Wdychanie oparów

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
Spikyxa
0%
0%
Posty: 2
Rejestracja: 2020-01-03, 11:42

Wdychanie oparów

Post autor: Spikyxa » 2020-02-28, 14:32

Czy czynnośc zasygnalizowana w tytule może jakkolwiek wpływać na stan zdrowia, samopoczucie albo cokolwiek innego?
I nie pytam tylko i wyłącznie o gorzelnictwo, bo w tym akurat przypadku wrażenia mogą być całkiem przyjemne (tak podejrzewam :o ). Ale jak się kładzie papę z dodatkiem kauczuku i to wszystko zgrzewa, to mi nie brzmi na warunki neutralne...
To jak to jest z tym wdychaniem różnych oparów?

Awatar użytkownika
degu
101%
101%
Posty: 317
Rejestracja: 2019-03-30, 22:44
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: wdychanie oparów

Post autor: degu » 2020-02-28, 17:24

Sztuczna inteligencja atakuje ???
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

Awatar użytkownika
fuutro
101%
101%
Posty: 561
Rejestracja: 2014-02-26, 02:18
Lokalizacja: małopolska

Re: wdychanie oparów

Post autor: fuutro » 2020-02-28, 17:54

Najprościej rzecz ujmując czytaj co producenci na etykietach piszą. Wiele tego typu rzeczy jest szkodliwych. Temat rzeka, nie ma co cwaniakować.
Nie dowierzaj wszystkiemu co czytasz. Pozwól jednak swojej wyobraźni w to wierzyć. Wyobraźnia prowadzi własne życie równoległe do Twojego, realnego. Wyobraźnia może poszerzyć granicę świata.
M. Sandemo

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6990
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: wdychanie oparów

Post autor: magas » 2020-02-28, 18:22

Pewnie kolega Spikyxa wklei nam link do super, jedynego, najlepszego x, temat wtedy zniknie, a trzymając się tematu i tematyki forum, to często w filmach polewają kamienie w saunie wódą, zamiast ją pić, pewnie to działa inaczej niż uciekające pary etanolu w naszym hobby, bo ja nie czując zapachu wiedziałem, że wody nie odkręciłem, ponieważ źle się poczułem będąc w tym pomieszczeniu, a okno było otwarte, wyszedłem do innego pomieszczenia odkręcić wodę i w kilka sekund, machów czystego powietrza samopoczucie wróciło do normy.

Spikyxa
0%
0%
Posty: 2
Rejestracja: 2020-01-03, 11:42

Re: Wdychanie oparów

Post autor: Spikyxa » 2020-03-04, 10:46

Spikyxa pisze:
2020-02-28, 14:32
Czy czynnośc zasygnalizowana w tytule może jakkolwiek wpływać na stan zdrowia, samopoczucie albo cokolwiek innego?
I nie pytam tylko i wyłącznie o gorzelnictwo, bo w tym akurat przypadku wrażenia mogą być całkiem przyjemne (tak podejrzewam :o ). Ale jak się kładzie papę z dodatkiem kauczuku ,,w tym miejscu chciałem przemycić link , ale pomyślałem, że lepsza będzie kara chłosty, proszę o wymierzenie mi 100 batów, przez kogoś z moich okolic, adres podam na pw „ to wszystko zgrzewa, to mi nie brzmi na warunki neutralne...
To jak to jest z tym wdychaniem różnych oparów?
A teraz to w ogóle trzeba uważać z głębokim oddychaniem, bo można złapać wirusa - choć ja uważam, że to bardziej nakręcona medialnie panika niż realne zagrożenie :furious dla ludzkości.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości