Alkohol sposobem ...

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
zbynio
80%
80%
Posty: 415
Rejestracja: 2013-08-04, 23:26
Lokalizacja: Lorrach

Alkohol sposobem ...

Post autor: zbynio » 2013-12-17, 08:44

na życie i tam można a u nas nie.
Gdzie my jesteśmy w tej Europie? Chyba jeszcze w Afryce ....
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez zbynio, łącznie zmieniany 2 razy.
Ryby łowię.

wek
101%
101%
Posty: 243
Rejestracja: 2008-01-08, 14:41
Lokalizacja: z Za

Post autor: wek » 2013-12-25, 15:38

Destylacja w pokojowych warunkach
Nowy materiał w istotny sposób wpłynąć na przemysł monopolowy. Wszystko dzięki temu, że tlenek grafenu przepuszcza parę wodną, a zatrzymuje inne gazy i ciecze. Destylacja alkoholi mocniejszych niż wódka będzie wtedy dziecinnie łatwa i tania.

Proces będzie można przeprowadzać w temperaturze pokojowej bez konieczności podgrzewania. Grafenowe sita będą jednak zbyt drogie dla domorosłych wytwórców alkoholu.

Państwo będzie musiało zmienić przepisy.

Awatar użytkownika
winiarek5
101%
101%
Posty: 1814
Rejestracja: 2006-04-09, 15:02
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: winiarek5 » 2013-12-27, 00:09

wek pisze:Destylacja w pokojowych warunkach
Grafenowe sita będą jednak zbyt drogie dla domorosłych wytwórców alkoholu.
To sobie zakupimy grafenowe siteczko :idea:
W skali domowej produkcji nie trzeba iść na całość.
wek pisze: Państwo będzie musiało zmienić przepisy.
To jest oczywista oczywistość.
Zmiany powinny iść w kierunku wspierania tych co podtrzymują i utrwalają narodowe tradycje :D

Po ponad pięćdziesięciu latach bezpartyjnego dziewictwa, postanowiłem coś zrobić z tą przypadłością i zapisałem się do Solidarnej Polski.

PiS odpada, bo nie sztuka zapisać się do organizacji, która prowadzi w sondażach, w dodatku Macierewicz został wiceprezesem tej partii - chyba z misją rozbicia jej od środka :D

PO też odpada, szczególnie po ostatniej wypowiedzi Tuska, który po sześciu latach "rządzenia" odkrył, że Polakom potrzebna jest praca.

Podstawowym celem mojej "misji" jest rozbicie PSL. To nie jest partia, tylko kryminogenna organizacja.
Na razie, idzie dobrze - dolnośląskie struktury PSL zostały rozwiązane :D

Ale, co najważniejsze... dla nas.
Rozmawiałem z Ewą Gutek i posłąnką Beatą Kempą - mam uzupełnić program SP w temacie rolnictwa - pojawia się realna szansa, że SP będzie "lobbować" za zalegalizowaniem destylacji i sprzedaży własnych wyrobów przez rolników i sadowników, na wzór rolników w Austrii.
Przede wszystkim, chcę doprowadzić do rozwiązania Agencji Nieruchomości Rolnych i przekazania ich zadań Urzędom Gmin.

Jeśli macie jakieś uwagi czy pomysły w tym temacie, to piszcie do mnie na PW.

A przy okazji...

...jeszcze zdążę :D
Zdrowia w święta i po świętach.
Dla wszystkich :D

Mikołaj jeszcze nie dotarł?
Nie lękajcie się! Mikołaj będzie u wszystkich, nawet u tych co byli źli i niegrzeczni.

:D
Załączniki
Mikołaj.jpg
Mikołaj.jpg (14.02 KiB) Przejrzano 2053 razy

Awatar użytkownika
winiarek5
101%
101%
Posty: 1814
Rejestracja: 2006-04-09, 15:02
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: winiarek5 » 2014-02-09, 17:35

Mam prośbę.
PSL przekroczył już wszelkie możliwe granice o czym zapewne już czytaliście w mediach.
Nadal jest to nie wszystko co wyprawia PSL i agencje przez nich kontrolowane.

W materiale wideo, wypowiadają się młodzi rolnicy z pod Lwówka Śląskiego, gnębieni przez ARiMR.

Chodzi o to aby ten materiał wideo, dotarł do jak największej ilości odbiorców, szczególnie rolników.

http://www.youtube.com/watch?v=L3M6mxXj5cI#t=31

Pozdrawiam

Winiarek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości