Polaczenie...

Masz problem, wniosek, sugestię - napisz
Messey

Polaczenie...

Post autor: Messey » 2006-03-28, 12:06

A wiec drodzy Panie i Panowie. Wystepuje w waszym kierunku z mala sygestia i propozycja. Widze iz wasze poczatki forumowe sa dosc ciezkie - nie dziwie sie, kazdy tak ma, lecz nie kazdy jest w stanie z tego wybrnac.
Dlatego przedstawiam wam propozycje abyscie polaczyli sie i przeniesli swoje forum na www.cat.chlanie.net . Jestesmy forum jednej z najwiekszych polskich stron traktujacych o alkoholu io napewno takie przenosiny tylko i wylacznie by wam pomogly.
Jest u nas troche wiecej userow niz u was, niby tylko 3 razy wiecej, lecz u nas wiekszosc jest aktywnych... Dodatkowo dzienny limit odwiedzin wynosi pewnie kilkadziesiat razy wiecej niz u was (jesli nie kilkaset), dlatego sa to dla was nowe mozliwosci i duzo kolejnych osob zainteresujacych sie wasza tematyka.

A teraz co do konkretow - dostalibyscie swoj wlasny dzial w ktorym wasza Administracja dostalaby wszelkie zezwolenia i mozliwosci. Jesli byscie sie odpowiednio rozwijali i bylaby potzeba to oczywiscie zrobilibysmy wiecej niz jeden dzial, przenoszac odpowiednie tematy tam gdzie ich miejsce. Choc nie wykluczamy wrzucenia takiego forum jakie posiadacie w niezmienionej wersji zachwoujac wszystkie oddzielne dzialy.

To na tyle na wstepie - zastanowcie sie dobrze, poniewaz takie rozwiazanie daloby wam dziesiatki nowych userow i napewno nie male zaciekawienie, duzo przewyzszajace te tutaj.

Jesli bylibyscie zaciekawieni to wszystkie konkretniejsze sprawy omowimy dokladnie, jestesmy otwarci na wasze propozycje. Zapraszam na www.cat.chlanie.net i prosze w razie zainteresowania o kontak z Messey lub Jacob (wszelkie informacje beda w naszych profilach) lub tez piszcie tutaj, bede sledzil ten temat.

pozdrawiam i jeszcze raz proponuje zastanowic sie nad ta propozycja.

Awatar użytkownika
PtasioR
101%
101%
Posty: 102
Rejestracja: 2006-03-09, 11:52
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: PtasioR » 2006-03-28, 12:45

Ja tam jestem za pozostaniem tutaj gdzie jestesmy! A kto jest naprawde zainteresowany to znajdzie nas i tutaj! A co do ilosci userow nei chodiz nam o ilosc a o jakosc :)! Wiec proponuje pozostac tutaj! Pozostanmy i zachowajmy suwerennosc!! Pozdrawiam ALL!!

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5060
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Polaczenie...

Post autor: Citizen Kane » 2006-03-28, 13:04

Messey pisze:Widze iz wasze poczatki forumowe sa dosc ciezkie - nie dziwie sie, kazdy tak ma, lecz nie kazdy jest w stanie z tego wybrnac.
Może inni koledzy wypowiedzą się co do meritum, ja natomiast o powyższym cytacie.
Oto wyciąg z twojego forum:

HISTORIA FORUM
07.III.2005 - powstanie forum na serwerze lycosa
28.VI.2005 - mamy juz 45 userow - to forum na po bardzo zbliżonym czasie 97 userów
02.VII.2005 - liczba postów na liczniku = 1000 to forum po trzech, a nie po 4 miesiącach na 1240 postów.
30.IX.2005 - 100 userów - to forum po trzech, a nie po ośmiu miesiącach ma 97 userów

Nadmienię, że forum C<sub>2</sub>H<sub>5</sub>OH jest bardzo monotematyczne, szczególnie w porówaniu do forum, które reklamujesz, a więc wyniki jeszcze bardziej przemawiają na moją korzyść. W identycznych przedziałach czasowych mamy ewidentnie lepsze notowania. Nie twierdzę, że tak będzie dalej, ale w takim razie na jakiej podstawie piszesz słowa które zacytowałem? Z mojej strony, wybacz, ale nie skorzystam.

Nie pogniewasz się chyba jak zareklamuje u ciebie, swoje forum. A nóż trochę zainteresowanych tematem userów znajdzie się tutaj.

Messey

Post autor: Messey » 2006-03-28, 13:10

Na jakiej podstawie - na prostej - macie bardzo slaby poczatek, mimo iz jak twierdzisz lepszy od mojego forum, o czym nie zparzeczam. Ja rowniez mialem slabe poczatki, ale mam juz je za soba...

Skoro nie przylaczycie sie, no coz - trudno. Myslalem aby umiescic cale wasze forum bez zmian w jednym dziale tworzac poddzialy, ale ksoro niejestescie zainteresowani to pozostaje uszanowac decyzje i rzyczyc powodzenia :!: .

Co do reklamy - prosze bardzo, ale w odpowiednim dziale :wink:

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5060
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Post autor: Citizen Kane » 2006-03-28, 13:19

Messey pisze:macie bardzo slaby poczatek
Polemizowałbym z tym bardzo słabym... Zważ że piszemy tylko o jednym, konkretnym i wielce szczególnym temacie.

esos

Post autor: esos » 2006-03-28, 13:20

sluchajcie, mala prosba. nie wyglupiajcie sie w zasypywanie cat`a reklamami swojego forum - to dziecinada. szkoda zeby sie wzajemnie banowac dla zasady.

a swoja droga - chlopaki z cat`a maja o tyle dobra sytuacje, ze sa oficjalnym forum chlanie.net, wiec wsparcie maja przepotezne. nie namawiam. informuje.

esos

Post autor: esos » 2006-03-28, 13:32

zebym nie byl zle zrozumiany ;) reklama jedno, wrzucanie kilku gdzie popadnie to 2gie ;)

Awatar użytkownika
Aabratek
101%
101%
Posty: 1395
Rejestracja: 2006-02-05, 16:20

Post autor: Aabratek » 2006-03-28, 13:41

Po pierwsze jak pisał CK to forum jest o wytwarzaniu alkoholu więc nijak sie ma do tego "chlania"
po drugie jest uzupełnieniem forum Oliwki które spowodowało powstanie tej strony/forum

a już stona mająca takie kwiatki jak: dziwne projekty: dla mnie, nie świadczy najlepiej o autorach - wybacz kolego Messey ja nie skorzystam

co do ilości postów czy userów - tutaj dyskutujemy przeważnie zwięźle i staramy sie pomóc "nowym" a nie nabijamy postów tylko dla rankingów
... a Goździkowa przypomina - na ból głowy walnijcie klina !

Messey

Post autor: Messey » 2006-03-28, 14:08

Widze ze macie zamiar obrazac moich userow jak i m.in. mnie... zwaz ze na forum CAT'a nikt postow nie nabija, a poza tym...

Zreszta - nie po to wpadlem na te forum. Widzac was raczkujacych poki co dalem propozycje - nie skorzystaliscie, na tym koniec... Nie ma chyba najmniejszego sensu probowac sie teraz przechwalac, probowac obrazac itd. Mi tez nie pasuje wiele rzeczy i wydaja sie dla mnie wrecz smieszne na waszym forum, ale wspominac o tym nie musze kolego AAbratek.

Co do tego czy macie bardzo slaby poczatek i czy jestescie raczkujacy - nie zgadzamy sie w tych stwierdzeniach i tyle - trudno. Ile ludzi tyle teorii.

Na tym zakonczmy, bo nie wiem czy naprawde chcecie nas obrazac...

Awatar użytkownika
Aabratek
101%
101%
Posty: 1395
Rejestracja: 2006-02-05, 16:20

Post autor: Aabratek » 2006-03-28, 15:32

Messey pisze:Widze ze macie zamiar obrazac moich userow jak i m.in. mnie...
występuję w pojedynczej osobie , a powyższy post jest moją suwerenną opinią,
nie jestem właścicielem tego forum dlatego co sądzi CK i inni jest ich sprawą.
z mojej strony to tyle, żegnam.
... a Goździkowa przypomina - na ból głowy walnijcie klina !

Awatar użytkownika
studzin
40%
40%
Posty: 96
Rejestracja: 2006-03-20, 17:05
Lokalizacja: Tczew

Post autor: studzin » 2006-03-28, 18:00

wiem ze nie mam tu za duzo do gadania ;) ale nie podoba mi sie pomysl przenosin :) tu mi jest dobrze...

Awatar użytkownika
wampir
50%
50%
Posty: 180
Rejestracja: 2006-01-06, 15:48
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: wampir » 2006-03-28, 18:11

Jak jest coś dobre to nie ma co psuć , trzeba polepszać :wink: , a to forum jest dobre choć jeszcze młode i idzie w dobrym kierunku :lol: .
,,Niech moc (%) będzie z wami"

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5060
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Post autor: Citizen Kane » 2006-03-29, 00:27

@esos
Nie miało miejsca żadne zasypywanie z mojej strony. Umieściłem post z reklamą, po czym dostałem odpowiedź o nakazem publikacji w odpowiednim dziale. Dostałem linka do działu i tam post powtórzyłem. Admin Messey zadeklarował się, że usunie pierwszą wiadomość. Chyba z mojej strony wszystko było OK.

@Massey
Jestem otwarty na propozycję (poza przenosinami) więc jeśli ci się nie podoba lub, jak napisałeś, wydaje się śmieszne napisz. Po uzględnieniu za i przeciw być może przychylę się do twoich rad / propozycji. Nikt tu nie próbuje nikogo obrażać i choć jesteśmy początkujący, to start mamy lepszy... skoro tak, to możliwe, że w porównywalnym czasie do waszego będziemy stali lepiej. Jeśli nie będziemy, to też sie tym nie zmartwię, bo jak napisał AAbratek liczy się treść, a nie ilość. Na 100% nie będzie na forum działów nie związanych bezpośrednio z tematem głównym. Uważam, i nie jest to jakiś przytyk akurat do waszego forum, że mieszanie kilku, kilkunastu różnych gałęzi tematycznych na forum jest kiepskim pomysłem. Poza nieznacznym wzrostem ogólnej liczby postów, ile się można bowiem dowiedzieć z działu PC'et Stuff... i jaką on ma wartość merytoryczną...

Awatar użytkownika
Tofi
100%
100%
Posty: 1863
Rejestracja: 2006-01-05, 00:36
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontaktowanie:

Post autor: Tofi » 2006-03-29, 01:43

Przenosiny na tamte forum nie wchodzą w grę, ponieważ obydwa fora są tematycznie rozbieżne. Co do kiepskiego startu to nie sądzę aby był on kiepski w porównaniu do liczby potencjalnie zainteresowanych tematem internautów (znam wielu ludzi którzy byli by zainteresowani chlaniem, ale gorzelnictwo to dla nich zbędne zawracanie głowy). Forum CAT jest zbyt ogólne jak dla użytkowników c2h5oh i vice versa - nasze forum jest zbyt specjalizowane by być fragmentem forum ogólnego, więc sam pomyś na taką ewentualność uważam za co najmniej postrzelony. Jest jeszcze jedna rzecz która przemawia na NIE - CAT zdecydowanie skłania sie ku łamaniu odstawowej zasady bimbrownika &#8222;1. nie pij przy pędzeniu"

Tak swoją drogą to tradycje mamy niezłe - półtora roku i ok. 8 tys. postów na oliwce.

Awatar użytkownika
cour_de_balance
101%
101%
Posty: 102
Rejestracja: 2006-01-12, 12:51

Post autor: cour_de_balance » 2006-03-29, 02:43

Witam!!!
Mimo późnej pory nie oparłem się pokusie skomentowania propozycji połączenia (wchłonięcia) naszego forum przez chlanie.net.
Szczerze powiedziawszy nigdy na nim nie byłem, bo i nie było ku temu powodu. Większość moich wątpliwości rozwiali koledzy z naszego forum. I tym się przede wszystkim różnimy od innych. Zawsze mogę liczyć na przyjaciół. Jeśli czegoś nie wiemy to nie wypisujemy dyrdymałów, a pomagamy sobie wzajemnie bez względu na poziom zaawansowania. Nie ma podziałów na żółtodziobów czy guru. W ostateczności podawane jest źródło gdzie można się doszkolić.
Ponadto, osobiście dla mnie, nie ma znaczenia ilu userów liczy forum.
Ważny jest poziom czysto merytorycznej dyskusji. I proszę nie mówić, że post typu czym popijać wódkę lub z czego doisz takową posiadają. Dalej nie czytałem gdyż się zniechęciłem.
Jestem prawie od początku na tym forum i nie zauważyłem aby ktokolwiek w stosunku do kogokolwiek przejawiał agresywne zachowanie.
Massey- i wiesz czyja to zasługa &#8211;administratora.
Poproś Citizena Kanea o lekcję. To poczciwy chłop. Zrobi Ci porządek na forum. Chociaż nie &#8211; nad chaosem nie da się zapanować.
Zobaczcie koledzy, bo może nigdy nie było okazji temu się przyglądać, jak przejrzysta u nas jest szata graficzna. Prosta, nieskomplikowana, bez skaczących banerów, rozdartych avatorów lub reklam.
A tam co? Jak przełanczam to pierwsze skojarzenia- ciemność, ciemność widzę &#8211; Albercik wychodzimy.
Moim zdaniem, jeśli przeciwstawna dyskusja wywiąże się na forum chlanie to będzie to dla nas żywa reklama, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Co bardziej rozsądniejsi zasilą nasze szeregi.
Tak naprawdę to C2H5OH jako jedyne, ma szanse przejęcia głodnych wiedzy z innych forum. (dla jasności -mówimy o naszym kręgu zainteesowań)
Więc wolnoć Tomku w swoim domku.
Przepraszam jeśli kogoś uraziłem- ale to wolny kraj, i choć nie zawsze jest wolność słowa to ja swoje wyraziłem.
Nie wszystko na chlanie.net jest kiepskie. Są i fajne rzeczy. Z tych dobrych będziemy brać przykład.
My przede wszystkim skoncentrowani jesteśmy nad uszlachetnieniem produkcji alkoholu etylowego a nie chlaniu. Poza tym wszyscy jedziemy na tym samym wózku- balansujemy na granicy prawa. Więc stuknijmy się, jeśli nie w głowę to w pierś. Tak naprawdę to fajna zabawa.
Apeluję w tym miejscu do kolegów z forum, aby emocje nie wzięły góry. Zajmijmy się tym, z czym przyszliśmy na to forum.
Kończąc moją długą wypowiedz, gdyż sam nie lubię długich postów- pragnę zaznaczyć że nie komentuję ewentualnych ataków na moją osobę.
Pozdrowienia dla wszystkich.

Cour de Balance ...po jednym i do roboty. :mrgreen:

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości