Zapisy na Kamionki, pojemność 1 galon.

Starzenie alkoholi
Awatar użytkownika
Frog
80%
80%
Posty: 450
Rejestracja: 2013-01-04, 10:22
Lokalizacja: Gmina Wieliczka ;)

Post autor: Frog » 2017-03-20, 18:19

Magas, chłopie.
Albo zostaniesz Świętym, no może na początek Błogosławionym.
Albo zatrudnisz sekretarkę, logistyka i spedytora.
Innej możliwości nie widzę :nie_wiem .


:brawo :1st :brawo :1st :brawo :1st :brawo :1st :brawo

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6988
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Post autor: magas » 2017-03-20, 21:08

Ja już prawie skończyłem wszystkie pakować, jutro wrócę późno, ale też coś spakuje, bo nie palę w domu, a pakuje w mojej nowej jaskini, a tam mogę palić jeden za trzecim. Najbardziej upierdliwe jest łatanie kartonów po bananach, to znaczy podwyższanie, ale ostatnio się sprawdziło więc tym tropem idę , kartony po bananach i śpiewam sobie banana song https://www.youtube.com/watch?v=AQXVHITd1N4 .

Awatar użytkownika
Doody
100%
100%
Posty: 1234
Rejestracja: 2017-01-04, 20:46
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Doody » 2017-03-21, 09:15

Spóźniłem się na taką piękna akcję kamionkową... :cry:
Może następnym razem...
Byłaby szansa otrzymać jakiś namiar na producenta/sprzedawcę?
Ostatnio zmieniony 2017-03-21, 14:30 przez Doody, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam
Darek

Awatar użytkownika
stratos
101%
101%
Posty: 682
Rejestracja: 2010-11-04, 20:18
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Kontaktowanie:

Post autor: stratos » 2017-03-21, 13:00

@magas
Tu masz to w wykonaniu polskiej grupy:
https://www.youtube.com/watch?v=QdMR_tiQMmI

A jeśli już klimat lekko morski to szanta jest niczym innym jak przyśpiewką, z którą na ustach łatwiej się pracowało żeglarzom.
Tak że sobie nuć tam troszeczkę, a może szybciej czas związany z pakowaniem mijać będzie :)

https://www.youtube.com/watch?v=4t55-WgJ3Cg
"Błogosławieni Ci którzy nie patrzą na swiat poprzez pryzmat wiedzy wpojonej" - stratos
"Jeżeli w ogóle warto coś robić, to warto to robić dobrze" - Albert Einstein
aparatura do destylacji

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6988
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Post autor: magas » 2017-03-21, 21:58

Doody pisze: Byłaby szansa otrzymać jakiś namiar na producenta/sprzedawcę?
Tak jest szansa, ale trzeba przyjechać samemu i zapłacić 89zł u sprzedawcy tak jak płacą normalni klijenci, a producent nie może robić tej samej kamionki dla kogoś innego, bo nasz jest skład gliny i temperatury wypieku, kamionka ni zając nie ucieknie, jak coś zostanie z tej akcji to dam znać, a jak nie to pewnie kiedyś będzie kolejna akcja. Teraz sprawy na cito, mam adres Mówmiojcze, Gary, Major, Kukurydzianka, Kazik, Misza, 61Stefan, Lemuel, Wiking, Madmax67 przepraszam za przekręcanie nicków, ale piszę z pamięci, proszę pozostałych kolegów o adresy z telefonem dla kuriera. Proszę też osoby które nie biorą w akcji udziału o wstrzymanie się w pisaniu pw do mnie, bo dostałem ich dziś 3 razy więcej niż było postów na forum, z pytaniami typu czy taka kamionka może polepszyć walory smakowe cukrówki z prostego aparatu, może większość pytań dziś to żarty, ale znikają mi wiadomości związane z akcją.

Awatar użytkownika
Doody
100%
100%
Posty: 1234
Rejestracja: 2017-01-04, 20:46
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Doody » 2017-03-22, 14:54

Dziękuję bardzo za informację. Jeżeli by coś zostało to proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Darek

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6988
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Post autor: magas » 2017-03-22, 21:08

Dziś wyszło 10 paczek do Mówmiojcze, Gary, Major, Kukurydzianka, Kazik, Misza, 61Stefan, Lemuel, Wiking, Madmax67 , znów przepraszam za przekręcanie nicków, czekałem na Kex, bo oni nic nie zbili, ale przyjechała inna firma, plus taki, że dzwonią jak wiozą paczkę. Teraz odpowiedź do kolegi co w akcjach nie bierze udziału, a ciągle ma jakieś pretensje i zaśmieca mi pw. jedną kamionkę owijam bąbel folią, wypada 10m na kamionkę co daje 3zł z hakiem bo belka 100m kosztuje 30 parę złotych, odpowiadam ci tylko dlatego, bo myślę, że masz drugi nick, stąd twoja wiedza, że w pierwszej akcji kosztowała całość 4zł, a teraz od kamionki, ale też inaczej było pakowane. Pomyśl teraz jak dostaniesz paczkę, że ta cała taśma szara w koło kartonów, warstwy foli strecz czarnej i kartony, kosztowały cię złotówkę. Wiem, że to nie elegancko, ale od teraz każde jedno twoje pw w tym stylu będę wklejał na forum publiczne metodą cytuj, gdzie będzie widać twój nick, by ci inni odpisywali, bo ja nie mam czasu i chęci, ja się zmieniłem, magasa37 już nie ma, wydoroślałem i zostałem miłym magasem :wink: .

major
101%
101%
Posty: 107
Rejestracja: 2012-02-21, 16:06

Post autor: major » 2017-03-22, 21:26

Dzięki, to zaraz znowu będzie dzień dziecka :D

Co do pakowania, to ...
Ostatnim razem zobaczyłem karton i pomyślałem: o k##, gdzie ja to będę trzymać. Na szczęście okazało się, że paczka składa się głównie z opakowania :D

Wyobrażam też sobie opcję "po taniości" - adres pisany markerem bezpośrednio na kamionce + przyklejona znaczki. Korek można spróbować młotkiem wbić całkiem do środka - może się nic nie rozleci. Zresztą, jak się potłucze to mamy gratis puzzle 3D!

A bez jaj, to gdyby jakikolwiek sklep liczył 4 zł za takie pakowanie, to poszedłby z torbami.

Awatar użytkownika
kazik
20%
20%
Posty: 21
Rejestracja: 2010-02-13, 17:50
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Zapisy na Kamionki, pojemność 1 galon.

Post autor: kazik » 2017-03-24, 16:45

Kolego magas wielkie dzięki, kamionki dotarły do mnie w idealnym stanie :1st

Awatar użytkownika
wiking
100%
100%
Posty: 1419
Rejestracja: 2011-04-27, 01:52
Lokalizacja: Z międzyświatów

Re: Zapisy na Kamionki, pojemność 1 galon.

Post autor: wiking » 2017-03-24, 17:34

Melduję posłusznie, że kamionki dotarły w stanie nie naruszonym. Magas jesteś the best :1st :brawo
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.
— Napoleon Bonaparte

major
101%
101%
Posty: 107
Rejestracja: 2012-02-21, 16:06

Re: Zapisy na Kamionki, pojemność 1 galon.

Post autor: major » 2017-03-24, 18:01

U mnie też wszystko przyszło super :D

W ogóle, ten kurier to niezła niespodzianka. Ponad połowa kurierów nie dzwoni wcale, ale dla mnie to bez znaczenia - i tak ktoś prawie zawsze jest na miejscu i odbierze. Dzisiaj pierwszy raz musiałem kurierowi potwierdzać (i to dwukrotnie), że paczka nie musi być do rąk własnych. Jakbym powiedział, że będę za 10 minut, to pewnie by czekał aż odbiorę osobiście :P Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jeśli wszystkich kurierów mają tak spoko, to firma bije konkurencję na głowę. Szczególnie, jeśli przesyłka jest delikatna/ważna.

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6988
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: Zapisy na Kamionki, pojemność 1 galon.

Post autor: magas » 2017-03-24, 20:08

Kamionek nie będę chwalił, bo każdy kto miał ten wie, ale mam jedno ale, mam ale do korków. Poprzednia produkcja korków silikonowych miała wadę, bo na końcach były ślady 4 czy 6 uszczypnięć, takie delikatne uszkodzenia w części grubszej, koledzy mówili, mi tam nie przeszkadza, ale mi przeszkadza. Korki silikonowe mają być na 100lat, wydajesz raz kasę i nigdy się nie rozlatują, a tu jak jest takie niby mini uszkodzenie od maszyny która wyciąga ten korek, to za kilka lat może się pogłębić, później bród tam zostaje. Teraz po moich prośbach ustawili tak maszynę, że nie ma, byli bardzo zdziwieni o tym co mówię, ale jak nie urok, to sraczka. Teraz zobaczcie jak weźmiecie pod światło korek, to wygląda jakby w środku była tasiemka zatopiona, jak mucha w bursztynie. Pokazałem to koledze Amplexus i on mówił, że to silikon, czy powietrze tak się ułożyło, ja mu jak silikon jak widzę zatopioną tasiemkę i długo nie myśląc wziąłem nóż i uciąłem koniec korka, a tu do tasiemki nie doszedłem, ale jak skoro ją przeciąłem, więc jadę nożem odcięty kawałek na ćwiartki i dalej znów silikon biały, a zatopiona wstążka niczym tęcza, czym bliżej jej tnę tym bardziej się oddala, pociąłem korek na wiele małych części i ciągle biały silikon. Piszę to byście się nie obawiali, jak się nauczę to wrzucę foty na forum, zapytam też producenta co to i dlaczego tak i uczulę przy następnych korkach. Koledzy do których nie wysłałem, przepraszam was, ale znikły mi wasze adresy, część kolegów mi wysłało teraz, część nie, ale nie chciałem wysyłać na czwartek, piątek by leżały gdzieś po magazynach, wyślę wszystko w poniedziałek, do wysłania mam już niewiele, więc luz.
Ostatnio zmieniony 2017-03-24, 20:09 przez magas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Misza
101%
101%
Posty: 156
Rejestracja: 2006-01-10, 18:10

Re: Zapisy na Kamionki, pojemność 1 galon.

Post autor: Misza » 2017-03-24, 20:09

Ja już też cieszę się kamionkami. Wielkie dzięki i szacun! :brawa
I pytanie: Korki silikonowe zalatuję nieciekawie. Czy jest szansa, że ten zapach zniknie?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6988
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: Zapisy na Kamionki, pojemność 1 galon.

Post autor: magas » 2017-03-24, 20:16

One są świeżo wyprodukowane, nie leżały nigdzie by wywietrzeć, tylko nasypali do wora zamknęli i też tak u mnie leżały, zapach zniknie. W poprzedniej akcji ja swoje zalałem gorącą wodą, bo mi nawyk z winiarstwa został, to śmierdziały jeszcze bardziej, a za kilka dni znikło, ale proszę o info jakby z czasem było coś nie tak, trzeba wytykać palcem jak coś nas niepokoi i zmienić producenta jak trzeba.

Awatar użytkownika
madmax67
40%
40%
Posty: 91
Rejestracja: 2016-10-17, 12:10

Re: Zapisy na Kamionki, pojemność 1 galon.

Post autor: madmax67 » 2017-03-24, 20:30

I moje również są!!!!!!! :D
Zapakowane wzorowo!! :brawo :brawo :1st
Dzisiaj dzień dziecka!!!!
Kamionki, beczka... :clap

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości