Niepożądani użytkownicy

Masz problem, wniosek, sugestię - napisz
Awatar użytkownika
tomy
70%
70%
Posty: 317
Rejestracja: 2006-04-21, 16:11
Lokalizacja: Kaszuby

Post autor: tomy » 2008-06-21, 23:21

artgsm pisze:...A moze Szef rzeczywiscie ma racje, ze to co jest, wystarczy...
Należy zastosować prastarą zasadę wojskową
1) Szef zawsze ma rację
2) W razie jakichkolwiek wątpliwośi patrz punkt pierwszy

Awatar użytkownika
artgsm
101%
101%
Posty: 301
Rejestracja: 2007-10-26, 16:17
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: artgsm » 2008-06-23, 01:30

@ tomy

Zasada zastosowana :wink:
ENERGA - bezplatny internet w Twoim gniazdku

Awatar użytkownika
Tofi
100%
100%
Posty: 1863
Rejestracja: 2006-01-05, 00:36
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontaktowanie:

Post autor: Tofi » 2008-06-30, 22:58

Citizen Kane pisze:
Tofi pisze:Takie ostrzeżenie z tego co pamiętam jest przy wejściu na stronę "bractwa krakusa".
:?:
co prawda strona bractwa krakusa już nie istnieje, ale edytując swój fragment Open Directory Project wpadł mi w ręce inny link link przykładowy (nie krypto reklama)
Konstytucja RP - Art. 54. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5058
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Post autor: Citizen Kane » 2008-07-01, 09:23

Ciekawe, pomyślę nad tym.
BTW chyba w przypadku strony moonshine_still problemem może być reakcja pająków Googla :?

Awatar użytkownika
Tofi
100%
100%
Posty: 1863
Rejestracja: 2006-01-05, 00:36
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontaktowanie:

Post autor: Tofi » 2008-07-01, 15:38

No raczej z pająkami nie będzie problemów jeżeli masz mapę serwisu. Nie pamiętam dokładnie struktury tego pliku, ale wiem że dokuwiki robił mi go automatycznie, dzięki temu spidery unikały zapętlenia i od razu wiedziały co i jak jest ze stroną. Ale nawet bez mapy strony przecież jest jeden link prowadzący do strony głównej, a drugi ustawić jako javascript history:back, lub link do google albo np. akcji pajacyk.
Konstytucja RP - Art. 54. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Awatar użytkownika
Tofi
100%
100%
Posty: 1863
Rejestracja: 2006-01-05, 00:36
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontaktowanie:

Post autor: Tofi » 2008-07-27, 19:15

może któryś z moderatorów, lub nawet sam admin zajmie się tym, co się aktualnie dzieje w shoutboxie, bo wyglada jak dzierżyciel pomysłów L***a
Konstytucja RP - Art. 54. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Awatar użytkownika
kitaferia
101%
101%
Posty: 2265
Rejestracja: 2007-09-04, 15:16
Lokalizacja: EuroSojuz

Post autor: kitaferia » 2008-07-27, 19:43

Popieram, juz dawno pisałem, iż Kolega bart to "chodząca kryptoreklama" i buta niczym nie poparta.... wystarczy przejrzeć jego posty i wpisy w shoutbox'ie .....
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-07-27, 20:13

Rzeczywiście @bart zareklamował się w Shut Boxie, ale na tym forum będzie mu bardzo trudno zbliżyć się do standardów naszego kolegi @98%. :mrgreen:
Niech @bart próbuje, prawdopodobnie tylko się ośmieszy na tym forum. Raczej nie zdobędzie tu klientów. :mrgreen:

pzdr

bart
30%
30%
Posty: 42
Rejestracja: 2008-04-28, 16:54

Post autor: bart » 2008-07-27, 23:54

i co z tego wynika nic
Ostatnio zmieniony 2008-08-02, 00:02 przez bart, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2008-07-28, 00:20

bart pisze:......Zresztą jak raz na miesiąc wkleję małego linka to, komu to przeszkadza.....
Kolego @bart!
Na tym forum nie Ty będziesz ustalał "reguły gry".

Odtąd każdy Twój post z reklamą (włączając w to działalność w ShoutBox) będzie "nagradzany" OSTRZEŻENIAMI !!!
Zastanów się czy o to właśnie Ci chodzi.

pzdr

Awatar użytkownika
98%
100%
100%
Posty: 1746
Rejestracja: 2006-02-04, 14:53
Kontaktowanie:

Post autor: 98% » 2008-07-28, 01:28

Witam Szanownych Kolegów - jako moderator a poniekąd "działający " tutaj jako
"zaopatrzeniowiec" - chciałbym Wam napisać coś od siebie - aby każdy dobrze mnie zrozumiał.

"Reklama " jakkolwiek w różnych postaciach ( pisana/szemrana/ natarczywa / inne formy) - zapewne są na to "fachowe " określenia - niestety ja nie kończyłem edukacji
marketing / reklama itp.... i nic nie mam wspólnego z "cudowną "reklamą swoich produktów - ja kieruję sie nieco innymi kryteriami z nastawieniem na jakość oferowanych przedmiotów, oraz na odbiorcę i jego preferncje itp..)
Powoduje konkurencję - z jednej strony to dobrze, bo Klient ma świadomie prawo wyboru wybiera produkt "a " lub "b" lub " T***"( PRZEPRASZAM ZE TEN PUNKT "t" :mrgreen: ) - tańszy lub droższy - szuka dla siebie "alternatywy", z drugiej strony dla
"dostawcy " / "reklamodawcy" jest to w pewien sposób "zagrożenie", że ktoś próbuje ingerować w "tę" dziedzinę mając świadomość, że natarczywe "reklamy" osłabią jego pozycję jako "lidera " ( bynajmniej nie uważam się tutaj za takowego ) - zdrowa konkurencja ok ...
ważne, aby nie było "opluwania " " negatywnych NIESPRAWDZONYCH wypowiedzi na temat produktów konkurenta !! .

z racji tego chciałbym poinformować "
odcinam się ( na szczęście są jeszcze inni moderatorzy i jest nasz C.K. którzy działają w zamiarze "wspólnego dobra " )
Od wszelakich rozmów na ten i inne w przyszłości tematy związane z reklamą oraz oferowaniem innych /tańszych / droższych - "specyfików " - z tego powodu że
szanuję konkurencję ( choć w naturze ludzkiej jest to nie do przyjęcia - ważne aby "zabić "konkurencję i mieć monopol" ) oferuję i zaopatruję nasze forum - a nieetyczne byłoby z mojej strony "kasować , odcinać , wyganiać , eliminować " konkurencję - niech forum samo wybierze/oceni sobie lepszego dostawcę - według swoich upodobań -każdy kieruje się innymi kryteriami - i ja nie jestem na 100 ani na 98% ( ostania sytuacja zmusza mnie do opóznienia wysyłek z powodu pracy zawodowej ... niestety cierpicie Wy - ...... ) monopolistą
na "ten rynek "

temat destylacji jest mi "bardzo " bliski - niektórzy wiedzą o co mi chodzi - lubię ( a rzadko się to zdarza ) odskoczyć od "szarej " rzeczywistości do tego co lubię - kontakt z Wami
a że lubię to co robię to satysfakcję mam ogromną - :mrgreen: .
dlatego ja będąc moderatorem i "zaopatrzeniowcem" jestem w niezręcznej sytuacji
aby "ingerować " w to co Kolega @Tofi pisze ..... .

odcinam się i nie komentuje wypowiedzi w stylu :
komu to przeszkadza jak widzę przychylnym albo komuś, kto ma tutaj ukryty interes
zresztą czas pokaże , forum osądzi - mam nadzieje że mnie drodzy Koledzy rozumiecie
nie udzielałem sie jak "L**N" kazał mi kupić słownik bo sie ortograficznie pomyliłem
ja napisałem że jestem "wieśniakiem " - i tak piszę miał ubaw ale forumowicze wybrali
- co wybrali to wiecie ... :wink: ....

forum jest ogólnodostępne ( po zalogowaniu się z wiadomych powodów ) - jest kopalnią wiedzy z której każdy normalny człowiek może korzystać - "wypożyczać " rozwiązania , projekty , receptury - dodawać swoje sprawdzone opinie, propozycje , uwagi oraz proponować innowacyjne podejście do "sztuki " :wink: .

jednak poniżania , obrażania innych użytkowników nie będę tolerował :!: :!: - jak i też opinii niepotwierdzonych .
I jak pisze Kolega @A_priv - ja też mam taką "dziwną " przypadłość - że dostałem do naszego admina "worek " prezentów :idea: :mrgreen:
nie lubię "się dzielić " ale jeżeli ktoś "zasłuży " to już nie pogrożę "paluchem "jak to było w innym wątku tylko "sypnę " z worka :idea: - a mam ciekawe "prezenty " :mrgreen:

także kończąc, osądzcie sami i miejcie na uwadze dlaczego nie chcę brać "udziału "
w podobnych tematach - RAZ A NA ZAWSZE PISżE TO i znikam w podobnych wątkach ..
nie aby "zwalczyć/ zwalczać konkurencję " nie aby " protestować/ negować, że coś jest felerne a moje "dobre " " - to pozostawiam Wam ...............każdy z Was ma świadomy dobrowolny stosunek i wybór do tego co chce i od kogo nabyć .

ja dokładam od siebie gratis serce :idea: w to co robię :mrgreen:


pozdrawiam 98%
Ostatnio zmieniony 2008-07-29, 02:41 przez 98%, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
artgsm
101%
101%
Posty: 301
Rejestracja: 2007-10-26, 16:17
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: artgsm » 2008-07-29, 01:21

@ a priv
@ 98%


Wlasnie.
ENERGA - bezplatny internet w Twoim gniazdku

Awatar użytkownika
Chemik student
70%
70%
Posty: 355
Rejestracja: 2006-05-26, 11:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Chemik student » 2008-07-30, 08:15

Również popieram.

Nie jestem przeciwnikiem reklamy ale wszystko ma swoje granice.

Jak ktoś chce kilka razy powtarzać to samo to niech sobie ustawi opis, a nie zaśmieca inne wątki.

Awatar użytkownika
Tofi
100%
100%
Posty: 1863
Rejestracja: 2006-01-05, 00:36
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontaktowanie:

Post autor: Tofi » 2008-07-30, 11:55

ale przecież od tego jest dział "gdzie co kupić" wystarczy jasno tam się określić "mam drożdże" oraz pozostałe warunki i starczy, a w miarę potrzeby aktualizować ten temat
Konstytucja RP - Art. 54. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

bart
30%
30%
Posty: 42
Rejestracja: 2008-04-28, 16:54

Post autor: bart » 2008-08-01, 16:18

i basta
Ostatnio zmieniony 2008-08-02, 00:01 przez bart, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości