Wyjaśnianie niezrozumiałych spraw

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
onek_uk
60%
60%
Posty: 236
Rejestracja: 2008-06-03, 01:39
Lokalizacja: Jukej :)

Wyjaśnianie niezrozumiałych spraw

Post autor: onek_uk » 2008-10-16, 19:45

@slawek_p
Juz raz poruszalem podobna sprawe w temacie "porterowka" niestety pewne grono tu zgromadzonych forumowiczow po prostu ma wladze kompletna nad tym forum i poparciem ze strony admina i moderatorow wiec nie wiele da sie zrobic,a jak sie nie podoba to mozna je oposcic ,takie sa wypowiedzi "kliki" z tego forum,na dodatek zostaly skasowane posty oczywiscie zostawione tylko te ktore pewne osoby uwazaja za sluszne i poprawne,zreszta zauwazyc mozna ze sa osoby zalogowane pod paroma "nikami" nawet raz zlapal sie w na taki numer jeden z kolegow ale admin szybko to skasowal :D wiec kolego slawek_p nie ma sensu za duzo walczyc niewiele mozna osiagnac
Ostatnio zmieniony 2008-10-17, 10:41 przez onek_uk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-10-17, 09:19

onek_uk pisze: .... niestety pewne grono tu zgromadzonych forumowiczow po prostu ma wladze kompletna nad tym forum.......
To jakaś kolejna spiskowa teoria dziejów w Twoim wydaniu. :mrgreen:

onek_uk pisze: ......sa wypowiedzi "kliki" z tego forum.......
Kolega za dużo leonowych wypowiedzi się naczytał i teraz publicznie próbuje powtarzać te bzdury.


onek_uk pisze: ....... na dodatek zostaly skasowane posty oczywiscie zostawione tylko te ktore pewne osoby uwazaja za sluszne i poprawne,zreszta zauwazyc mozna ze sa osoby zalogowane pod paroma "nikami".......
I oczywiście Kolega jest to w stanie udowodnić ! Ciekawe w jaki sposób Kolega dowiedział się o osobach zalogowanych pod różnymi nickami, bo jako zwykły uczestnik forum nie ma narzędzi żeby to sprawdzić.


Jeśli Koledze ktoś pousuwał posty, to pewnie dlatego że były one tak samo bzdurne i pełne insynuacji jak ten powyższy.
Proponuję żeby jednak Kolega w przyszłości bardziej się zastanawiał nad tym co pisze.

pzdr

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5060
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Wyjaśnianie niezrozumiałych spraw

Post autor: Citizen Kane » 2008-10-17, 15:17

onek_uk pisze:nawet raz zlapal sie w na taki numer jeden z kolegow ale admin szybko to skasowal
Przypomnij mi, bo jakoś nie kojarzę o co chodzi :roll:

Awatar użytkownika
98%
100%
100%
Posty: 1746
Rejestracja: 2006-02-04, 14:53
Kontaktowanie:

Post autor: 98% » 2008-10-17, 15:40

Witam - sam jestem ciekaw :shock: :idea: o co chodzi z tymi kasowaniami i nickami .

ja osobiście przyłożyłem się w niechlubnym słowa tego znaczeniu o wykasowanie wątku "śliwowicy " - z wiadomych przyczyn i do tego nie będę wracał , @C.K. uporał się i odzyskał .


ale i innych "sabotażach " nie słyszałem być może że niewiele jeszcze wiem i umiem .

pozdrawiam - z swojego jedynego konta :wink:
98%

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-10-17, 17:43

@98%

Chyba @onek_uk populistycznie wrzucił kwartę "swojej żółci" na forum. Co prawda raz wyciąłem mu fragment postu, ale po pierwsze zostawiłem w tym miejscu stosowny zapis, a po drugie wyciąłem jedynie fragment obrażający innego użytkownika. Do tej sytuacji nawiązuje zresztą @SRG w swoim poscie.


pzdr

onek_uk
60%
60%
Posty: 236
Rejestracja: 2008-06-03, 01:39
Lokalizacja: Jukej :)

Post autor: onek_uk » 2008-10-17, 19:02

No to sie teraz ubawilem :D No i wlasnie macie wszystkie odpowiedzi w swoich postach :D robicie co chcecie ,nikt sie nie liczy wy zawsze macie racje a co do kolegi "a_priv" widze ze nie jestem w temacie o jakims tam "leonie" ,zreszta poczytaj sam siebie i przestan ublizac innym ,oczywiscie powycinales szybko to co chciales,no przeciez ty zawsze masz racje normalny "NARCYZ" i przyklad wszystkich cnot :wink: :D
Nie jestem tu po to aby sie klocic ,poczytalem tu takie zeczy ze raczej nie ma szans sie tego dowiedziec gdzie indziej,nie powiem forum jest kopalnia wiedzy ,ale troszke balaganu tu jest ,nie mi tu ustalac co i kto powinien pozadkowac

@Citizen Kane
juz kolega SRG odpowiedzial na twoje pytanie ,ok moze nie admin no niech bedzie "moderator" a zreszta widac ze niestety nie wolno wypowiadac zadnej krytyki bo zaraz jest sie "Leonem" ,a jako admin moze zwroc uwage na wypowiedzi co poniektorych moderatorow i ich kolegow :wink:
Tak na marginesie dostalem pare wiadomosci na priv. z przyznaniem mi racji ale ludzie boja sie wychylac na forum bo wlasnie zaraz sa takie sytuacje jak ta
Ostatnio zmieniony 2008-10-17, 20:46 przez onek_uk, łącznie zmieniany 1 raz.

chłop
50%
50%
Posty: 126
Rejestracja: 2008-01-10, 17:04

Post autor: chłop » 2008-10-17, 19:46

:shock: :shock: :shock:

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
pumex
101%
101%
Posty: 95
Rejestracja: 2006-05-09, 12:20

Post autor: pumex » 2008-10-17, 20:24

onek_uk oliwka jest bardzo uporządkowana , zawsze możesz tam dyskutować :roll: , fora internetowe nie są obowiązkowe , każdy znajdzie coś dla siebie :P , zawsze możesz stworzyć swoje . 8)
Dla zdrowia ciała , umysłu i duszy .

onek_uk
60%
60%
Posty: 236
Rejestracja: 2008-06-03, 01:39
Lokalizacja: Jukej :)

Post autor: onek_uk » 2008-10-17, 20:54

@pumex
nie mam zamiaru zakladac zadnego forum, wlasnie jestem tutaj aby poczytac i dowiedziec sie wiecej na dany temat,ale zdaje mi sie ze wlasnie tego typu fora sa do dyskusji ,i jako uzytkownik takowego forum mam takze prawo ,a wrecz powinienem wziasc udzial w dyskusji ,czy lepiej siedziec jak mysz pod miotla i byc wazeliniarzem zeby nie zostac usuniety z niego tylko dlatego ze nie mozna skrytykowac niczego????

@a priv
widze ze niewiele wiesz jako moderator :D powiem tak :skad wiem ze sa ludzie pod wieloma nikami??
a to odpowiem ci tak : mozesz wszystko jesc i pic ale niestety nie wszystko wiedziec :mrgreen:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
pumex
101%
101%
Posty: 95
Rejestracja: 2006-05-09, 12:20

Post autor: pumex » 2008-10-17, 21:10

Obrażanie wszystkich dookoła to nie dyskusja tylko chamstwo :evil: . Dyskusja merytoryczna opiera się na przekładaniu teorii w praktykę i poprawianiu błędów . Atakowanie innych tylko dlatego że mają inny pogląd to właśnie jest - normalny "NARCYZ" :| .
Dla zdrowia ciała , umysłu i duszy .

Awatar użytkownika
Spirit
100%
100%
Posty: 2303
Rejestracja: 2008-03-01, 18:30
Lokalizacja: Ostrołęka.

Post autor: Spirit » 2008-10-17, 21:23

Paulo Coelho pisze:alchemik dobrze znal mit o Narcyzie, owym urodziwym mlodziencu, ktory chodzil codziennie podziwiac wlasne odbicie w tafli jeziora. Byl tak pochloniety swoim obrazem, ze pewnego dnia wpadl do jeziora i utonal. W miejscu jego smierci, na brzegu, wyrosl kwiat, ktory nazwano narcyzem.
Ale Oskar Wilde nie zakonczyl na tym swej historii. On opowiedzial, jak po smierci Narcyza lesne boginie, Oready, przybyly nad brzeg tego slodkiego ongis jeziora i zastaly je przemienione w czare gorzkich lez.
- Dlaczego placzesz? - spytaly Oready.
- Placze za Narcyzem - odrzeklo jezioro.
- Wcale nas to nie dziwi - powiedzialy wowczas. - Calymi dniami uganialysmy sie za nim po lasach, ale jedynie ty mogles z bliska rozkoszowac sie jego uroda.
- Narcyz byl zatem piekny? - zdziwilo sie jezioro.
- Ktoz lepiej od ciebie moglby to wiedziec? - wykrzyknely zaskoczone Oready. - Przeciez nad twoim brzegiem pochylal sie kazdego dnia.
Jezioro zamilklo na chwile, po czym rzeklo:
- Oplakuje Narcyza, ale nie dostrzeglem nigdy, ze jest piekny. Oplakuje Narcyza, bo za kazdym razem, kiedy pochylal sie nade mna, moglem dojrzec na dnie jego oczu odbicie mojej wlasnej urody.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami....

Awatar użytkownika
pumex
101%
101%
Posty: 95
Rejestracja: 2006-05-09, 12:20

Post autor: pumex » 2008-10-17, 21:51

Mądrzy ludzie zawsze mnie męczyli i wyczerpywali. W ich towarzystwie czułem się jak przed uprzedzoną do mnie komisją egzaminacyjną. Wiecznie musiałem uważać, ponieważ nie spuszczali mnie z oka, obserwując mnie spod ściągniętych brwi, jak myśliwy zwierzynę, czy też właściwie reaguję na ich mądre uwagi, czy jestem dostatecznie mądry, by oni, ludzie mądrzy, odzywali się do mnie? Niestety, mądrzy ludzie zawsze mnie męczyli. I nigdy niczego się od nich nie dowiedziałem, niczego istotnego. Najczęściej wyjaśniali, dlaczego coś nie jest dobre: życie, dzieło jakiegoś człowieka, wiosna albo jesień. Lecz nigdy nie powiedzieli, że życie jest również dobre, śmierć - czymś naturalnym, a człowiek nie tak całkiem beznadziejny; na to byli zbyt mądrzy.

Sándor Márai





Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.

— Paulo Coelho
Dla zdrowia ciała , umysłu i duszy .

Awatar użytkownika
artgsm
101%
101%
Posty: 301
Rejestracja: 2007-10-26, 16:17
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: artgsm » 2008-10-17, 22:41

No coz, moge powiedziec tylko o sobie, ze nie spotkalem tajemniczych (bez mojej wiedzy) znikniec moich postow, chociaz byly tam takie, ze mogly niektorych kolegow zabolec. Sam tez "dostalem" kilka dosadnych postow, za ktore nie obrazam, bo jak sie okazalo, taki jest styl wypowiadania niektorych Kolegow.

Charakterow ludzkich jest tyle, co gustow, wiec nie dyskutuje sie o nich, ale niekiedy pojawiaja sie kwiatki.
Nikt nie lubi byc ponizany, ani obrazany. Szanujmy sie, badzmy uczciwi wobec siebie, nie starajmy sie wprowadzac fermentu.
Wiem ze sa ludzie, ktorzy kochaja zyc w atmosferze ciaglych intryg, a jak ich brakuje, to sami rozkrecaja zadyme. Takich ludzi nienawidze i unikam jak ognia.

Forum to skarbnica, nigdzie indziej nie spotkamy takiego ogromu wiedzy wykorzystanej w praktyce i wiele razy wyprobowanej. Dziesiatki lat doswiadczen, setki prob i bledow, zeby dojsc do tego, co mamy teraz. To dzielo, ktore przeroslo nawet najmadrzejszych uczestnikow tego Forum. Badzmy tego swiadomi i szanujmy to.

To Miejsce nie jest po to, zeby sie wyklocac. Sa inne, gdzie mozna to zrobic, nie zasmiecajac tematu.
Leon i podobni idioci nie zrozumieja tego co napisalem, bo nie maja szacunku do niczego i na pierwszym miejscu stawiaja swoja osobe, a reszte uwazaja za to, co ma sie krecic wokol nich.

To tyle, troche sie rozpisalem, ale mam nadzieje, ze nikomu to nie zaszkodzi.
Z osob, ktore urazilem tym textem, jednych przepraszam, innych jak najbardziej nie przepraszam :wink:
ENERGA - bezplatny internet w Twoim gniazdku

onek_uk
60%
60%
Posty: 236
Rejestracja: 2008-06-03, 01:39
Lokalizacja: Jukej :)

Post autor: onek_uk » 2008-10-17, 23:03

pumex pisze:Obrażanie wszystkich dookoła to nie dyskusja tylko chamstwo :evil: . Dyskusja merytoryczna opiera się na przekładaniu teorii w praktykę i poprawianiu błędów . Atakowanie innych tylko dlatego że mają inny pogląd to właśnie jest - normalny "NARCYZ" :| .
No i to wlasnie jest tak jak piszesz ,zasugerowalem ze troszke niepozadku sie wdarlo w niektore tematy ,a tu taka wojna zostala rozpetana przez kolege a_priv,ale niestety kolega ten ma wielka manie wyzszosci i wydaje mu sie ze wie juz wszystko na kazdy temat

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-10-17, 23:18

@onek_uk

Dalej Kolego brniesz ze swoimi bzdurnymi opiniami. Rozumiem, że nie zastanawiasz się nad tym co piszesz, a ja stałem się Twoim osobistym wrogiem. Niech tak będzie, skoro to Ci odpowiada, ale od tej pory za każde obrażające kogokolwiek, nie wyłączając mnie, sformułowanie będziesz otrzymywał ostrzeżenia.

Nie przedstawiłeś też żadnego dowodu na poparcie swoich tez. Nie udawaj też, że nie wiesz o co chodzi z leonami (zresztą to był jeden z forumowiczów, który wyrzucony z forum drzwiami, wracał oknem z róznymi nickami).
A może nie podoba Ci się, że Twoje całkowicie odbiegające od tematu posty przeniosłem do Hyde Parku? Powiem Ci tak: na tym forum to ja jestem moderatorem, a ty starsz się być zwykłym pieniaczem, więc nie licz więcej na moje pobłażanie.

pzdr


PS

onek_uk pisze:..a tu taka wojna zostala rozpetana przez kolege a_priv,ale niestety kolega ten ma wielka manie wyzszosci i wydaje mu sie ze wie juz wszystko na kazdy temat........
Kolejny raz Kolega rzuca słowa bez pokrycia. Jak do tej pory nie odniósł się Kolega do wcześniejszych cytatów ze swoich wypowiedzi, a teraz kolejna porcja oszczerstw. To jakaś Kolegi specjalność? :mrgreen:
Na forum byli już tacy specjaliści, ale ich wyrzuciliśmy. Czyżby Kolega był klonem któregoś z nich? :mrgreen:

pzdr

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości