Stojak stalowy

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
makskar
0%
0%
Posty: 2
Rejestracja: 2019-11-09, 12:41

Stojak stalowy

Post autor: makskar » 2020-06-26, 10:09

Dzień dobry!
Co sądzicie o takim pomyśle, żeby pod baniakiem i nagrzewaczem ustawić stojak ze stali? Złożenie czegoś takiego z odpowiednich profili to żaden problem. Pytanie, czy takie rozwiązanie ma sens techniczny... Co o tym sądzicie :?:

Awatar użytkownika
NeRWuS
101%
101%
Posty: 403
Rejestracja: 2018-12-18, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: stojak stalowy

Post autor: NeRWuS » 2020-06-26, 10:24

Hejka,
A co miałby dać ten stojak? I czymże jest "baniak" oraz "nagrzewacz"?
Masz na myśli zbiornik na wsad i taboret gazowy?
I stojak na być w jakim celu?
Chronić przed ogniem albo izolować cieplnie? To będzie ograniczał dopływ tlenu co też może nie być bezpieczne
Ma ładnie wyglądać? To jeśli będzie bezużyteczne i jedynie poprawi aspekt wizualny to nikt nie kupi z linka, który polecisz

Powiedz coś więcej o pomyśle, bo jedyne co to się domyślam. Zarzuć linkiem do zdjęcia czy wstaw szkic o co chodzi, bo ja jakiś ciemny jestem :)
"Kto żyje w Polsce, ten w cyrku się nie śmieje"

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6979
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: Stojak stalowy

Post autor: magas » 2020-06-26, 15:27

Pierwszy post to pewnie kolega chce nam coś sprzedać, ale jeszcze nie wie jak i do czego nam to może być potrzebne. Ja pomogę, taki stojak może się przydać gdy chcemy zyskać na wysokości i położymy na nim to co stoi, nie piszę oczywiście o leżącej kolumnie, wtedy zyska ze 20 cm albo więcej jak jest z kampanii, z żywca mniej. Hejka, jak kolega jest w temacie to zrozumie, a jak Hejka to trudno.

makskar
0%
0%
Posty: 2
Rejestracja: 2019-11-09, 12:41

Re: Stojak stalowy

Post autor: makskar » 2020-06-30, 10:00

Chodzi mi np. o te cuś, co znajduje się w tle tej strony, na obrazku - rycinie. Nie wiem jak to nazwać, więc używam takiej, a nie innej nomenklatury.
A pomysł ze stalą wziął się stąd, że według parametrów z http://google.pl/ wydaje się to idealny surowiec do takiego zastosowania :book

Awatar użytkownika
degu
101%
101%
Posty: 316
Rejestracja: 2019-03-30, 22:44
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Stojak stalowy

Post autor: degu » 2020-06-30, 18:41

Narodziła się nowa tradycja - hejka - i link w drugim poście ...
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości