menelowe+

Wolna strefa o wszystkim i o niczym
miapen
0%
0%
Posty: 2
Rejestracja: 2020-02-10, 10:53

menelowe+

Post autor: miapen » 2020-07-01, 10:43

Wprawdzie kandydat postulujący ten program prepadł, ale ja chętnie powitam takie świadczenie :drunk . Może nazwą je inaczej, ale dla osób wspomagających rodzimy przemysł browarniczo-spirytusowy powinny być specjalne bony do wykorzystania na inne produkty. Albo zniżki podatkowe czy coś - w końcu to z tych wszystkich akcyz i innych danind powstaje budżet państwa!
Skoro docenia się "generatorów" przyszłych pokoleń, które będą pracować na emerytury, to ludzie przyczyniający się do inwestycji też powinni zostać wyróżnieni :cheers

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6988
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: menelowe+

Post autor: magas » 2020-07-01, 13:37

Wchodzę do pana do domu, ani cześć ani witaj, nie znamy się, nigdy się nie widzieliśmy i mówię to co pan napisał, jaka jest pana reakcja: A. witam miło i kontynuuję dialog czy B. B be be be B.

Awatar użytkownika
NeRWuS
101%
101%
Posty: 403
Rejestracja: 2018-12-18, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: menelowe+

Post autor: NeRWuS » 2020-07-01, 21:59

Idąc tropem magasa: należy wejść do Ciebie do domu i od progu powiedzieć: widzę, że popiera Pan narzucanie komuś swoich poglądów, to ja zarzucę swoimi. Chodzi mi o to, że co prawda nie widziałem swojego Boga, ALE W PRAWDZIE wierzę, że jedyny, którego należy czcić to Święty Aabratek (nie mylić z Aaronem). Ja w sumie to nie wiem jak jest u Pana, ale ja go tam czczę i używam jego relikwii w postaci kolumny z głowicą Aabratek. Mówię Panu, że są jeszcze "podrabiańcy", którzy potrafią go pomylić z Aabratekiem, ale to jak powiedzieć, że dziecko idące do Pierwszej Komunii Świętej to komunista - niby na logikę nawet się to klei, ale diabeł tkwi w szczegółach :)
Tak nawiasem jeszcze mówiąc, to jak Pan chce dostać kasę za wspieranie przemysłu browarniczo-spirytusowego? No ja się pytam jak?
Ktoś już kiedyś napisał - my tu kompletujemy sprzęt (i z tym się zgodzę), ALE nie przerabiamy nic na spirytus. Nasza "praktyka" kończy się na produkcji wina z cukru i drożdży turbo, czy na "winie" z zacieru zbożowego. Nikt z nas nie destyluje/rektyfikuje, a jedynie teoretyzuje (no kiedyś tak jeden z użytkowników tego forum tak nas podsumował). Jeśli chodzi o piwo, to już prędzej - część z nas je produkuje.
A tak "z innej mańki" - dlaczego wbijasz do nas jak (tu wstaw niecenzuralne słowo opisujące męski narząd rozrodczy) w Mariole i nie przywitasz się, ani nic o sobie nie napiszesz i narzucasz, że chcesz kasę za nielegalną destylacje/rektyfikacje (zapewne) z surowców pochodzących z fermentacji?
Na forum o wędkarstwie też piszesz, że chcesz "robakowe+" bo pozbywasz się robaków, które mogą niszczyć drzewa/rośliny albo po prostu utrudniać życie ludziom?

Wybacz oburzenie, ale ostatnio to forum "żyje" głównie takimi postami w stylu "hejka". Mam dziś zły dzień, ale też się nie robi tak jak Ty zrobiłeś/zrobiłaś nam...
Mimo wszystko życzę znośnego dnia/wieczora/nocy/tygodnia/życia/(wstaw cokolwiek)
"Kto żyje w Polsce, ten w cyrku się nie śmieje"

Awatar użytkownika
Zalobik
60%
60%
Posty: 251
Rejestracja: 2017-11-07, 18:25

Re: menelowe+

Post autor: Zalobik » 2020-07-01, 22:24

No nie wiem chłopaki, czy czasem nie przesadzacie. Pierwszy post, to nie bułka z masłem, a po takiej zjebce mogą sie zniechęcić Ci co mają ten post przed sobą i do tego mają coś do powiedzenia. Nachodzi mnie też taka refleksja odnośnie "nas" tzn. tych co tu już są. Tak sobie myślę, no może się mylę, że głupio jak są jacyś "nas" gdzie, co najwyżej jest każdy z osobna no i jesteśmy "my" w tym nawet miapen. Może to bedzie hejka, cholera wie, jak tak to trudno.
A odnośnie tematu, to nawet jak by było to świadczenie, to się pewnie nie załapię. Za małe kwalifikacje, tak sądzę.
"Teoretycznie, nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką, w praktyce jest". Y.B.

miapen
0%
0%
Posty: 2
Rejestracja: 2020-02-10, 10:53

Re: menelowe+

Post autor: miapen » 2020-07-06, 09:27

miapen pisze:
2020-07-01, 10:43
Wprawdzie kandydat postulujący ten program prepadł, ale ja chętnie powitam takie świadczenie :drunk . Może nazwą je inaczej, ale dla osób wspomagających rodzimy przemysł browarniczo-spirytusowy powinny być specjalne bony do wykorzystania na inne produkty. Albo zniżki podatkowe czy coś, spece spokojnie by wszystko rozliczyli - w końcu to z tych wszystkich akcyz i innych danin powstaje budżet państwa!
Skoro docenia się "generatorów" przyszłych pokoleń, które będą pracować na emerytury, to ludzie przyczyniający się do inwestycji też powinni zostać wyróżnieni :cheers
No po prostu szukam tematu, żeby zagaić... A postulaty imć Żółtka wydały mi się na tyle zabawne, że idealnie rozluźnią atmosferę. No przecież nie piliśmy razem jeszcze :jude

Awatar użytkownika
ernoliko
101%
101%
Posty: 273
Rejestracja: 2009-05-18, 00:18

Re: menelowe+

Post autor: ernoliko » 2020-07-06, 12:07

Jedna osoba pisze pod różnymi nickami, to może ktoś z nas znalazł taki głupia zabawę. Kto tu jest najczęściej???
W głuchej puszczy, przed chatką leśnika, Drużyna diabołów stanęła zielona; A u wrót stoi brać bimbrownicza, Tam w izdebce Marian wszak kona.

Awatar użytkownika
magas
101%
101%
Posty: 6988
Rejestracja: 2009-02-01, 12:05

Re: menelowe+

Post autor: magas » 2020-07-06, 16:14

Jak myślisz że ukryte linki adminowi umkną to jesteś w błędzie, szkoda twojego czasu, cytaty poprzednich postów ze wstawieniem nowego linku nasz szef ma obstukane 😆 .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości