Reklamy, które się Wam spodobały

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
edit31312
0%
0%
Posty: 3
Rejestracja: 2019-09-28, 09:54

Reklamy, które się Wam spodobały

Post autor: edit31312 » 2019-12-06, 08:32

Bo chyba nie jest tak, że WSZYSTKIE reklamy wyłączacie, przełączacie kanał, wyłączacie radio, albo nie oglądacie plakatów?
Niektóre są naprawdę bardzo pomysłowe. Na przykład w formie kabaretowego skeczu (Kopytko!). Albo jeszcze zwiastuny filmowe, pierwszy trailer Jokera był tak dobry, że od razu rezerwowało się bilety. Czasami można też przeczytać fajne teksty, np. kawa rozpieszczalna. albo "bank-nowości". Albo TWOJA interNetOWA RECEPCJA.
Tak swoją drogą, to czy zdarzyła się jakaś reklama, która faktycznie na Was podziałała i zdecydowaliście się coś kupić?

Awatar użytkownika
NeRWuS
101%
101%
Posty: 403
Rejestracja: 2018-12-18, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reklamy, które się Wam spodobały

Post autor: NeRWuS » 2019-12-06, 11:33

Powiem szczerze, że tv nie oglądam, a służy mi do Netflix'a oraz Ipli więc reklamy omijam
Jeśli chodzi o radio to słucham stacji radiowych tylko Spotify albo MP3
Ale widzę dużo banerów i najczęściej urzekają mnie (chociaż może bardziej chodzi o to, że jakoś je zapamiętuje) to billboardy z ptasiego mleczka (KARMELOVE czy jakoś tak) albo leku stopera (stop biegunce teraz)
Ostatnio na YT pokazała mi się reklama Alior Banku (dwóch policjantów mówi że nikt im nie uwierzy w to co widzą - leciało ufo na tle napisu "0%") ale to weszło w głowę raczej za swego rodzaju głupotę.
A co do reklam, to najważniejsze jest dla mnie zdanie innych - dlatego jestem tutaj na forum czy właśnie dlatego kupiłem telefon Xiaomi jeszcze na długo przed oficjalną premierą w Polsce (chodzi mi ogólnie ogólnie o firmę a nie model telefonu). Wychodzę też z założenia że krowa która dużo muczy to mało mleka daje i jakoś tak z czasem przestałem wierzyć w to że jak firma ma dużo reklam to dlatego że jest dobra i ma kasę bo ludzie kupują ich produkty.
"Kto żyje w Polsce, ten w cyrku się nie śmieje"

Awatar użytkownika
Benek
101%
101%
Posty: 239
Rejestracja: 2005-12-25, 10:51
Lokalizacja: Mazury

Re: Reklamy, które się Wam spodobały

Post autor: Benek » 2019-12-06, 15:04

Szkoda pisania, to taki żywy (albo i nie) bot. Założę się, że za niedługo dostaniemy tu jakiegoś linka.

Awatar użytkownika
Legion
-#Admin
-#Admin
Posty: 1870
Rejestracja: 2009-01-24, 11:03

Re: Reklamy, które się Wam spodobały

Post autor: Legion » 2019-12-06, 21:12

Nakarmimy bananami i po sprawie 8)
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Awatar użytkownika
fuutro
101%
101%
Posty: 561
Rejestracja: 2014-02-26, 02:18
Lokalizacja: małopolska

Re: Reklamy, które się Wam spodobały

Post autor: fuutro » 2019-12-08, 04:39

Najlepiej działają reklamy nieemitowane ani w tv ani w radio ani bezczelnie wprpst w sieci. Resztę niech sobie autor dopisze.
Nie dowierzaj wszystkiemu co czytasz. Pozwól jednak swojej wyobraźni w to wierzyć. Wyobraźnia prowadzi własne życie równoległe do Twojego, realnego. Wyobraźnia może poszerzyć granicę świata.
M. Sandemo

edit31312
0%
0%
Posty: 3
Rejestracja: 2019-09-28, 09:54

Re: Reklamy, które się Wam spodobały

Post autor: edit31312 » 2020-02-04, 14:55

edit31312 pisze:
2019-12-06, 08:32
Bo chyba nie jest tak, że WSZYSTKIE reklamy wyłączacie, przełączacie kanał, wyłączacie radio, albo nie oglądacie plakatów?
Niektóre są naprawdę bardzo pomysłowe. Na przykład w formie kabaretowego skeczu (Kopytko!). Albo jeszcze zwiastuny filmowe, pierwszy trailer Jokera był tak dobry, że od razu rezerwowało się bilety. Czasami można też przeczytać fajne teksty, np. kawa rozpieszczalna. albo "bank-nowości". Albo TWOJA interNetOWA RECEPCJA.
Tak swoją drogą, to czy zdarzyła się jakaś reklama, która faktycznie na Was podziałała i zdecydowaliście się coś kupić?
Ponieważ coraz więcej reklamy w intranecie na każdym kroku - może to klucz do sukcesu firmy - np trafiłem na okazję - https://afterweb.pl/uslugi-pozycjonowan ... ie-strony/ Wydaje sie skuteczna forma reklamy
Co do TV też nie oglądam, od kiedy Youtube dostarczało wszystko co potrzebne stare Telewizory sa tylko pod PS4

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości