Wyjaśnianie niezrozumiałych spraw

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Spirit
100%
100%
Posty: 2303
Rejestracja: 2008-03-01, 18:30
Lokalizacja: Ostrołęka.

Post autor: Spirit » 2008-10-18, 09:47

a_priv pisze: Nie udawaj też, że nie wiesz o co chodzi z leonami (zresztą to był jeden z forumowiczów, który wyrzucony z forum drzwiami, wracał oknem z róznymi nickami).
ja dopiero po około miesiącu przebywania na forum zrozumiałem o co chodzi z tym leonem.na początku też jak @onek myślałem że to jakieś złośliwości ze strony forumowiczów w kierunku innych forumowiczów.
musicie pamiętać że nie każdy czytał oliwkę i nie każdy zna historię forum.

czy ktoś jeszcze nie wiedział o co chodziło z leonem?
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami....

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-10-18, 10:27

Spiryt pisze: ......ja dopiero po około miesiącu przebywania na forum zrozumiałem o co chodzi z tym leonem......
To jest zrozumiełe, nie możemy wymagać żeby wszyscy znali i pamiętali całą historię forumową.

Niemniej jednak w przypadku @onek_uk zbieżnośc jego opinii o naszym forum z opiniami leonowymi jest co najmniej zastanawiająca. Tak samo jak słowa i zdania pisane w tempie karabinu maszynowego, tak samo jak brak jakiegokolwiek ustosunkowania się do jego własnych cytatów (Leon tak robił i ja to nazywam metadami leonowymi).
Przypadek?


pzdr

onek_uk
60%
60%
Posty: 236
Rejestracja: 2008-06-03, 01:39
Lokalizacja: Jukej :)

Post autor: onek_uk » 2008-10-18, 16:25

Widzisz kolego a_priv nie jestes zadnym moim wrogiem,ale nie tylko ja zauwazylem ze starasz sie byc ponad wszystkimi,jeszcze raz ci tylko przypomne ze lapanie za slowka i cytowanie tylko tego co tobie pasuje nie jest w porzadku,poczytaj dokladnie a potem "ostrzegaj" nigdy nie bylem a ni nie czytalem OLIWKI,a ze masz moderatora jeszcze nie upowaznia cie do tego aby decydowac wieloma sprawami na forum,co do leona -jestes podejrzliwy jak taki malolat co chce zrobic kariere ale na tym forum medalu za to nie dostaniesz,nie jestem zadnym klonem ,sprawdz sobie tymi swoimi "narzedziami" skad pisze :wink:
pozdrawiam i zalecam wiecej zdrowego rozsadku :D
Ostatnio zmieniony 2008-10-18, 22:24 przez onek_uk, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-10-18, 18:51

@onek_uk

Nikogo nie łapię za słówka, tylko zwracam uwagę na sformułowania nieprawdziwe (zresztą teksty pisane jednym ciągiem bez znaków przestankowych są wyjątkowo podatne na to), albo proszę o jakieś dowody tez z którymi się nie zgadzam. Jak do tej pory nie byłeś łaskaw Kolego wytłumaczyć żadnej ze swoich negatywnych opinii o forum.

Nie obchodzi mnie też wcale skąd piszesz. To Twoja prywatna sprawa, a do tego żeby to sprawdzać nie potrzebuję ani Twojej zachęty ani przyzwolenia.

To, że usuwam posty zawierające chamstwo, jak do tej pory nikomu nie przeszkadzało. Jeśli Ty uważasz, że będąc w pewnym stopniu gościem na tym forum korzystasz z zawartej tu wiedzy (sam to przyznałeś), a jednocześnie próbujesz wszytkich ustawiać pod siebie i swoje upodobania, a na zwróconą Ci uwagę podnosisz krzyk pod niebiosa "jaki to ty biedny jesteś i jaka klika tu panuje" to ja jako moderator mam chęć pokazać Ci, że należę do kliki. Mam chęć po prostu kliknąć na ostrzeżenie dla Ciebie. Taka to i klika tu panuje.

Na szczęście w ostatnim Twoim poscie widzę pewne oznaki Twojego opamiętania, co mnie cieszy. Oby tak dalej.

pzdr

onek_uk
60%
60%
Posty: 236
Rejestracja: 2008-06-03, 01:39
Lokalizacja: Jukej :)

Post autor: onek_uk » 2008-10-18, 18:56

:D No ma kolega poczucie humoru ,ale tylko na sam koniec tego tematu zycze dalszej owocnej walki z wiatrakami :wink:

Awatar użytkownika
vsop
101%
101%
Posty: 469
Rejestracja: 2006-05-11, 01:48
Lokalizacja: Nowa Wieś
Kontaktowanie:

Post autor: vsop » 2008-10-18, 18:57

a-priv dostał już nie jeden medal (przyjaciół śliwki) - za śliwowicę na zlotach :-) , a jego czujność i wrażliwość nie raz już przyczyniła się do wychwycenia klona jełona, zatem w tym szczególnym wypadku lepiej być transparentnym i cierpliwym - dać się pulubić np.

pozdro

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-10-18, 18:58

onek_uk pisze::D No ma kolega poczucie humoru...
Gdyby było inaczej, to wtedy więcej osób krzyczałoby jaki to jeden z moderatorów wstrętny. A tak to krzyk tylko czasem się podnosi.
:wink:

pzdr

Lord_Wiader
40%
40%
Posty: 94
Rejestracja: 2007-10-24, 14:11
Lokalizacja: obecnie w Irlandii

Post autor: Lord_Wiader » 2008-10-18, 19:53

@a_priv , bardzo łatwo jest sprawdzić czy to klony L.... czy kogokolwiek innego.
Sprawdź skąd pochodzi IP i nie będziesz mial wątpliwości.
Moderowałem wiele stron i zanim dałem kicka, bana czy em to zawsze sprawdzałem IP żeby nie skrzywdzić kogoś swoją pomyłką.

Pozdrawiam
Wiaderny

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-10-18, 21:37

@Lord_Wiader

Od tego zawsze zaczynam. :lol: Szczególnie jak treść wydaje mi się dziwnie znajoma.


pzdr

Awatar użytkownika
kowal
101%
101%
Posty: 1748
Rejestracja: 2006-02-19, 00:18
Lokalizacja: Z-Dolny Śląsk ;)

Post autor: kowal » 2008-10-18, 22:45

onek_uk pisze:(...)kolego a_priv(...) ze masz moderatora jeszcze nie upowaznia cie do tego, aby decydowac wieloma sprawami na forum
Tutaj zmartwię Cię Kolego Onek_uk. Moderator właśnie takie uprawnienia ma. Nasze Forum i tak jest względnie tolerancyjne. Sam zbanowałem bodajże dwa klony "l". A uczyniłem to po wielu szansach, które ten zmarnował. Na innych forach ostrzeżenia lecą za błahsze sprawy. Rzeczywiście A_priv jest "najsurowszym" modem na tej stronie, jeśli można użyć tego określenia w stosunku do niego :lol: niemniej jest też najczujniejszym stróżem porządku. Oczywiście idealny "ordnung" jest niemożliwy do wprowadzenia, bowiem Forum żyje własnym życiem. I to jest piękne. Każdy może korzystać z merytorycznego bogactwa tutaj zawartego, lecz proszę: czerpać obficie i nie siać zamętu :D

Życzę udanych "wybryków" :D
Kuję żelazo, póki gorące :-)

Awatar użytkownika
winiarek5
101%
101%
Posty: 1814
Rejestracja: 2006-04-09, 15:02
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: winiarek5 » 2008-10-19, 01:29

onek_uk pisze:...a ze masz moderatora jeszcze nie upowaznia cie do tego aby decydowac wieloma sprawami na forum,,
Moderator ma prawo decydować wszystkimi sprawami na tym forum.
Nie rozumiem zupełnie tych dziwnych teorii: nigdy nie miałem zastrzeżeń do moderatorów tego forum: jeśli ktoś jednak je ma to może powinien sobie poszukać innego forum, nawet Oliwki.
Czy jest tu klika? Oczywiście, że jest! Jest to klika pasjonatów domowej destylacji.
Jeśli komuś ta klika nie odpowiada to brutalnie powiem "Wynocha" na Oliwkę. Tam moderatorów nie ma.
Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że ostatnio dwukrotnie rozbiłem sobie głowę o ładowacz czołowy niedawno zamontowany na ciągniku, więc mogę być nie ten tego.
Wczoraj kupiłem sobie kask ochronny na głowę co ma zapobiec obijaniu głowy i ewentualnie wypisywaniu głupot na forum.

:D

Awatar użytkownika
kitaferia
101%
101%
Posty: 2265
Rejestracja: 2007-09-04, 15:16
Lokalizacja: EuroSojuz

Post autor: kitaferia » 2008-10-19, 18:42

Napewno należe do kliki, którą wspomniał winiarek :D
Z a_priv toczyłem nie raz "potyczki postowe" i nigdy nie poczułem jego wywyższania się z racji tego że jest moderatorem. Reagował zawsze w porę, wspomnijmy tylko dawny temat o serze pleśniowym i skad sie bierze zielony kolor pleśni :D ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-10-19, 18:45

kitaferia pisze:.....skad sie bierze zielony kolor pleśni ....
Drobne sprostowanie:... i skąd się bierze zielony kolor w serze pleśniowym?

Ja twierdziłem, że to pleśń, a mój oponent twierdził, że to związki miedzi (grynszpan) z prętów którymi zaszczepiano pleśń w serze. :mrgreen:


pzrd

Awatar użytkownika
kitaferia
101%
101%
Posty: 2265
Rejestracja: 2007-09-04, 15:16
Lokalizacja: EuroSojuz

Post autor: kitaferia » 2008-10-19, 18:48

Tak dokładnie było jak piszesz, źle to napisałem ale o to mi chodziło.
Zabawna była ta dyskusja :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-10-19, 18:53

Teraz sprawdziłem. Ten kolega to był @tasior.
Swoją drogą od tamtego czasu nie zauważyłem go na forum. :cry:


pzdr

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości