Problem z wysyłaniem PW

Masz problem, wniosek, sugestię - napisz
Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5060
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Problem z wysyłaniem PW

Post autor: Citizen Kane » 2006-09-12, 01:02

Zauważyłem, że są podobno problemy z wysyłaniem wiadomości PW do niektórych użytkowników. Dokładniej chodzi zapisywanie wiadomości w skrzynce "Do wysłania", zamiast natychniastowgo dostarczania ich pod wskazany adres.

Sprawa wygląda następująco: wiadomość wysłana do użytkownika ląduje w skrzynce "Do wysłania" i znajduje się w niej do momentu, kiedy odbiorca nie zaloguje się na forum. Można stąd odnieść mylny wniosek, że coś jest nie tak. Niby wysłaliśmy, a wiadomość dalej jest oznaczona do wysłania. Działa to po prostu trochę inaczej niż zwykły program pocztowy. Do odbiorcy wysyłany jest tylko mail o wiadomości na skrzynce PW (z tym ostatnim też są chyba problemy, ale to już oddzielna historia).

Adam
30%
30%
Posty: 33
Rejestracja: 2006-02-19, 13:49

Post autor: Adam » 2006-12-28, 09:26

Ja też mam tego typu problemy.Wysłałem kilka wiadomości na PW i z korespondencji
wynika, że nie wszystkie moje wiadomości dotarły. Rownież odpowiadałem niezwłocznie na otrzymane maile po odczytaniu czekającej korespondencji i również nie wszystkie moje odpowiedzi docierają.
Nie wiem może robie jakiś błąd?

Awatar użytkownika
98%
100%
100%
Posty: 1746
Rejestracja: 2006-02-04, 14:53
Kontaktowanie:

p.w.

Post autor: 98% » 2006-12-28, 16:01

Witam - niestety i ja mam tego typu problemy :? :? - ale najlepszym i dobrym sposobem jest napisanie w "shout boxie" do zainteresowanego że wysłano wiadomośc - tutaj nie ma możliwośći że "druga" osoba zainteresowana nie zobaczy tego .....
ale wiadomo że trzeba przyjąć jakąś tolerancje co do otrzyamnia wiadomośći miałem ostatnio taki problem że przychodziły powiadomienia na pocztę z powiedzmy miesiąca wstecz :?: :?: :?: :?: :?: - dlatego bynajmniej ja staram się pisać w "shout boxie" że do kogoś posłałem wiadomośc - to ułatwia i chyba jak na razie jest dobrym sposobem :wink:

pozdrawiam 98%

Awatar użytkownika
Aabratek
101%
101%
Posty: 1395
Rejestracja: 2006-02-05, 16:20

Re: p.w.

Post autor: Aabratek » 2006-12-28, 16:32

98% pisze:... najlepszym i dobrym sposobem jest napisanie w "shout boxie" do zainteresowanego że wysłano wiadomośc - tutaj nie ma możliwośći że "druga" osoba zainteresowana nie zobaczy tego .....
problem w tym że nie wszyscy śledzą shoutbox :? - przyznam szczerze że rzadko do niego zaglądam, nie tylko na tym forum...
... a Goździkowa przypomina - na ból głowy walnijcie klina !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości