Wspólna akcja forumowa- koszulka&bejsbolówka z nadrukiem

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
furman

Wspólna akcja forumowa- koszulka&bejsbolówka z nadrukiem

Post autor: furman » 2013-03-06, 00:11

Chciałbym zapytać czy są jacyś chętni na taką akcję. Koszulka typu polówka. Lub czapeczka z nadrukiem, logiem z forum. Wiadomo im więcej osób tym taniej. Logo możemy zrobić lub wykorzystać istniejące. Idą wakacje fajnie by było się odróżnić od szarej rzeczywistości :-) Co wy na to? Czekam na propozycje lub sugestie. Może ktoś wcześniej się tym zajmował na forum. Niech da znać o sobie.

Dodano.

Jakiś czas temu rozmawiałem z V.S.O.P-em i nie widzi żadnych przeciwwskazań do wykorzystania jego logo.
ObrazekObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Możemy w sumie również je przerobić pod siebie. Lub jak ktoś chce może zaprojektować nowe.
Ostatnio zmieniony 2013-03-06, 08:26 przez furman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
winiarek5
101%
101%
Posty: 1814
Rejestracja: 2006-04-09, 15:02
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: winiarek5 » 2013-03-06, 00:40

Jako, że podtrzymujemy i utrwalamy tradycje narodowe, zamiast bejsbolówki, lepiej pasowałaby rogatywka :idea: :mrgreen:
Jak widzę policjantów czy też innych mundurowych w bejsbolówkach to mi ręce opadają.
Zamiast orzełków powinni sobie logo Mc Donalda przyczepić :mrgreen: a kabury na pojemniki z frytkami pozamieniać :idea:
A wiz do USA nie było, nie ma i nie będzie. Powinni mieć podobne "ułatwienia" przy wjeździe do Polski, z wyjątkiem rodowitych Amerykanów czyli Indian :idea:

furman

Post autor: furman » 2013-03-06, 08:35

Rogatywka:

Obrazek Obrazek

No też by można było, ale myślę, iż ciężko było by znaleźć firmę która by wykonała na nich nadruki. Ja jestem jednak za polóweczką i czapeczką bejsbolową.

Awatar użytkownika
winiarek5
101%
101%
Posty: 1814
Rejestracja: 2006-04-09, 15:02
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: winiarek5 » 2013-03-06, 08:49

A ja jestem uparty :mrgreen:
Jestem za rogatywką :!:
Nadruk robimy oddzielnie i przyszywamy/przyklejamy w miejsce orzełka :idea:
Jest jeszcze lotnicza furażerka :idea:
Symbolizowała by dodatkowo niezłe loty po spożyciu a logo można zaopatrzyć w husarskie skrzydła...
Oh, jakie to piękne by było powiązanie, wszystkiego co najlepsze w naszej tradycji :mrgreen:

furman

Post autor: furman » 2013-03-06, 09:18

Ok, namówiłeś mnie. Dla wybrańców rogatywka. Wszytko jedno na co będziemy naszywać. Pozostaje kwestia wykonania: sitodruk, druk cyfrowy czy haft.
Ja byłbym za haftem. U mnie w okolicy jest firma która haftuje rożnego rodzaju naszywki do ubrań z firmy wólczanka i innych. Nawet ma przystępne ceny. Ostatnio kolega robił haft tego typu:

ObrazekObrazek

I naprawdę jest super wykonany. Koszt około 5 zł sztuka tego typu. Ale zamówienie minimum 50 szt. Robią też od 30 szt. ale już drożej. Lub inne:

Obrazek Obrazek


Możemy również szukać w sieci, bo tego typu firm jest w pytę. Więc tyle ode mnie. Reszta należy do WAS. Nas już jest dwóch: furman, winiarek5.

Aha i koniec akcji wyznaczam na 21-03-2013r. Po tym terminie każdy sobie rzepkę skrobie.

Żeby nie było za późno jak tu:


Obrazek
Ostatnio zmieniony 2013-03-06, 10:06 przez furman, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
zwyczajny
101%
101%
Posty: 778
Rejestracja: 2011-04-05, 07:59

Post autor: zwyczajny » 2013-03-06, 10:33

Ja bardzo chętnie, chyba najlepiej będzie zrobić naszywkę którą można sobie dowolnie przyszyć w dowolnym miejscu na dowolnej bluzie, koszuli itp wedle uznania...
Jestem za.. Wzór nr1. z tych w pierwszym poście jest z zaprezentowanych najlepszy wg.mnie,ale niech wypowiedzą się inni.
XXX

furman

Post autor: furman » 2013-03-06, 10:40

Wg mnie też jest pretendentem, ale ja bym dodał adres strony forum.

Awatar użytkownika
Legion
-#Admin
-#Admin
Posty: 1870
Rejestracja: 2009-01-24, 11:03

Post autor: Legion » 2013-03-06, 11:45

A to logo Wam nie odpowiada? Obrazek
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Awatar użytkownika
winiarek5
101%
101%
Posty: 1814
Rejestracja: 2006-04-09, 15:02
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: winiarek5 » 2013-03-06, 12:12

Legion pisze:A to logo...
Według mnie zbyt skomplikowane ale jak najbardziej nadaje się na Exlibris do znakowania zasobów w naszych książnicach :idea:
Też jestem za pierwszym wzorem ale napis "by V.S.O.P. bym zostawił - "VSOPom" też coś się należy :D
Adres strony internetowej?
Niepotrzebna komplikacja, jak ktoś chce to znajdzie, jak kocha to wróci, zadzwoni, napisze... poradzi sobie.
Logo powinno być jak najprostsze :idea:

Pozdrawiam

Winiarek

furman

Post autor: furman » 2013-03-06, 16:02

Ok czyli zostawiamy całość jak jest. Legion co forumowego loga to na hafcie myślę, iż by się wszystko zmyło ze sobą. Tam jest sporo cieni i może nic nie być widać.

Ale powoli nie pchajcie się dla wszystkich wystarczy...

Obrazek

Winiarek5 i specjalnie dla Ciebie:

Obrazek

Awatar użytkownika
Rikmen
30%
30%
Posty: 49
Rejestracja: 2009-03-09, 20:53
Lokalizacja: Wa-wa WA

Post autor: Rikmen » 2013-03-06, 19:06

Myślałem nad tym samym, ale skoro znalazł się pionier w tej materii jestem za.
Tylko moja propozycja jest taka, aby wykorzystać favicon naszego forum, nad faviconą
napis C2H5OH, np. w półkolu, a pod spodem w takim samym półkolu nick usera. Zapewne nie będzie to tanie, ale byłby to niezły znaczek rozpoznawczy np. na jakiś zlocik. Nie mam nic
do firm, ale w imię czego mam czyjąś firmę nosić na łbie, mając chory kręgosłup.
P.s. O wykorzystanie favikony trzeba by zapytać kol. Legion, ponieważ on ma prawa autorskie.
Pozdrawiam Rikmen

Awatar użytkownika
Władek
101%
101%
Posty: 487
Rejestracja: 2012-10-17, 20:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Władek » 2013-03-06, 20:07

Chętnie się przyłączę,
osobiście widziałbym propozycję kolegi @Legion, na podkoszulku w odpowiednim powiększeniu, bez przesady oczywiście. Cienie można zlikwidować, byłoby wtedy wyraziste.

Awatar użytkownika
winiarek5
101%
101%
Posty: 1814
Rejestracja: 2006-04-09, 15:02
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: winiarek5 » 2013-03-06, 20:09

Rikmen pisze: ...wykorzystać favicon naszego forum,...
Ta favicona jako favicona jest wręcz idealna ale jako logo noszone na łbie, chorego w dodatku kręgosłupa to raczej chybiony pomysł.
Wyobraź sobie jak to będzie wyglądało powiększone :lol:
Prędzej nadaje się na czepek szpitalnego, szalonego laboranta... ja czegoś takiego, z pewnością nie dam sobie umieścić na łbie z moją cenną zawartością :lol:
Rikmen pisze:Nie mam nic, do firm, ale w imię czego...
W imię tego, że to VSOPY zaprojektowały, w imię ich wkładu w rozwój forum, w imię ich wkładu w akcje charytatywne, w imię ich wkładu w powstanie tłumaczenia książki "Destylaty alkoholowe. Wytwarzanie, teoria i praktyka" Josefa Pischla, w której jest również mowa o naszym forum itp. itd.

Jeśli by Ci jednak to ciążyło, zawsze możesz zakryć to co nie pasuje, tak jak to się robi w polskich serialach.
O, na przykład wytniesz sobie paseczek z kartonu, na którym poległa Hanka Mostowiak i umieścisz w dowolnym miejscu, zakrywając co tam nie pasuje albo po prostu wyprujesz haft a w to miejsce wpiszesz flamastrem swój nick :idea:
Takim artystycznym flamastrem co napis puchnie i błyszczy się na przykład :idea:

Pozdrawiam

Winiarek

Awatar użytkownika
Legion
-#Admin
-#Admin
Posty: 1870
Rejestracja: 2009-01-24, 11:03

Post autor: Legion » 2013-03-06, 20:35

Czy prasowanka na podkoszulek np. coś w tym stylu to wielki problem?
Obrazek
Obrazek Obrazek
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

furman

Post autor: furman » 2013-03-06, 21:42

Koledzy bimbrownicy, możemy zrobić nowe logo jakie tylko chcemy. Kwestia wyobraźni , ale również. powinien to być znak rozpoznawalny w innych krajach. Ktoś kto by zobaczył pomyślał.by: o to są bimbrownicy z Polski.. Promujmy nasze tradycje . :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości