Kliknij "Lubie to" czyli pomoc dla znajomego

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
Zarkan
0%
0%
Posty: 5
Rejestracja: 2013-11-11, 21:27

Kliknij "Lubie to" czyli pomoc dla znajomego

Post autor: Zarkan » 2014-05-02, 14:50

Witam.

Może mały wstęp. Znajomy chce zabrać Matkę do teatru Roma. Niestety cena biletów jest praktycznie nieosiągalna dla osoby pracującej na pół etatu gdyż za pojedynczy wynosi 190zł. Jednakże jest możliwość wygranie podwójnego zaproszenia poprzez "mały" konkurs zdjęciowy. I tu się pojawia wielka moja prośba. Kto chce i kto może prosimy o kliknięcie "lubię to". Kliknięcie tego nie powoduje udostępnienie żadnych danych ani aplikacji spamujących profil. Jest to zwykłe polubienie zdjęcia jak waszych znajomych.


https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Z góry dziękuje :)

Każdy like to szklanka cukru na moją cukrówkę :)

Awatar użytkownika
zwyczajny
101%
101%
Posty: 778
Rejestracja: 2011-04-05, 07:59

Post autor: zwyczajny » 2014-05-02, 18:35

Bilety w teatrze Roma nie są takndrogie, chyba że Tobie (Wam) zależy na balkonie. Nie jestem stałym bywalcem Romy, ale czy to ostatnio deszczowa piosenka, Ale musicale czy choćby Alladym z chreśnicą nie kosztowały więcej jak 60-70 złotych os osoby.. oczywiście 5-6 rząd - żadne toalety! ale to nie forum teatromaniaków więc.nie chcąc być sceptycznym do Waszego wołania liczne że Wam się uda, ale rzeczywistość jest ciężka i trzeba Sobie rdzić.
XXX

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6988
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Post autor: magas » 2014-05-02, 22:35

Kolego Zarkan masz ode mnie głos, bo to przecież nic mnie nie kosztuje, ale powiem ci, że to twój pierwszy post na forum, czy pierwszy raz tak powinien wyglądać :wink: .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości