szczoteczka do zębów

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
bedavicz

szczoteczka do zębów

Post autor: bedavicz » 2020-11-05, 15:13

Witam. Chciałbym dla siebie i swojej żony zamówić bardzo dobre szczoteczki do zębów. Polecicie coś?

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6979
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: szczoteczka do zębów

Post autor: magas » 2020-11-05, 15:27

Tarzan u nas w domu jest od wielu lat, kupiłem żonie cały komplet, walizka z różnymi końcówkami, ale żona tylko nocą używa bo ma taki pobór prądu, że w dzień na osiedlu wszystkim światło przygasa.

Awatar użytkownika
ernoliko
101%
101%
Posty: 273
Rejestracja: 2009-05-18, 00:18

Re: szczoteczka do zębów

Post autor: ernoliko » 2020-11-05, 16:38

Ja 5 lat temu kupiłem dla całej rodziny Oral-b Triumph Professional 5000. Działa bez zarzutu do teraz. Jakbym miał wymienić to tylko na to samo. To tak jak z naszym hobby- wydaje się raz ale na długo. Ciekawe co nam kolega za szita zareklamuje.
W głuchej puszczy, przed chatką leśnika, Drużyna diabołów stanęła zielona; A u wrót stoi brać bimbrownicza, Tam w izdebce Marian wszak kona.

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6979
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: szczoteczka do zębów

Post autor: magas » 2020-11-05, 18:06

Mój Tarzan też ma końcówki z napisem oral, ale żona mówi że zostawiła je dla mnie. Super zabawka, ale wszyscy sąsiedzi wiedzą kiedy się zabawiamy, bo jak pisałem wcześniej żarówki na osiedlu tak dziwnie mrugają jak by faza jedna uciekała. Mówiłem żonie by dochodziła tylko do poziomu turbo, przed którym jest jeszcze 11 delikatniejszych poziomów, ale jej wystarczyło powiedzieć nie wciskaj poziomu turbo nitro bambus, by stał się jej ulubionym programem.

Awatar użytkownika
NeRWuS
101%
101%
Posty: 403
Rejestracja: 2018-12-18, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: szczoteczka do zębów

Post autor: NeRWuS » 2020-11-05, 19:02

magas pisze:
2020-11-05, 18:06
Mój Tarzan też ma końcówki z napisem oral, ale żona mówi że zostawiła je dla mnie.
Mistrzostwo świata z tym opisem (i poprzednim) :lol: Siedziałem sobie przy blacie w kuchni i spadłem z "hokera" (ale ze szklaneczki nie uroniłem nawet kropli)
Co do szczoteczki (by nie było, że tylko zaśmiecam wątek) to ja osobiście używam szczoteczkę soniczną z firmy Xiaomi model Mi Electric Toothbrush. Moja dziewczyna ma identyczną. Ja kupuję końcówki twardsze, a dziewczyna miększe - ja mam podobno strasznie twarde zęby, a dziewczyna ma swoje "miękkie jak mleczaki", dlatego każdy ma swoje i nie ma szans się pomylić - końcówki inaczej wyglądają. Dodatkowo szczoteczka ma możliwość zmiany takiego "pierścienia" na dole na inny kolor (dołączone do szczoteczki) - co także uniemożliwia pomyłkę. Na plus również jest bateria, która wystarcza na bardzo długo, bo miesiąc bez problemu wystarcza przy dwukrotnym myciu zębów. Ja to za każdym razem jak pokazuje, że bateria słaba, to muszę szukać ładowarki, bo zapomnę gdzie ją odstawię :lol:
Druga sprawa, to może głupota, ale ma bluetooth i aplikację do niej - ja np ustawiłem sobie dodatkowe pół minuty na mycie języka (szybko mi się robi biały - moja rodzina ma to w genach i żadne specyfiki od dentystów nie pomagały). Dziewczyna z kolei ma włączone wybielanie zębów jako dodatkowe pół minuty.
Szczoteczka pozwala także na pokazanie "statystyki mycia zębów" - dla przykładu pokazuje, że mycie zębów wykonane zostało ze zbyt dużym naciskiem, albo że umyte są nierównomiernie. Moja dentystka zauważyła poprawę odkąd ją mam i sama mi ją poleciła, jako szczoteczkę "w miarę tanią, ale z jednym z lepszych stosunków cena/jakość". Tylko jak mi sama powiedziała, że nie zawsze warto ufać produktom polecanych przez dentystów - wszakże żyją oni z tego, że nam szybko zęby się psują xD
"Kto żyje w Polsce, ten w cyrku się nie śmieje"

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości