Zdrowie

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
juru
50%
50%
Posty: 155
Rejestracja: 2008-02-06, 17:55
Lokalizacja: z tamtąd

Zdrowie

Post autor: juru » 2012-09-22, 21:58

Robimy alkohol z wiadomo -najwyższej półki,pieczemy chleb bez ulepszaczy ,potrafimy zrobić zakąskę bez E-coś tam więc spróbuję zacząć temat na "temat zdrowia". Wiadomo że każdy z nas ma jakieś problemy zdrowotne i każdy próbuje je jakoś ominąć ewentualnie wyleczyć.Myślę że warto byłoby temat rozwinąć i podać receptury na niekonwencjonalne metody leczenia niektórych chorób. Na ten przykład niedawno wpadł mi w ręce (a raczej do słoika ) grzybek tybetański. Można o nim przeczytać na kilku forach lub po wpisaniu tych słów w google . Czy ktoś z Was już stosował taką kurację ? i z jakim skutkiem ?. Czy ktoś chciałby spróbować (ja dzisiaj kończę pierwszy cykl kuracji i zauważyłem pierwsze zmiany -nie wiem czy spowodowane właściwościami grzybka czy też nastawieniem psychicznym ).
Mam tego grzybka nieco na wyrost ponieważ co 2 tygodnie rośnie o 100 % więc mogę się nim z kimś podzielić. Jeśli ktoś będzie chętny to oddam gratis 2-3 porcje do odebrania kilkadziesiąt kilometrów na północny wschód od Warszawy. Chętni na PW.Nie wiem czy wytrzyma podróż kurierem (podobno tak), więc najlepiej odebrać osobiście. Zapraszam.
juru

de gustibus non est disputandum

Awatar użytkownika
wiking
100%
100%
Posty: 1419
Rejestracja: 2011-04-27, 01:52
Lokalizacja: Z międzyświatów

Post autor: wiking » 2012-09-23, 00:14

A co z wątróbką? ja polecam ostropest plamisty plus korzeń żeń szenia do żucia, dodatkowy plus spożywania żeń szenia to wiadomo co po nim dobrze stoi. :mrgreen:
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
— Napoleon Bonaparte

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości