźwieć? :mrgreen:

Żartowałem, chociaż weekend to nie zbyt długo.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kowal
101%
101%
Posty: 1748
Rejestracja: 2006-02-19, 00:18
Lokalizacja: Z-Dolny Śląsk ;)

Post autor: kowal » 2008-02-07, 01:49

Witam. Dla mnie idealnym terminem byłby weekend 26,27, 28, 29 września :) Nie wiem, czy dam radę cztery dni, ale dwa, to na pewno :D 8)
Do tego czasu powinna zrobić się już "nalewka Marysi" :D
20 IX mam wesele brata, a 4 X wesele kumpla. Weekendy przed i po nie ma mnie w Polsce...
Kuję żelazo, póki gorące :-)

Awatar użytkownika
inżynier
101%
101%
Posty: 1823
Rejestracja: 2006-11-14, 12:00

Post autor: inżynier » 2008-02-07, 09:13

:mrgreen:
wchodzę z poparciem terminu kol. Kowala

pozdrawiam - inżynier
Ostatnio zmieniony 2008-02-07, 12:16 przez inżynier, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
beznicki
40%
40%
Posty: 96
Rejestracja: 2007-02-20, 22:03
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: beznicki » 2008-02-07, 09:15

Dla mnie to troche daleko . Ale mozliwe że uda sie .
Życie jest zbyt krótkie by pić kiepskie trunki

Paluch
101%
101%
Posty: 722
Rejestracja: 2006-06-10, 21:54
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Paluch » 2008-02-07, 11:45

Kowalowy termin znakomity.
Zgłaszam akces na przyjazd z moją Żoną :D

Pozdrawiam
Paluch

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-02-07, 12:21

I ja będę.
Co do terminu to sprawa jeszcze na tyle odległa, że każdy pasuje.
pzdr

Awatar użytkownika
adwokat
101%
101%
Posty: 639
Rejestracja: 2006-01-05, 17:42
Lokalizacja: Rzeszów / Kraków

Post autor: adwokat » 2008-02-07, 14:40

Witam.

I ja się piszę. Odnośnie terminów to nie planuję nigdy z wyprzedzeniem większym niż tydzień, ale jestem elastyczny i w zasadzie każdy mi pasuję.

Pozdrawiam.

adwokat

KARMEL
90%
90%
Posty: 509
Rejestracja: 2008-01-06, 18:54

Post autor: KARMEL » 2008-02-07, 17:44

Witam
I ja bardzo chętnie z żoną dla mnie każdy termin jest b. dobry.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tomQ
70%
70%
Posty: 389
Rejestracja: 2007-05-24, 10:01
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: tomQ » 2008-02-07, 18:48

Nie przejmuj się.
Następnym razem przyjedziemy do Ciebie :lol:

Pozdrawiam,
TomQ

Awatar użytkownika
Pietro
101%
101%
Posty: 1145
Rejestracja: 2006-04-05, 21:51

Post autor: Pietro » 2008-02-07, 19:25

Ja mieszkam blisko i na pewno będę :D :D :D
Ratujmy się, bo trzeźwiejemy :cry:

Awatar użytkownika
czajap
0%
0%
Posty: 8
Rejestracja: 2008-01-21, 12:59
Lokalizacja: Tarczyn

Post autor: czajap » 2008-02-08, 13:06

Witam

Jestem tu nowy, ale chciałbym pojechać na zlot. 27-28.IX to dla mnie idealny termin.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jagra
50%
50%
Posty: 121
Rejestracja: 2007-12-29, 09:52
Lokalizacja: z rozsądku

Post autor: jagra » 2008-02-08, 14:06

Termin jest trochę późnawy.To już przecież początki jesieni.Może być różnie z pogodą.Może lepiej pierwsza połowa września.Można wtedy pobiesiadować na zewnątrz.Pozatym to miejsce.Zloty lepiej organizować w centralnej polsce.Tak żeby każdemu było blisko to i frekwencja będzie wieksza.
Pozatym może zorganizować nową akcję koszulkową,cobyśmy się mogli poznać.Pozdrawiam
Jak dobrze jest nic nie robić , a potem odpocząć

Awatar użytkownika
98%
100%
100%
Posty: 1746
Rejestracja: 2006-02-04, 14:53
Kontaktowanie:

zlot - sprawy organizacyjne

Post autor: 98% » 2008-02-08, 16:14

Witam - termin został zakrojony - o ile Winiarek "zakręci " sie szybko z pracami polowymi to być może bedzie możliwośc przesunięcia -ale znając rolę - nie tylko wysiłek człowieka , maszyn ale i pogoda ma tutaj sowje zdanie .
co do pogody w tym terminie to Winiarek ma "kontakty" z zaklinaczami i nie ma o co sie martwić - pogoda będzie :!: :!: :!: ( zresztą kiedy jej nie ma :idea: :mrgreen: ) ....

a jeżli chodzi o "rejonizację " zlotów - to po pierwsze:

1) jest to urozmaicenie - krajobraz , okolica -potrafi zrekompensować trud długiej drogi a co jest najważniejsze nocleg będzie ZAPEWNIONY - nie będą to warunki hotelowe -ale czy w takiej miłej atmosferze jest to aż tak ważne - jak ja to mówię / piszę - "kojo" będziea nad głową suft też :mrgreen: :mrgreen:

2) jest to rewanż dla "stolycy" - za gościnnośc , atmosferę oraz klimat koleżeństwa a jak jato mówię / piszę - niech Koledzy z "centrali" i okolic poznają gościnnośc dolnoślązaków !!! my tez mamy z Winiarkiem "małe co nieco"

3) IV zapewnę odbędzie się w innym rejonioe kraju - i tak bedziemy migrować poznając ludzi i i ch okolicę

4) akcja koszulkowa jest niezależna głównym "organizatorem" jest Kolega Inżnier i mimo "małego niesmaku" jest otwarty na te akcje , akcję koszulkową można prowadzić bez względu na porę roku , dnia i godziny - ważne aby chętni co sie obligują byli przekonani o tym że jak zapisy to ktoś organizuje dla nas i wykłada fundusze....

5) po piąte - brak po piąte....... :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam i jezeli są jeszcze pytania organizacyjne to zapraszam ...... termin mamy wybrać a o resztę zatroszczymy się wspólnie - już mam ofertę "sponsora" - osoby która napisała z życzliwości proponując swoją pomoc - tutaj z tego miejsca dziękuję Kolego
@ KARMEL - dziękuję za sugestie ............... a pozostałych zapraszam ...

i jeszcze jedna UWAGA ( sugestia) - padła propozycja "wpisowego" - coby nie obciążać zbytnio naszego budżetu ?????????? ( na II zlocie była taka akcja i nie było żadnych sprzeciwów) .... poddaję pod temat - czy zgodzicie sie na wpisowe ????? - oczywiście przyjmować będziemy tylko od jednej osoby z forum ( a osoba towarzysząca wstęp wolny :mrgreen: :mrgreen: ) :?: :?: ...

FUNDUSZE Z WPISOWEGO BĘDA SPOŻYTKOWANE NA PODSTAWOWE CELE
" KONSUMPCYJNO - DEGUSTACYJNE " zapewnienie wszystkiego pod dostatkiem .

oczywiście o tym pisać nie mówię - każdy "wpada z własną flachą " :mrgreen: :mrgreen:

potencjalnych sponsorów , pomocników prosże o składanie ofert na p.w. .


pozdrawiam 98%

Awatar użytkownika
kowal
101%
101%
Posty: 1748
Rejestracja: 2006-02-19, 00:18
Lokalizacja: Z-Dolny Śląsk ;)

Post autor: kowal » 2008-02-08, 19:27

Sam jestem Dolnoślązakiem i rad jestem bardzo, że tegoroczny zjazd w mej małej ojczyźnie się odbędzie. A jeśli organizatorami są Winiarek - słynący z poczucia humoru i gościnności i 98% słynący jako znakomity i hojny dostawca, to ten "SKAP" musi być udany. :)

Co do wpisowego - myślałem, że to oczywistość. W końcu taka impreza to nie tylko duch życzliwości, ale też namacalne koszta. Lecz, jeśli są wśród nas np. studenci, którzy nie mają za dużo kasy, to myślę, że można potraktować ich ulgowo :roll: Co do noclegu, ja tam mogę spać w samochodzie, byle by na płaskim zaparkować :)

Może też uda mi się wreszcie skończyć, wieki temu Winiarkowi obiecaną, szablę ułańską. A napisanie tu tego, wywrze na mnie samym (auto)presję, aby tego jednak dokonać ;- )

Jeśli Skap odbędzie się 27-28, to na 98% przyjadę :) A bardzo bym chciał, bo kilka Skapów już mnie ominęło :cry: Taki los emigranta.
Kuję żelazo, póki gorące :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości