Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
kmarian
60%
60%
Posty: 242
Rejestracja: 2017-01-27, 21:14
Lokalizacja: Beskid Niski

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: kmarian » 2019-07-17, 21:21

Frog pisze:
2019-07-17, 18:59
... że mnóstwo ludzi w naszym kraju szuka pomocy u panów ziębów i pokrywek ... Dlaczego zatem tylu ich szuka pomocy nie u Wszechmogącego tylko u takich ludzi, którzy tylko żerują na ich dramacie. ...
Nie wiem co z tymi pokrywkami, wiem gdzie nabyć w rozsądnej cenie.
Ciekawi mnie, gdzie przyjmuje Pan Wszechmogący, no i co leczy i ile bierze za wizytę?
Następna sprawa to ta, że zaciekawiłeś mnie tym sokiem z buraka i do tego pieprzonym. Co on ma leczyć? Podaj źródło bym mógł zgłębić temat. Pytanie z mojej strony jest zupełnie poważne, nie znam zagadnienia.

szadok34
20%
20%
Posty: 21
Rejestracja: 2019-04-19, 19:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: szadok34 » 2019-07-17, 21:56

Kolego Radius czuję się wywołany do tablicy,więc pytam....i nadal w szoku pozostaję. Porównujesz klawiterapię do dziabania się wykałaczką w warę? :shock:
Hmmm..... czyli operację na otwartym sercu można wykonać równie dobrze za pomocą skalpela jak i siekiery?

Awatar użytkownika
radius
90%
90%
Posty: 822
Rejestracja: 2010-11-30, 14:39
Lokalizacja: Małopolska

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: radius » 2019-07-17, 22:10

szadok34 pisze:
2019-07-17, 21:56
Porównujesz klawiterapię do dziabania się wykałaczką w warę?
Yes sir :D Klawik, to taka trochę większa, metalowa wykałaczka i działa tak samo. Stymuluje punkty energetyczne na ciele człowieka, podobnie jak igły w akupunkturze, tylko że przez ucisk, bez wbijania w ciało.
Spiritus flat ubi vult

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6980
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: magas » 2019-07-17, 22:28

Radius, a opowiadałem ci jak Kirjakula (kirjaki oznacza niedziele, ale też jest imię pochodne od tego dnia) ściągała przed weselem córki, ze mnie złe oczy, ze mnie i z pana młodego, nie wierzę w te czary, ale pozwoliłem, panna młoda poprosiła, zrób proszę to nie dla siebie, a dla mojej mamy, wtedy ona będzie szczęśliwa, a tobie nic nie ubędzie. cdn przez telefon, albo jak się spotkamy, bo mam ciężkie dni i nie mam siły dziś pisać.

szadok34
20%
20%
Posty: 21
Rejestracja: 2019-04-19, 19:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: szadok34 » 2019-07-17, 22:33

Jakie to proste,wystarczy wszystkim powiedzieć w którym miejscu tą wargę należy stymulować i frrru...zawały serca mamy ogarnięte.
Ależ te ludzie durne, na wyciągnięcie ręki mają rozwiązanie,a błądzą w ciemnościach :)

Awatar użytkownika
Benek
101%
101%
Posty: 239
Rejestracja: 2005-12-25, 10:51
Lokalizacja: Mazury

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: Benek » 2019-07-18, 00:46

radius pisze:
2019-07-17, 14:33
Uważam, że za bardzo odeszliśmy od natury w kierunku "techniki" i nowoczesności odrzucając kilkusetletnie doświadczenie i wiedzę naszych przodków. To, że ktoś nie ma przed nazwiskiem "prof. dr nauk med." nie oznacza, że nie ma wiedzy i nie warto zastanowić się, czy czasem nie ma racji w tym co mówi :roll:
Większość wiedzy, którą aktualnie dysponujemy, zawdzięczamy szeroko rozumianej technice i nowoczesności, to moim zdaniem przyszłość medycyny. Nie da się zatrzymać tego trendu. Więc np. ja, nie uważam, że za bardzo skręciliśmy w tym kierunku. Sorry, ale nie chciałbym być w przypadku zawału leczony kłuciem w warę, wolę metody jakie oferuje oficjalna nauka w tym temacie. Coś zaś do samego "wykładu", który zaklinowałeś, parę kwiatków, które wyłapałem. Pani (?) mówi, że promieniowania torsyjnego nie sposób wykryć, ale jednocześnie są zbudowane są jego generatory...
Cząstki promieniowania nie posiadają masy dlatego nie można ich wykryć... A taki np. foton, też nie posiada masy, a większość istot żywych dysponuje przyrządem do jego detekcji. I taki mały cytat z materiału:
Tam w polu torsyjnym, a dokładnie w cząstkach pola torsyjnego, odzwierciedlana jest struktura cząsteczek chemicznych, biologicznych. I to z taką precyzją, że jeżeli mamy dużo białka, zawierające tysiące atomów, to odziedziczona (?) jest również ilość neutronów w każdym jądrze atomowym.
Powiedz mi, ile i jakie trzeba mieć tytuły przed nazwiskiem aby to ogarnąć :shock:

Awatar użytkownika
kmarian
60%
60%
Posty: 242
Rejestracja: 2017-01-27, 21:14
Lokalizacja: Beskid Niski

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: kmarian » 2019-07-18, 07:33

szadok34 pisze:
2019-07-17, 22:33
Jakie to proste,wystarczy wszystkim powiedzieć w którym miejscu tą wargę należy stymulować i frrru...zawały serca mamy ogarnięte.
Ależ te ludzie durne, na wyciągnięcie ręki mają rozwiązanie,a błądzą w ciemnościach :)
Już mam swoje lata, percepcja nie taka jak za młodu i za diabła nie mogę znaleźć poruszanego przez Ciebie tematu. Każdą informację lubię przeanalizować, a że jestem sercowcem to mnie temat ciekawi. Podaj, gdzie na ten temat coś znajdę.

Awatar użytkownika
Frog
80%
80%
Posty: 450
Rejestracja: 2013-01-04, 10:22
Lokalizacja: Gmina Wieliczka ;)

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: Frog » 2019-07-18, 16:28

kmarian pisze:
2019-07-17, 21:21
Pytanie z mojej strony jest zupełnie poważne, nie znam zagadnienia.
No, to zupełnie poważnie wystarczy poszukać w necie. Wystarczy parę kliknięć i gotowe: https://zdrowepodejscie.pl/visanto-zieb ... s-,p496048

Polecam również zainteresowanie ziębami. Fajne ptaszki to są.
kmarian pisze:
2019-07-18, 07:33
Już mam swoje lata, percepcja nie taka jak za młodu i za diabła nie mogę znaleźć poruszanego przez Ciebie tematu. Każdą informację lubię przeanalizować, a że jestem sercowcem to mnie temat ciekawi. Podaj, gdzie na ten temat coś znajdę.

Wujek Google to miły gość, pomaga wszystkim nawet tym co z percepcją miewają kłopoty. Poczytaj trochę parę postów wstecz to też Ci pomoże. A tak doraźnie, ponieważ jesteś sercowcem:https://www.youtube.com/watch?v=-PQHZuAusBo .
Uff, pomogło?

Awatar użytkownika
kmarian
60%
60%
Posty: 242
Rejestracja: 2017-01-27, 21:14
Lokalizacja: Beskid Niski

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: kmarian » 2019-07-18, 18:56

Zawiodłem się na Tobie Kolego Frog. Liczyłem na jakieś przełomowe odkrycie a tu mamy kiszonkę z buraka, dość dokładnie taką samą jak robiła moja śp babcia.Ona mi zalety tego specyfiku przekazała i nic tu złego napisane nie jest. Liofilizat pomaga/stosuje się w różnych schorzeniach, natomiast nie jest lekiem. Jeśli Ci za drogo to tu masz nieco tańszy no i nie sygnowany żadnym ptakiem - https://www.sklep-naturalna-medycyna.co ... 53092.html - można by rzec konkurencja.

Druga odpowiedź i znów kulą w płot. Już prawie odkryłem teorię, że kobity rzadziej mają zawały bo mają 2 razy więcej warg i że już zawałów nie będzie bo jest jakaś nowa metoda na wykałaczkę. Już liczyłem na jakieś epokowe odkrycie a tu proza życia. Coś Ci opowiem:
- Za pierwszym razem, gdy mnie na sygnale na SOR zawieźli, miałem tętno około 200, wlewy w wenflon i ...... no właśnie, Pan doktor wciskał mi gałki oczne w czaszkę, już myślałem, że po moich oczach ale o dziwo serce powoli wróciło do normy.
- Druga podobna wizyta, inny lekarz i pełnia szczęścia tylko isoptin jak już wlali we mnie 240 a ja mu powiedziałem, że w domu dałem sobie 160 to się złapał za głowę i wyszedł.
- Kolejna wizyta, tętno 220 - 240 - wenflon, jakaś chemia no i nowość - podszedł do mnie lekarz i dawaj mnie dusić. Raz z prawej a raz z lewej strony szyi, aż mi w oczach poczerniało. Jednak POMOGŁO.
- Kolejny raz Profesor z Krakowa kazał mi nabrać powietrza i napiąć się tak jakbym miał "kupala" usadzić, ale miałem poprzestać tylko na napinaniu się. Wielokrotnie powtarzałem ale nie pomogło.

Jak myślisz Panie Frog? Byli to koledzy, czy uczniowie/zwolennicy Pana Zięby? To nie ma na to medykamentu?
Nie. Nie na wszystko jest medykament. Niekiedy trzeba do czegoś dojść poprzez stymulację.
Aha ....w tym ostatnim przypadku normalny rytm mojego serca powrócił po strzale 270 dżuli z elektrod.

Awatar użytkownika
radius
90%
90%
Posty: 822
Rejestracja: 2010-11-30, 14:39
Lokalizacja: Małopolska

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: radius » 2019-07-28, 10:07

Spiritus flat ubi vult

Awatar użytkownika
radius
90%
90%
Posty: 822
Rejestracja: 2010-11-30, 14:39
Lokalizacja: Małopolska

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: radius » 2019-09-05, 08:02

"Bezcenne zdrowie, niech każdy się dowie
jako smakuje, gdy nas się truje..."
Tak sobie parafrazując, obejrzyjcie - https://www.youtube.com/watch?v=axNn9kt7cH0
Spiritus flat ubi vult

Awatar użytkownika
Doody
100%
100%
Posty: 1227
Rejestracja: 2017-01-04, 20:46
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: Doody » 2019-09-05, 08:44

Wszyscy wszystko wiedzą ale nie potrafią nic zmienić. My tu i teraz i nie ważne co potem...
Pozdrawiam
Darek

Awatar użytkownika
radius
90%
90%
Posty: 822
Rejestracja: 2010-11-30, 14:39
Lokalizacja: Małopolska

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: radius » 2019-10-04, 07:37

Cała prawda o szczepionkach przeciw grypie :shock:
https://www.dailymail.co.uk/health/arti ... rpEk-AO4W4
Spiritus flat ubi vult

kwik44
100%
100%
Posty: 1567
Rejestracja: 2013-09-07, 19:30

Re: Budzenie Świadomości - Łamanie Kosmicznych Bzdur

Post autor: kwik44 » 2019-10-04, 08:21

Radius, nie pisz "cała prawda" to to nie do końca prawda ;P To jedynie informacja o wartości tegorocznej szczepionki przeciwko grypie. Jest to biznes, muszą spróbować zeszłoroczne zapasy magazynowe wysprzedać. Chociaż mówią że to tegoroczna...
Z drugiej strony tak to jest w tym po...nym świecie, że goniąc za kasą nie szanujemy swojego zdrowia. My, Kupisz szczepionkę "zadbałeś o siebie". Więc raczej miejmy pretensje do nas. Oni tylko prowadzą biznes.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości