PALUCHOWY "GADŻET " !!!!

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
98%
100%
100%
Posty: 1746
Rejestracja: 2006-02-04, 14:53
Kontaktowanie:

PALUCHOWY "GADŻET " !!!!

Post autor: 98% » 2007-07-19, 21:04

Witam - już za chwilę odłączma kompa i już dopiero za kilkanaście dni połacże sie z Wami - czy wytrzymam ??? - nie mam innego wyjścia tam gdzie jadę nawet komórki nie działają .

ale do rzeczy - czasu pstatnio było mało - i w pośpiechu naklejki które Kolega Paluch wysłał do mni ęprzeleżały 6 dni aż w końcu je publicznie opublikuję ....

jak pisał @Paluch - do każdej przesyłki bedę dodawał Wam naklejki - jeśli bedzie wola większośći to ustalmy "symboliczną cenę " za nie - a koszt za naklejki może dołaczymy do akcji harytatywnej - lub na inny cel ???? - myślę że główną rolę powinien odegrać tutaj Kolega @Paluch - więc prosze Ciebie @Paluch-u o wypowiedz - co do naklejek ...!!!! .


ja zamieszczam tutaj fotki jak sie prezentują :

co do tła to tutaj postanowiłem "improwizować " - :mrgreen: :mrgreen: .

mam nadzieje że poniekąd nawiązałem to motywu "przewodniego " .

Kończę i już odcinam się od kabelka - uciekam na urlop z zaciekawieniem poczytam o tym wątku jak się rozwinął .. pozdrawiam i do usłyszenia .
98% .

p.s. - a Paluch niech tutaj będzie "gospodarzem " naklejkowym - wszak dobra i super robota !!! .
pozdrawiam jeszcze raz 98%
Załączniki
naklejka 4.JPG
naklejka 3.JPG
naklejka 2.JPG
naklejki 1.JPG
naklejka.JPG

Paluch
101%
101%
Posty: 722
Rejestracja: 2006-06-10, 21:54
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Paluch » 2007-07-21, 22:53

Skoro zostałem wywołany do tablicy...
Wprawdzie jestem na urlopie i mam ograniczony dostęp do sieci ale skoro mi się udało dorwać to - wszystko się zgadza co do celu.
Kolega 98% będzie dołączał każdemu z Was który dokona zakupów dwie naklejki.
Jeśli taka będzie wola i ochota kupującego to doda on dowolną kwotę jako datek na cel charytatywny.
Jeszcze raz muszę to powiedzieć: Każdy kupujący dostanie naklejki ale nie ma obowiązku dawania datków !
Naklejki są wykonane do naklejania "pod szybę" więc można nakleić w samochodzie nie uszkadzając lakieru.
To tyle ode mnie.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam
Paluch
Ostatnio zmieniony 2007-08-06, 21:38 przez Paluch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
98%
100%
100%
Posty: 1746
Rejestracja: 2006-02-04, 14:53
Kontaktowanie:

naklejki

Post autor: 98% » 2007-08-06, 14:15

Witam a więc z każdym zamówieniem beda dołączone dwie naklejki oraz informacja
o możliwości "datku" który przekażemy na jakiś szczytny cel ......

pozdrawiam 98%

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości