Forumowe pogony

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
adwokat
101%
101%
Posty: 639
Rejestracja: 2006-01-05, 17:42
Lokalizacja: Rzeszów / Kraków

Post autor: adwokat » 2010-01-28, 18:16

Witam.

Przeglądałem allegro i trafiłem na coś takiego.

Tłumaczy wujek google: (wierność jak bądź, ale daje pogląd. ja czytam cyrylice, ale wielu nie.)
wujek google pisze: NOWOŚĆ! CIEKAWE! Niewiarygodne! CUD! Splash!


Urządzenia ultradźwiękowe przyspieszonego starzenia (starzenie) wszystkich rodzajów napojów alkoholowych oraz poprawiają smak - JAPONIA


Nie jest trudno w to uwierzyć! 10 litrów wódki na 20 minut zestarzeje (para) z 1, i 200 minut z 10 lat! Wypróbuj sam!


Nie musisz czekać LAT NA DŁUGOTERMINOWE dojrzały rakii, wino i inne napoje!


Instrument ultradźwiękowe "Volcano Expert" jest pierwszym instrumentem do użytku domowego, wyprodukowane przez japońską technologię sztucznych aging (starzenie) i oczyszczania różnych rodzajów napojów alkoholowych (wódka, wódka, wino, brandy, likiery, itp.) ..

Przeznaczony jest do uzdatniania wody akustycznych, roztworach wodnych, żywności płynnej (mleko, soki owocowe, itp.). Carbonated napojów alkoholowych деэинфекция, poprawy smaku i przechowywania przedłużenie życia.

Potężny ultradźwiękowe pola wytwarzane podczas obsługi instrumentu zapewnienia:
- Eliminacja szkodliwych intermolekulyarni i degradacji wysokiej masy cząsteczkowej związków w alkoholu;
- Uruchomienie procesu estryfikacji, poprawę smaku, uzyskane w następstwie długotrwałego starzenia alkoholu;
- Zakończenie dezynfekcji i rozszerzenie przechowywania płynów;

Tylko 20 minut leczenia urządzenia, duchy sastaryava około 1 roku i poprawia jakość smaku zupełnie nowe zasady - efekt kavitatsionno fal ultradźwiękowych.

W obróbki ultradźwiękowej, alkohole, może być zwolniona z wielu szkodliwych składników, które powodują pogorszenia smaku i aromatycznych właściwości alkoholu. Po przetworzeniu w celu zmniejszenia poziomów amylu, izoamilov i izobutylu alkohol propylowy.

Wynika to z wielu reakcji chemicznych, niektóre z nich mają miejsce w tradycyjnym starzenia.

Przetwarzania zniszczenie mikroorganizmów w cieczy i powierzchni zanurzonego w niej podmiotów.
Napoje alkoholowe, czy w sklepie, lub domowej produkcji zawierają szkodliwych substancji, które wpływają nie tylko na smak, ale mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

Ich jakość jest lepsza w wielu lat w drewnianych pojemnikach / beczki, ale tym razem od chwili uzyskać smak napoju.


W ramach działania urządzeń ultradźwiękowych "Volcano Expert" osiąga przyspieszenie starzenia alkoholu, ponieważ przyspieszone liczba fizykochemicznych procesów prowadzących do emisji szkodliwych składników - bardzo zmienny (alkohol metylowy i aldehydu octowego) i niszczenia dużej molekularnej związków. Równocześnie z niniejszym postępowaniu estryfikacji z udziałem naturalnymi składnikami destylatów - alkohol etylowy i kwasy organiczne (winowy, kwas octowy, cytrynowy, jabłkowy itp.). tworząc estry - substancje aromatyczne. Rezultatem tego jest zwiększona aromatycznych i właściwości smakowe napojów, przy jednoczesnym zachowaniu bez zmian, ich kolorów i jasności.

Dzięki akcji "Volcano Expert", potraktował alkohol nie powoduje poranne bóle głowy i złe samopoczucie z powodu eliminacji alkoholu metylowego i składników, które powodują takie skutki.

Korzystanie z "Volcano Expert wszelkich napojów alkoholowych staje się niezwykle wysoką jakością. Minimalny czas przetwarzania danych z urządzeniem USG" Volcano ekspertów "20 minut za litr (do 10 litrów), jak sastaryava (wieku) o jeden rok. Dzięki rozszerzeniu czasu, aby osiągnąć lepsze wyniki.
Eksperementalno że alkoholu leczonych USG jest wchłaniany i degradacji w organizmie około 30% szybciej niż ropy, co z pewnością podniesienie gwarancji jakości.

Cheers to 10-whisky lat!


Boże Narodzenie, Nowy Rok Cena: 65 lw

Ciekawe, czy warte uwagi.
Mam znajomego w Bułgarii, który winien mi jest drobną przysługę, więc jak będzie jechał do polski, to go o to poproszę.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2010-01-28, 19:21 przez adwokat, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam. adwokat

Paluch
101%
101%
Posty: 722
Rejestracja: 2006-06-10, 21:54
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Paluch » 2010-01-28, 20:36

@ man111

Skąd zaczerpnąłeś tę wiedzę? 40 do 80 MHz to już zakres fal UKF i ultradźwięki o takiej częstotliwości nie są mi znane (a może coś przeoczyłem to mnie objaśnij).
Mam kilka generatorów ultradźwięków ale wszystkie pracują z częstotliwością zegarka kwarcowego - 32 i coś tam KHz. Służą w nawilżaczach i inhalatorze.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Spirit
100%
100%
Posty: 2303
Rejestracja: 2008-03-01, 18:30
Lokalizacja: Ostrołęka.

/zalegalizujmy-marihuane-w-polsce

Post autor: Spirit » 2010-02-06, 09:47


Awatar użytkownika
kowal
101%
101%
Posty: 1748
Rejestracja: 2006-02-19, 00:18
Lokalizacja: Z-Dolny Śląsk ;)

Post autor: kowal » 2010-02-07, 18:54

Wszystko ładnie, pięknie, ale dlaczego od razu reżim ma na tym kłaść łapę? Dlaczego ktoś kupując jakikolwiek produkt ma dodatkowo płacić haracz? Państwo powinno się po prostu od używek odstosunkować. A nie nie karać za ich używanie, ani nie nakładać na nie podatków. Karać tylko za sprzedaż nieletnim. Haracz w cenie energii, paliw, alkoholu, tytoniu też jest zwykłym złodziejstwem.
Kuję żelazo, póki gorące :-)

Awatar użytkownika
berni
50%
50%
Posty: 168
Rejestracja: 2009-11-16, 19:47
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: berni » 2010-02-08, 21:24

@ kowal. Zgadzam się z tobą , ale z drugiej strony gdyby państwo chciało brać mniejszy haracz z tych używek i nie stwarzało barier nie do przebicia (durne przepisy) to ja jako rolnik zajął bym się produkcją alkoholi jako produkt regionalny.Mógłbym mieć dodatkowe źródło utrzymania a tak kombinuję jak debil żeby związać koniec z końcem.A o moim hobby wolę żeby nikt nie wiedział ,bo zaraz się znajdzie jakaś ,,uprzejma'' menda i będą kłopoty.

Awatar użytkownika
czornulek
101%
101%
Posty: 1065
Rejestracja: 2009-01-04, 17:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: czornulek » 2010-02-08, 21:30

Nie potrzebuję się dobrze bawić, żeby pić alkohol.

Awatar użytkownika
Spirit
100%
100%
Posty: 2303
Rejestracja: 2008-03-01, 18:30
Lokalizacja: Ostrołęka.

Post autor: Spirit » 2010-03-19, 18:37

Czy ktoś z was ma zaworek na odbiorze i w silikonową rurkę łączącą zaworek z kolumną/powrotem, wpięty przyrząd do infuzji (kroplówka) w celu odbioru przedgonu? Nie wiem czy wpiąć całość razem z tym wizjerem gdzie lecą kropelki czy tylko rurkę i ten zaworek suwakowy? Obrazek
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami....

morusek
50%
50%
Posty: 183
Rejestracja: 2010-02-08, 13:51
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: morusek » 2010-03-19, 20:35

jeżeli będziesz regulował odbiór obserwując kapanie na wyjściu to poco ci wizjer?
te wężyki to chyba nie są spożywcze?
morusek

KARMEL
90%
90%
Posty: 509
Rejestracja: 2008-01-06, 18:54

Post autor: KARMEL » 2010-03-19, 20:36

Nie wiem jak teraz ale jeszcze nie dawno rurki do kroplówek na pewno robione były z PVC
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Spirit
100%
100%
Posty: 2303
Rejestracja: 2008-03-01, 18:30
Lokalizacja: Ostrołęka.

Post autor: Spirit » 2010-03-19, 21:03

Przecież to do pogonów więc co za różnica z czego są te aparaty. Szpikulec będzie wbity w rurkę powrotu więc destylat który przepłynie koło szpikulca i tak wróci do kolumny. Do odbioru wygonu będzie rurka nad zaworkiem. W ostateczności można po odbiorze przedgonu wyjąć szpikulec.

[ Dodano: 2010-03-19, 21:05 ]
morusek pisze:jeżeli będziesz regulował odbiór obserwując kapanie na wyjściu to poco ci wizjer?
Bo wizjer ma właśnie ten szpikulec do wbijania.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami....

morusek
50%
50%
Posty: 183
Rejestracja: 2010-02-08, 13:51
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: morusek » 2010-03-19, 21:30

w tym wypadku pakuj z wizjerem będzie ci łatwiej odbiór przedgonu wyregulować co do" kropli"
morusek

Awatar użytkownika
berni
50%
50%
Posty: 168
Rejestracja: 2009-11-16, 19:47
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: berni » 2010-03-20, 08:18

Spiryt ja takie kroplówki używam od dłuższego czasu i jestem zadowolony.Po drugim użyciu zrobi się biała i twarda ale jak dostanie temperaturę to wszystko wróci do normy.Dwie uwagi potrafi się przytkać bo ma bardzo drobne sitko i po którymś razie od temperatury lub alkoholu :nie_wiem robi się kruche i raz mi pękło od strony szpikulca.
Każdy kieliszek to gwóźdź do trumny - więc pijmy co by nam się trumna nie rozleciała!

Awatar użytkownika
Spirit
100%
100%
Posty: 2303
Rejestracja: 2008-03-01, 18:30
Lokalizacja: Ostrołęka.

Post autor: Spirit » 2010-03-20, 18:45

dziś zrobiłem próbę ale zamiast tego szpikulca wbiłem w rurkę silikonową venflon, wszystko było super, odbiór przedgonu jeszcze nigdy nie był tak łatwy.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami....

Awatar użytkownika
kowal
101%
101%
Posty: 1748
Rejestracja: 2006-02-19, 00:18
Lokalizacja: Z-Dolny Śląsk ;)

Post autor: kowal » 2010-06-15, 18:46

Napój, który podobno obniża te małe złośliwe promile. Ciekawe, czy działa?
http://www.sfora.pl/Oto-cudowny-napoj-n ... ile-a21180
Kuję żelazo, póki gorące :-)

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6988
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Post autor: magas » 2010-06-16, 23:22

Jest gdzieś skład podany tego eliksiru dnia drugiego , bo doszukać się nie mogę , swojego czasu sprzedawałem preparat na koncentrację , miał być dla łuczników i strzelców , a potem by trafić do szerszego grona nabywców , wkręcili ludziom w wieku szkolnym , że działa podobnie do amfy , tylko się śpi normalnie , co oczywiście było nieprawdą , działało to raczej podobnie do gorzkiej prawdziwej czekolady , która pewnie w składzie ma tyrozynę , preparat nazywał się tyrozin czy tyrosin , pozdro magas37

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości