Cenzura dla dobra ogółu

Masz problem, wniosek, sugestię - napisz
Awatar użytkownika
zwyczajny
101%
101%
Posty: 778
Rejestracja: 2011-04-05, 07:59

Post autor: zwyczajny » 2012-10-28, 19:07

osobiscie pozdrawiam, szanuje za wkład( chociaz nie potrafilbym zadnego posta przytoczyc) nie pamietam, nie znam?!.. jestem 'świerzak' i ci co mieli okazje lub "wątpliwą" przyjemnosc mnie poznać pewnie nic nie powiedzą w tym temacie bo nie o to tu chodzi, Ale... forum sąsiadów zza miedzy nie jest może złym rozwiązaniem, ale nie interesują mnie żadne krucjaty, żadne sprawy łóżkowe itp.. MOIM zdaniem 'tamto' forum jest skazane za niepowodzenie z jednego prostego względu.. każdy kto chce tam wejść i poczytać, poszperać, zajmować sie wszystkim tylko nie pojmowaniem wiedzy ma ku temu otwarte drzwi. ze swoich niedłuich coprawda poczynań z Wielce Szanownymi uczeztnikami pozwolę sobie użyć sformułowania "naszego forum" cieszę się że samo wejście i jakakolwiek chęć chociażby poczytania Waszych koledzy wypocin i spostrzeżeń wymaga zwykłego prostego ZALOGOWANIA. Może to mały pikuś i nie miejsce, ale po tylu słowach i płynącej ze mnie namiętności do pisania(i robienia oczywiscie poza forum, lecz realnie) niewłaściwych rzeczy;D w niewłaściwym miejscu postaram się już zakończyć, bo jak wspomnialem to nie czas i miejsce.. Mimo wszystko (pozwolę sobie) Winiarku.. miło że żyjesz, ale mam też jedną może zbyt osobistą uwagę.. która w żaden sposób oczywiście Ciebie nie dotyczy, ale idealnie pasuje do okoliczności.. ying jang, dwie skrajnosci, Ty sie pojawiasz ktoś znika i tutaj puenta - byłbym wdzięczny gdyby zamiast Cemika kto inny opuścił nasze grono. Pozdrowienia z Mazowsza!!


Gdyby ta wiadomość okazała sie apolityczna proszę " Niebieskich ;D;D;D" o wygaszenie a tak swoją drogą właśnie mi sie kolor skojarzył;P..
XXX

Awatar użytkownika
Emiel Regis
90%
90%
Posty: 656
Rejestracja: 2012-05-12, 14:56
Lokalizacja: Picardie, Żywiec

Post autor: Emiel Regis » 2012-10-28, 20:07

zwyczajny pisze:nie interesują mnie żadne krucjaty
Moim zdaniem post opisujący ''krucjatę'' był jak najbardziej na miejscu i świadczył o poważnym podejściu (akurat w tym przypadku do mojej osoby), koledzy zwracając mi uwagę na pewne drażliwe słowo, którego nieświadomie używałem nie wyjaśnili powagi tej sytuacji, a ja drążyłem temat. Bo skoro nie wiedziałem o co chodzi to nie rozumiałem ich zachowania. winiarek5 wyjaśnił sprawę, zrobił to swoim sposobem, a dzięki temu być może będzie mniej zgrzytów teraz i w przyszłości jeśli komuś coś się 'wymsknie'
zwyczajny pisze:MOIM zdaniem 'tamto' forum jest skazane za niepowodzenie z jednego prostego względu.. każdy kto chce tam wejść i poczytać, poszperać
Pierwszy raz spotykam się z opinią że otwarte drzwi na forum (w tym przypadku dotyczy tylko czytania, żeby coś napisać trzeba się zalogować) mogą spowodować jego upadek.
Oba fora mają po prostu inne charaktery, tam jest wiele osób, których w ogóle nie interesuje np rektyfikacja, o której wiedza tutaj jest głównym nurtem i jest imponująca.
zwyczajny pisze:zajmować sie wszystkim tylko nie pojmowaniem wiedzy ma ku temu otwarte drzwi.
Czyli czym?

Awatar użytkownika
zwyczajny
101%
101%
Posty: 778
Rejestracja: 2011-04-05, 07:59

Post autor: zwyczajny » 2012-10-28, 21:04

@Emiel, slowa ktorych uzyles(domyslam sie ze chodzi o to co tygryski lubią najbardziej) są teoretycznie nie ocenzurowane,ale w sumie niezbyt dobrze rozumiane...

Co do otwartych drzwi na forum i wpływem na upadek tegoż.. Na myśli mam raczej dyskrecję. wiadomo indywidualne podejscie jest sprawa osobista i są ludzie którzy cieszą się że ich posty są.cytowane po innych forach, ale nawet nie chyba a napewno większość z Nas chce pozostać anonimowa w pełni tego słowa znaczeniu.. jak to sie mowi co dzieje sie w vegas zostaje w vegas. akurat tutaj jest to w pełni uzasadnione. A Otwarte forum daje chociażby poję ie o osobnikach naszego pokroju że ten powiedział to a tamten tamto.. moze zbyt wyczulony jestem,ale mimo młodości mam już stare kości... wystarczy tego pamiętnika. PZDR!
XXX

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5060
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Post autor: Citizen Kane » 2013-01-24, 09:17

Szanowny Kolego, zalatwiaj takie sprawy na PW, proszę.

Awatar użytkownika
a_priv
100%
100%
Posty: 3144
Rejestracja: 2006-08-25, 08:30

Post autor: a_priv » 2013-01-24, 09:50

koalak pisze: [...]Osobiście uważam, że każda cenzura jest złem.
Wszyscy jesteśmy równi, nikt nie powinien uważać się za lepszego i nakazywać komuś jak ma się wypowiadać [...]
Niemniej jednak przystępując do jakiejkolwiek społeczności (zalogowanie się na forum jest takim aktem) wyrażasz zgodę na przestrzeganie regulaminu tejże, oraz musisz mieć świadomość konieczności kulturalnego (zgodnego z ogólnie przyjętymi normami) zachowania.
Krytykowanie jednej społeczności przed drugą nie jest ani zgodne z regulaminem, ani nie należy do dobrego tonu i z tym musisz się niestety liczyć.

pzdr

Awatar użytkownika
Citizen Kane
-#Admin
-#Admin
Posty: 5060
Rejestracja: 2005-12-19, 23:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Post autor: Citizen Kane » 2013-01-24, 09:56

@koalak

Co będzie na PW jest już Twoją prywatną sprawą. Tutaj zaś, delikatnie mówiąc, może niepotrzebnie rozwinąć się wątek, który niekoniecznie będzie podobał się Tobie, Twoim oponentom i innym czytającym. Moim celem jest do tego nie dopuścić, więc jeszcze raz proszę abyś tych spraw nie poruszał na forum publicznym.
Ostatnio zmieniony 2013-01-24, 10:01 przez Citizen Kane, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości