Pamięci tych co zginęli na Ukrainie

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Benek
101%
101%
Posty: 239
Rejestracja: 2005-12-25, 10:51
Lokalizacja: Mazury

Re: Pamięci tych co zginęli na Ukrainie

Post autor: Benek » 2022-03-21, 07:08

[*]

maria-n
100%
100%
Posty: 1365
Rejestracja: 2008-07-15, 14:52

Re: Pamięci tych co zginęli na Ukrainie

Post autor: maria-n » 2022-05-03, 13:29

Cześć
laurentp pisze:
2022-03-09, 14:18
Ja jednak PONOWIĘ prośbę do kol. Dudasz'a, żeby usunął najniższą linijkę swojego postu. Nie może być tak, że Polak (no, chyba, że nim nie jest) wychwala naród, który wymordował 500tys Polaków.
Ale może się z tym nie zgodzicie.
Jak ma być ZERO polityki, to w OBIE strony. (to @CK).
Kol laurentp Ostatnie zdanie tego wpisu wygląda na pojednawczą wypowiedź. Jednak zdanie (a raczej zapytanie) poprzednie, to czysta prowokacja. Oczywiście w kontekście drugiego zdania tego wpisu. Jak wiemy "Hyde park" rządzi się swoimi prawami. I każdy może powiedzieć (w tym przypadku napisać) co mu ślina na język przyniesie byle by nie obrażać adwersarzy!
Ja np. nie sądzę że ostatnie kol Dudasz'a to gloryfikacja. Dla mnie to wyrażenie wsparcia dla WSZYSTKICH tych którzy bronią granic swego kraju, przed bandyterką w nie Ludzkim wydaniu !!!! Też chylę czoła przed NIMI
Tym bardziej że kol. ma powiązania rodzinne z najechanym zbrodniczo narodem.
A co do tej prowokacji; ja się z tym GŁĘBOKO nie zgadzam. Bo po pierwsze - wolno mi, bo to moja ocena i nikt tego nie ma prawa mi bronić. A po wtóre, jaka to różnica???? 500 tys Polaków czy 150 Żydów zapędzonych do jednej z kieleckich stodół i spalonych żywcem. WTEDY ci Polacy dobrze zrobili?? Stąd ta moja - niezgoda. Nikogo w brew jego woli (a nawet za zgodą) nie wolno pozbawiać życia. Zbrodnia zawsze będzie zbrodnią nawet jeśli dotyczy - JEDNEGO CZŁOWIEKA.
Tak, że troszkę relatywizmu w tych ocenach, by się zdało!
[*]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bartolwino i 15 gości