Rozeznanie w internecie

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
agago

Rozeznanie w internecie

Post autor: agago » 2020-04-01, 12:43

Cześć wszystkim
Pytanie z innej beczki, gdzie szukacie fajnych trunków i inspiracji/pomysłów? Internet czy lokalni znachorzy. Może macie jakieś fajne strony? Planuje otworzyć sklep online z dobrymi alkoholami i robię mały research

Awatar użytkownika
NeRWuS
101%
101%
Posty: 403
Rejestracja: 2018-12-18, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozeznanie w internecie

Post autor: NeRWuS » 2020-04-01, 15:15

Do znachora chodzę się leczyć, a nie prosić niech doradzi o trunkach :lol:
W internecie oglądam sobie co tam mają fajnego i kupuje po opisach coś co jest na mój budżet (czyli nic nie kupuje)
A będąc na forum o destylacji (i nie tylko) pytasz się skąd bierzemy "inspiracje"? No może tak jest (ale mogę się mylić) że część (jak nie większość) z nas trunki robi we własnym zakresie?
A osobę która pracuje jako "zawodowy składacz długopisów" zapytasz gdzie czerpie inspiracje i gdzie kupuje długopisy?

A poza tym i tak się okaże, że "rozmawiam" ze sztuczną inteligencją albo jakimś botem czy coś i się autorze nie odezwiesz... Ja nie wiem czy w takim razie to jest bot, czy admini takich nie lubią... Dlatego właśnie nie chce mi się rzeczowo odpowiadać...
"Kto żyje w Polsce, ten w cyrku się nie śmieje"

Awatar użytkownika
stratos
101%
101%
Posty: 682
Rejestracja: 2010-11-04, 20:18
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Kontaktowanie:

Re: Rozeznanie w internecie

Post autor: stratos » 2020-04-01, 21:16

Tu jest dużo wiedzy:
https://spirits.com.pl/
"Błogosławieni Ci którzy nie patrzą na swiat poprzez pryzmat wiedzy wpojonej" - stratos
"Jeżeli w ogóle warto coś robić, to warto to robić dobrze" - Albert Einstein
aparatura do destylacji

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6979
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: Rozeznanie w internecie

Post autor: magas » 2020-04-01, 22:12

Kolego agago to taki żart? nie masz szans w tej branży na sprzedaż wysyłkową fajnych trunków które kupisz w Polsce, bez względu w jaką półkę chcesz wejść to strata twojego czasu i pieniędzy, choć moim zdaniem napisałeś tego posta, by nam tu wrzucić jakąś reklamę. Jeśli jednak się mylę to musisz pomyśleć o imporcie i tu mogę ci pomóc, ale trzeba mieć spory kapitał i wiedzę na temat trunków, a wiedza nie polega na wiki, czy artykułach z neta, trzeba pojechać na miejsce i nosem przebadać znając polski rynek co będę sprzedawał więcej niż raz, chodzi o trunki, do których ludzie wracają i polecają znajomym.

agago

Re: Rozeznanie w internecie

Post autor: agago » 2020-06-16, 12:11

stratos pisze:
2020-04-01, 21:16
Tu jest dużo wiedzy:
https://www.google.com.pl
No obecnie temat jest ciężki, wiele osób nie chce kupować przez internet i woli jednak lokalne sklepy..
Moderator:
Moderowano cwaniactwo hejka

Hallowedpik
0%
0%
Posty: 2
Rejestracja: 2020-02-09, 21:13

Re: Rozeznanie w internecie

Post autor: Hallowedpik » 2020-09-01, 15:22

Jak wiadomo PANDEMIA i wszyscy kupują w internecie, wiec tutaj nie trafiona sugestia, ale jak ktoś powiedział - niedługo wszystko będzie w internecie, a po za nim nic :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości