Propozycja nowej kategorii

Masz problem, wniosek, sugestię - napisz
Awatar użytkownika
_Andrzej_
10%
10%
Posty: 13
Rejestracja: 2009-01-08, 23:01
Lokalizacja: Warszawa

Propozycja nowej kategorii

Post autor: _Andrzej_ » 2009-01-10, 15:40

Witam!

Forum czytuję od niedawna (choć tematyka procentowa nie jest mi obca) i rzuciła mi się w oczy jedna rzecz. A w zasadzie jej brak. Otóż wśród głównych kategorii przydałby się dział pt. "Przepisy", "Wyroby", lub coś podobnie brzmiącego, gdzie prowadzona byłaby dyskusja nad konkretnymi wyrobami, od przygotowania półproduktów do otrzymania efektu końcowego. Bo przecież trudno jest dyskutować o konkretnym produkcie (całościowo) skacząc po różnych kategoriach. A z drugiej strony po co zaśmiecać dział destylacja przepisem na zacier (i odwrotnie).
Co Wy na to?
Pozdrawiam

Andrzej

Awatar użytkownika
larzwo
40%
40%
Posty: 86
Rejestracja: 2007-08-31, 12:25
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: larzwo » 2009-01-11, 15:40

a ten dział nie jest o tym ?

Awatar użytkownika
winiarek5
101%
101%
Posty: 1814
Rejestracja: 2006-04-09, 15:02
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Propozycja nowej kategorii

Post autor: winiarek5 » 2009-01-11, 16:30

_Andrzej_ pisze:...po co zaśmiecać dział destylacja przepisem na zacier (i odwrotnie)
No właśnie po co zaśmiecać skoro jest dział Zacier i okolice :mrgreen:

Awatar użytkownika
_Andrzej_
10%
10%
Posty: 13
Rejestracja: 2009-01-08, 23:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycja nowej kategorii

Post autor: _Andrzej_ » 2009-01-11, 18:38

winiarek5 pisze:
_Andrzej_ pisze:...po co zaśmiecać dział destylacja przepisem na zacier (i odwrotnie)
No właśnie po co zaśmiecać skoro jest dział Zacier i okolice :mrgreen:
Bo jeśli koś rozpocznie dyskusję np. jak zrobić dobrą grappę, to zacznie od winogron a skończy na destylacji. I tu pytanie czy dyskusja jak i w czym najlepiej destylować materiał na grappę powinna "zapychać" dział Zacier i okolice od którego ktoś zacznie cały wywód. Chodzi mi o to, że dyskusja nad konkretnymi produktami (np. rzeczoną grappą) często będzie wykraczać poza jedną kategorię. Ot tyle.
Oczywiście tragedii w tym zakresie nie ma, ale pozwoliłem sobie wrzucić moje spostrzeżenia na ten temat.
Pozdrawiam

Andrzej

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości