Legalne Mafie

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
wajzer

Legalne Mafie

Post autor: wajzer » 2010-10-23, 00:35

Opowiem wam krótką historię jak polskie prawo ograbia pokonanych.
Parę lat temu na zlecenie Tele2 podłączano mi łącze telekomunikacyjne.Podczas instalacji uszkodzono główny kabel energetyczny.Naprawa pochłonęła 1700zł.Proces trwał 2 lata ,sąd zasadził od Tele2 zwrot kosztów a ode mnie zwrot części kosztów sądowych tylko dlatego że Tele2 miało adwokata a ja nie(180zł).To że mnie maluczkiego nikt nie słuchał ,zleciłem ściągnięcie należności przez komornika .I tu następna niespodzianka,komornik nie dość że nie ściągnął należności to umorzył postępowanie i skasował ode mnie 208zł

Awatar użytkownika
Tofi
100%
100%
Posty: 1863
Rejestracja: 2006-01-05, 00:36
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontaktowanie:

Post autor: Tofi » 2012-01-15, 13:30

Właśnie robię sprzątanie w zakresie wątków na które nikt nie odpowiedział i zaintrygował mnie ten post. A co ze zgłoszeniem do krajowego rejestru dlużników? Niech Tele2 się martwi spłatą długu jak im nie udzielą pożyczki na innowacje.
Konstytucja RP - Art. 54. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

wajzer

Post autor: wajzer » 2012-01-15, 15:47

Tele2 już niczym się nie martwi -przejęła go Netia .Po trzech latach nerwów oddałem sprawę do firmy ściągającej długi i otrzymałem kwotę jaką wtopiłem w naprawę minus koszta sądowe i za komornika :cry:
I jeszcze nadmienię że pieniążki które odzyskała firma miałem już po tygodniu :|

Awatar użytkownika
lech.zywiec
101%
101%
Posty: 286
Rejestracja: 2011-09-05, 22:34

Post autor: lech.zywiec » 2012-01-15, 21:07

Daj namiar na tego skutecznego windykatora. Kto wie kiedy się może komuś przydać...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości